• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.04.2007 o 21:19, maciekujek napisał:

[xiach]

U mnie on jest ale nie ma jednej czasówki, mógłby ktoś zapodać mapkę z czasówkami PLS.



:)

20070430220739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 22:04, Kiler853 napisał:

U mnie jak usunąłem to wychodzi coś nieprawidłoe boot.ini z c/windows

więc coś nie tak jest



Mam dwie wersje gry, Polską i Angielską. Instalowałem i usówałem ogólnie z 7 razy. Taki błąd się nie pojawia. I nie piszcie że to może akurat w moim przypadku bo Polską wersję gry mamy wszyscy taką samą jeśli macie oryginały i nic poza grą się nie usówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proszę o pomoc mam pentium 4 3.2 ghz kartę ati radeon x 1600 pro 512 ddr2 ram 2gb 400mhz i gra mi sie tnie nawet na rozdielczości 1024X768 detale na niski bez hdr co mam zrobic aby chodziło normalnie PROSZĘ o POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 22:13, mrtime napisał:

> U mnie jak usunąłem to wychodzi coś nieprawidłoe boot.ini z c/windows
>
> więc coś nie tak jest


Mam dwie wersje gry, Polską i Angielską. Instalowałem i usówałem ogólnie z 7 razy. Taki błąd
się nie pojawia. I nie piszcie że to może akurat w moim przypadku bo Polską wersję gry mamy
wszyscy taką samą jeśli macie oryginały i nic poza grą się nie usówa.



To nie wiem, zanim grę usunąłem to nie pojawiało się to a teraz sie pojawia. Więc coś nie tak jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 22:16, wlodar1 napisał:

Proszę o pomoc mam pentium 4 3.2 ghz kartę ati radeon x 1600 pro 512 ddr2 ram 2gb 400mhz i
gra mi sie tnie nawet na rozdielczości 1024X768 detale na niski bez hdr co mam zrobic aby chodziło
normalnie PROSZĘ o POMOC

Chyba zmienić grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 22:03, mrtime napisał:

> > Słyszałem że podobno deinstalacja TDU powoduje usunięcie pliku boot.ini
> >
> > Ktoś możę to potwierdzić/zdementować?
> Potwierdzam-mi wykasowało tzn przeniosło gdzieś indziej boot.ini i przy odpalaniu windowsa

> pojawiał sie komunikat"nieprawidłowy plik Boot/ini rozruch z C windows".Ale czy to akurat
od
> deinstalacji gry to nie mam zielonego pojęcia.


No nie róbcie scen, gra nie usówa żadnych plików gdy zostanie odinstalowana.

moze tobie nie usunela ale mi tak wiem po 5x odinstalowywalem TDU bo jak mozna przeczytac wczesniej mam problemy z podlonczeniem do sieci i robilem z 3x formata :] i w tym z 3x mi usunelo ten plik i gdy wlancza sie winda na czernym tle pisze cos o tym pliku wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> > > Proszę o pomoc mam pentium 4 3.2 ghz kartę ati radeon x 1600 pro 512 ddr2 ram 2gb

Dnia 30.04.2007 o 22:24, wlodar1 napisał:

400mhz
> i
> > gra mi sie tnie nawet na rozdielczości 1024X768 detale na niski bez hdr co mam zrobic

aby chodziło normalnie PROSZĘ o POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 23:10, sniper98 napisał:

> > > Słyszałem że podobno deinstalacja TDU powoduje usunięcie pliku boot.ini
> > >
> > > Ktoś możę to potwierdzić/zdementować?
> > Potwierdzam-mi wykasowało tzn przeniosło gdzieś indziej boot.ini i przy odpalaniu
windowsa
>
> > pojawiał sie komunikat"nieprawidłowy plik Boot/ini rozruch z C windows".Ale czy to
akurat
> od
> > deinstalacji gry to nie mam zielonego pojęcia.
>
>
> No nie róbcie scen, gra nie usówa żadnych plików gdy zostanie odinstalowana.
moze tobie nie usunela ale mi tak wiem po 5x odinstalowywalem TDU bo jak mozna przeczytac wczesniej
mam problemy z podlonczeniem do sieci i robilem z 3x formata :] i w tym z 3x mi usunelo ten
plik i gdy wlancza sie winda na czernym tle pisze cos o tym pliku wiec jak nie wiesz to sie
nie wypowiadaj



Jakbyś umiał czytać to odnalazł byś w moich wypowiedziach że "Instalowałem i usówałem ogólnie z 7 razy. Taki błąd się nie pojawia." więc wiem o czym mówie a skoro wiem to się wypowiadam. Natomiast po twojej wypowiedzi śmiem twierdzić że malutko masz doczynienia ze sprzętem komputerowym bo jak sam napisałeś próbujesz rozwiązać problem z połączeniem sieciowym poprzez trzykrotne formatowanie dysku ? buahahahahaha Większej bzdury w życiu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"bo jak sam napisałeś próbujesz rozwiązać problem z połączeniem sieciowym poprzez trzykrotne
formatowanie dysku ? buahahahahaha Większej bzdury w życiu nie słyszałem. " <-- popieram... niedlugo zaczniecie pisac, ze instaloje gady gadu po raz trzeci bo podobno przez to sie TDU nie zacina :D
podro i szacunek oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sam nie lubie oglądać takich pytań na forum, ale jesteście ostatnią instancją :D Jak TDU będzie chodziło na takim sprzęcie ?

AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
GeForce 6800LE 128MB

czekam na szybką odpowiedź i z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.05.2007 o 07:53, zardzel napisał:

sam nie lubie oglądać takich pytań na forum, ale jesteście ostatnią instancją :D Jak TDU będzie
chodziło na takim sprzęcie ?

AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
GeForce 6800LE 128MB

czekam na szybką odpowiedź i z góry dzięki :D


http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Szczególnie punkt o karcie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie sądzę żeby to była wina karty. Raczej coś innego, sprawdź czy jakieś programy działające w tle mogłyby zakłócać działanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niekoniecznie mój qmpel ma Radka 9800Pro 128MB i idzie mu w miarę płynnie, ale tnie mu bo ma mało ramu a nie przez ilość VRAM`u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.05.2007 o 07:53, zardzel napisał:

sam nie lubie oglądać takich pytań na forum, ale jesteście ostatnią instancją :D Jak TDU będzie
chodziło na takim sprzęcie ?

AMD Athlon 64 3200+
1 GB RAM
GeForce 6800LE 128MB

czekam na szybką odpowiedź i z góry dzięki :D


Myślę, że spokojnie możesz kupować TDU jeśli nie zależy Ci na maxymalnych detalach. Ja mam Athlona XP 2500+ podkręconego do 2800+ (2.09GHz), 512 RAMu i GeForce''a 6600GT 128MB i czasami przychacza na najniższych detalach. Oczywiście co trochę występują jakieś problemy z grafiką i większymi lagami przy spotkaniach z innymi graczami, ale to powinien rozwiązać najbliższy patch.
O komfortową jazdę możesz być spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego moje TDU nie pamięta save''ów? Za każdym razem muszę wybierać nowy profil i grać od początku. Dodam, że ta sama wersja chodzi bez problemu u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 22:16, wlodar1 napisał:

Proszę o pomoc mam pentium 4 3.2 ghz kartę ati radeon x 1600 pro 512 ddr2 ram 2gb 400mhz i
gra mi sie tnie nawet na rozdielczości 1024X768 detale na niski bez hdr co mam zrobic aby chodziło
normalnie PROSZĘ o POMOC


Spróbuj podczas gry użyć magicznej kombinacji: ALT + TAB, ALT + TAB:) Jeśli to nie pomoże, wyłącz wszystkie zbędne programy pochłaniające pamięć. Możesz też spróbować wyłączyć firewalla i antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam 2 problemy.
1.Czasami wóz czy mój motor nie chce mi zapalić i tracę czas w wyścigu.Naciskam i trzymam strzałkę w górę i nic.W konfiguracji klawiszy mam wszystko ok.
2.Jak zmienić,by skrzynia biegów była automatyczna?bo mam manualną.

Liczę na pomoc.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 23:35, wlodar1 napisał:

ram 2gb
> 400mhz
> > i
> > > gra mi sie tnie nawet na rozdielczości 1024X768 detale na niski bez hdr co mam
zrobic
>
aby chodziło normalnie PROSZĘ o POMOC

No niestety grafika za słaba na obecne gry, nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować