• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam, mam następujący problem.

Zawsze, gdy włączałem grę to wyskakiwało, że musi się połączyć z serwerem Game Spy Arcade, naciskałem OK i się łączyło. Jak wiadomo padły serwery, ale teraz, gdy włączam to już nie pyta o połączenie, tylko przechodzi do menu głównego, w którym jednak nie można wybrać opcji Kontynuuj- można tylko zacząć Nową Grę...ktoś wie o co chodzi? Sprawdzałem folder TDU w Moich Dokumentach i coś tam jest, nie wiem, czy jest save czy nie, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2007 o 20:25, mikal15 napisał:

Witam, mam następujący problem.

Zawsze, gdy włączałem grę to wyskakiwało, że musi się połączyć z serwerem Game Spy Arcade,
naciskałem OK i się łączyło. Jak wiadomo padły serwery, ale teraz, gdy włączam to już nie pyta
o połączenie, tylko przechodzi do menu głównego, w którym jednak nie można wybrać opcji Kontynuuj-
można tylko zacząć Nową Grę...ktoś wie o co chodzi? Sprawdzałem folder TDU w Moich Dokumentach
i coś tam jest, nie wiem, czy jest save czy nie, co się dzieje?


pewnie ci sie save skopsal. to powszechny problemy. trzeba backupowac sejwy po kazdej grze, a nawet czesciej :D jest do tego programik, ktory nawet co minute backupuje, nazywa sie TDU Save Protector. majowy patch ma to ponoc poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm dzięki. Przez swoją niecierpliwość doszedłem do tego, dlaczego nie włączało się okienko- jakimś cudem w profilach odznaczyło się Game Spy ID. Zrobiłem z ciekawosci nowy profil juz z GSID i wtedy po prostu nie szło sie polaczyc...przelaczylem sie na poprzedni, zobaczylem, czy da sie zrobic nowa gre- dalo sie. No i teraz jest problem, bo jak nie moge grac dalej tak nie moglem, a za to dalej bez wlaczania Game Spy wprawdzie, ale aktywna jest opcja Kontynuuj- szkoda tylko, że wybiera tę grę, którą zacząłem w ramach testu...czy jest szansa, że gdy serwery będą już działać będę mógł kontynuuowac pierwsza gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam ochoty przegrzebywac 42 stron wiec pytam was: 1)czy stery 92.91 sa lepsze do TDU niz 93.71 bo ja mam wlasnie takie? 2)Mam problem z save''m, po uruchomieniu gry wchodze patrze i mam jakies niewyobrazalne liczby sprzedanych motocyklii samochodow itp., mam znow do przejechania misje wszystkie i mam czas gry od poczatku da sie to jakos naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

o ile pamietam to jakis aston martin tez mial cos nie tak z zegarami. a tak btw. da sie jakos wrzucic mp3 do gry, tak zeby je na radiu w aucie sluchac?
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak dodajesz do folderu z savem w Moich Dokumentach folder Radio i tam mozesz dodac do 4 folderow z mp3 tylko nie wiem z iloma mp3 to radio chodzi na tyle prawidlowo ze odtwarza wszystkie piosenki z folderu. 20 na pewno obsluguje, jak chcesz to probuj wiecej. A co do zegarow w Merolu CLS to przegladalem troche forum Atari o TDU i znalazlem ze ktos tam tez napisal o tych zegarach, tyle ze to nie jest wykluczone ze to byl rowniez Polak. Odpowiedzcie na moje pytanie, bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

fifomania wrote:

Dnia 19.04.2007 o 21:57, fifomaniak napisał:

2)Mam problem z save''m, po uruchomieniu gry wchodze patrze
i mam jakies niewyobrazalne liczby sprzedanych motocyklii samochodow itp., mam znow do przejechania
misje wszystkie i mam czas gry od poczatku da sie to jakos naprawic?


save ci sie skopal ;P sprobuj zalozyc nowy profil, pojezdzic troche, a potem skopiuj save z poprzedniego profilu do nowego i powinno byc dobrze.

OmenGda wrote:

Dnia 19.04.2007 o 21:57, fifomaniak napisał:

o ile pamietam to jakis aston martin tez mial cos nie tak z zegarami. a tak btw. da sie jakos wrzucic mp3 do gry, tak > zeby je na radiu w aucie sluchac?


w instrukcji jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do sterowników zainstaluj te z przypiętego posta. U mnie jest z nimi zdecydowanie lepiej. Dalej czasami zdarzają się jakieś zacinki i artefakty, ale jest dużo lepiej niż poprzednio, kiedy jechałem na autostradzie i nagle za górką droga się urywała i spadałem nie wiadomo dokąd. Żadnej misji kurierskiej nie mogłem ukończyć przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2007 o 21:57, fifomaniak napisał:

Nie mam ochoty przegrzebywac 42 stron wiec pytam was: 1)czy stery 92.91 sa lepsze do TDU niz
93.71 bo ja mam wlasnie takie? 2)Mam problem z save''m, po uruchomieniu gry wchodze patrze
i mam jakies niewyobrazalne liczby sprzedanych motocyklii samochodow itp., mam znow do przejechania
misje wszystkie i mam czas gry od poczatku da sie to jakos naprawic?


Te stery w niczym nie są lepsze. Nadal błędy w grafice a wydajność identyczna.

A co do save''a to było.
1. goto save folder(documents-tdu-savegame-username-playersave) and copy contents to desktop(2 files).
2. delete the 2 orginal save files in the tdu savegame (above folder)
3.restart game (new) rent a car-buy a house, go for a burn if you like.
4.exit game
5. copy and paste orginal saved files from desktop to documents-tdu-savegame-username-playersave and click yes to accept overwrite.
6. your done play as before crash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2007 o 22:26, oreca napisał:

Mam pytanie moja karta graficzna to GeForce FX 5200 która obsługe pixel i vertex shader 2.0
i ma 256mb.
Czy pójdzie???

Nie pójdzie, ta grafika to złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.04.2007 o 22:34, murdock1979 napisał:

> Mam pytanie moja karta graficzna to GeForce FX 5200 która obsługe pixel i vertex shader
2.0
> i ma 256mb.
> Czy pójdzie???
>
Nie pójdzie, ta grafika to złom.

To raz że na złom to i gra tego gów*** nie obsługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mi niestety nowe sterowniki nvidii pod viste w niczym nie pomogly. jest dokladnie tak samo jak bylo.
ladniej wygladaja i sa inaczej poukladane- tyle :)

i cholera mnie bierze z wyscigiem milionerow. ciagle za dlugo o minute na zloto :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam następujący problem
Podczas jazdy gra jakby zwalnia i przycina. Jadę i nagle zastój, a zaraz potem wszystko jest ok tylko, że zazwyczaj po tym jestem w rowie co przy misji kurier jest denerwujące i dosłownie uniemożliwia jej wykonanie.
Kolejnym problem jest także połączenie się online.Tworze nowy profil i za każdym razem wyskakuje komunikat sprawdz swoje połączenie sieciowe....
Próbowałem już wszystkich sposobów opisnayn na forach i nic nie pomaga.
Gra jest oryginalna a nie mogę grać online
Proszę o pomoc w tych tematach tak poza tym gierka jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 20.04.2007 o 01:11, kotek84 napisał:

i cholera mnie bierze z wyscigiem milionerow. ciagle za dlugo o minute na zloto :\


A Próbowałes Kawasaki ninja zx10r na 3 lvl tunningu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować