• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.04.2007 o 19:08, Kryhuu napisał:

No i masz babo placek. Człowiek kupuje takiego 8800GTX/S albo 7950GT i nie może nawet pograć...

Nieprawda, bo u mnie na 8800 GTS śmiga aż miło :) Są zgrzyty w multi (bo ścigać z innymi się moge tylko w tzw. ''pojedynkach'' jeden na jeden), ale na razie i tak kompletuję stajnię mechanicznych rumaków, więc jak wyjdą poprawki w końcu, to będzie czym sie ścigać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 21:23, Dead-pl napisał:

> > ...
> >
> > Zakładasz konto na fileplanet.com i używasz loginu i maila takiego jak w fileplanet.

>
>
> Mam dwa konta fileplanet/game spy i obydwa wywalaja mi ten blad

Hmmm....sprawdź czy napewno poprawnie wpsiujesz login/mail/haslo . Mi na 3 koncie zaskoczyło
;)



Wielkie dzieki. Zrobilem trzecie konto tak jak Ty i na tym trzecim zaskoczylo. W koncu po dwoch tygodniach betki moge pograc w wersje finalna! jesli bedziecie mnie szukac, gram z ksywka: donalberto84.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

EHH Do wszystkich co mają problem z zainstalowaniem TDU na Viście 64 bit - a więc ja poradziłem sobie tak- bo jakoś trzeba było-- naszczęście mam 2 system na kompie <win 2000> więc zainstalowałem TDU pod win 2000 na jakiejś uniwersjalnej partycji a gram pod Vistą - włncza sie normlanie i bez problemowo - wszystko działą - gram tak od 2 dni . dopuki panowie z Atari nic niewymyłśą w tej sprawie to innej możlwiości nie widze :P Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 21:56, seleros999 napisał:

EHH Do wszystkich co mają problem z zainstalowaniem TDU na Viście 64 bit - a więc ja poradziłem
sobie tak- bo jakoś trzeba było-- naszczęście mam 2 system na kompie <win 2000> więc
zainstalowałem TDU pod win 2000 na jakiejś uniwersjalnej partycji a gram pod Vistą - włncza
sie normlanie i bez problemowo - wszystko działą - gram tak od 2 dni . dopuki panowie z Atari
nic niewymyłśą w tej sprawie to innej możlwiości nie widze :P Pozdrawiam .


Czyżbyś miał dokładnie taki sam problem z instalacją tego .MSI ?

R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybaczcie dziwne pytanie ale, w którym momencie instalacji TD:U pyta o klucz? Instaluję już 3 raz, szlag mnie trafia i ani razu nie miałem pytania o aktywację. I tak zaczynam myśleć czy może to nie jest przyczyną tego, że się Test Drive w ogóle nie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 22:59, Yuurei napisał:

Wybaczcie dziwne pytanie ale, w którym momencie instalacji TD:U pyta o klucz? Instaluję już
3 raz, szlag mnie trafia i ani razu nie miałem pytania o aktywację. I tak zaczynam myśleć czy
może to nie jest przyczyną tego, że się Test Drive w ogóle nie odpala.


TDU prosi o seriala dopiero podczas pierwszego logowania się na serwery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki. W ostateczności pewnie formacik zrobię chociaż wolałbym uniknąć tego smutnego doświadczenia. Tak długo unikałem, że zapomniałem jak to się robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 23:08, Yuurei napisał:

Dzięki. W ostateczności pewnie formacik zrobię chociaż wolałbym uniknąć tego smutnego doświadczenia.
Tak długo unikałem, że zapomniałem jak to się robi ;-)


Skoro tak dawno nie czyściłeś dysku, to zapewne ten fakt jest przyczyną Twoich kłopotów z TDU :/ Ja kiedyś miałem tak, że nie mogłem zainstalować żadnej gry EA, po formacie wszystko ruszyło z kopyta. Raz nawet nowa karta graficzna nie chciała działać dopóki nie przeinstalowałem Windy. Aż dziw bierze jak często przyczyną problemów związanych z komputerem jest ten durny system :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moglby mi ktos pomoc z tym trybem wieloosobowym nie moge sie polaczyc konto na gamespy mam zalozone aha i powiedcie mi czemu podczas instalacji gry i uruchomienia jej gra nie zazadala klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie które zadałem wcześniej?!

(Wiem czytałem zespołu gram.pl i nie wieżę tym testom za bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.04.2007 o 15:36, Vivek1 napisał:

Mam takie pytanie: na jakich detalach pójdzie mi tdu?


Jeśli chodziło Ci o to pytanie, to wydaje mi się, że na przynajmniej średnich. A gra juz wtedy wygląda ładnie. U mnie chodzi na prawie wysokich, ale jak na drodze idzie w miare płynnie, to tnie się niemiłosiernie podczas wyswietlania filmiku w domku jako tła dla menusów :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Tu nie chodzi o to że coś się zacina z grą czy z kompem tylko poprostu nie da rady sie polączyc z serwerem i wyglada jakby wisiała gra :/
Nie wiem jak sie połączyć moze ktoś cos poradzić ?:>
Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować