• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

elo elo
czy ten patch sie wogole kiedys pojawi ;> zaczynam miec co do tego obawy...
ps. gdzie sa dodatki na pc....
cos czuje ze to atari to banda kapsztoncow....
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 13:50, Adikosek napisał:

CO MAM ZROBIĆ JEŚlI PODCZAS WłąCZANIA WYLąCZA MI SIE GRA

Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 14:26, Przemoo08 napisał:

> CO MAM ZROBIĆ JEŚlI PODCZAS WłąCZANIA WYLąCZA MI SIE GRA
Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie.... :)

Ale robie tak ciagle i sie nie da.Jak jest ten filmik to mi sie wylacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja natomiast mam problem innego typu.

Gra się nie uruchamia. Wkładam płytę do napędu, zaczyna się rozkręcać, na pulpicie pojawia się charakterystyczna wirująca płytka. Po kilkunastu sekundach płyta przestaje się kręcić i nic się nie dzieje. Najdziwniejszy jest fakt, że jeszcze kilka dni temu gra uruchamiała się bez najmniejszych problemów. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Może jakieś aktualizacje krytyczne Windowsa XP, które się zainstalowały. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może masz za słabego kompa.Podaj konfigurację.
murdock1979-może masz piracką płytę?Albo ci się zarysowała i nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 20:10, pan m. napisał:

Może masz za słabego kompa.Podaj konfigurację.
murdock1979-może masz piracką płytę?Albo ci się zarysowała i nie działa:(

mam pamiec 512 1.8 ghz athlona3 geforce 6800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 20:10, pan m. napisał:

Może masz za słabego kompa.Podaj konfigurację.
murdock1979-może masz piracką płytę?Albo ci się zarysowała i nie działa:(

mam pamiec 512 1.8 ghz athlona3 geforce 6800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 18:08, murdock1979 napisał:

Ja natomiast mam problem innego typu.

Gra się nie uruchamia. Wkładam płytę do napędu, zaczyna się rozkręcać, na pulpicie pojawia
się charakterystyczna wirująca płytka. Po kilkunastu sekundach płyta przestaje się kręcić i
nic się nie dzieje. Najdziwniejszy jest fakt, że jeszcze kilka dni temu gra uruchamiała się
bez najmniejszych problemów. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Może jakieś aktualizacje
krytyczne Windowsa XP, które się zainstalowały. Ma ktoś jakiś pomysł?

a masz pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 20:54, Adikosek napisał:

> Ja natomiast mam problem innego typu.
>
> Gra się nie uruchamia. Wkładam płytę do napędu, zaczyna się rozkręcać, na pulpicie pojawia

> się charakterystyczna wirująca płytka. Po kilkunastu sekundach płyta przestaje się kręcić
i
> nic się nie dzieje. Najdziwniejszy jest fakt, że jeszcze kilka dni temu gra uruchamiała
się
> bez najmniejszych problemów. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Może jakieś aktualizacje

> krytyczne Windowsa XP, które się zainstalowały. Ma ktoś jakiś pomysł?
a masz pirata

Mam oryginał, przecież piszę wyraźnie, że jeszcze kilka dni temu normalnie się uruchamiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 21:27, murdock1979 napisał:

> > Ja natomiast mam problem innego typu.
> >
> > Gra się nie uruchamia. Wkładam płytę do napędu, zaczyna się rozkręcać, na pulpicie
pojawia
>
> > się charakterystyczna wirująca płytka. Po kilkunastu sekundach płyta przestaje się
kręcić
> i
> > nic się nie dzieje. Najdziwniejszy jest fakt, że jeszcze kilka dni temu gra uruchamiała

> się
> > bez najmniejszych problemów. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Może jakieś aktualizacje

>
> > krytyczne Windowsa XP, które się zainstalowały. Ma ktoś jakiś pomysł?
> a masz pirata
>
Mam oryginał, przecież piszę wyraźnie, że jeszcze kilka dni temu normalnie się uruchamiała.

a probowales odinstalowac i zainstalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 21:28, Adikosek napisał:

a probowales odinstalowac i zainstalowac


Tak, niestety nie pomogło. Specjalnie sprawdziłem, żeby wykluczyć uszkodzenie płyty bądź napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2007 o 18:08, murdock1979 napisał:

Ja natomiast mam problem innego typu.

Gra się nie uruchamia. Wkładam płytę do napędu, zaczyna się rozkręcać, na pulpicie pojawia
się charakterystyczna wirująca płytka. Po kilkunastu sekundach płyta przestaje się kręcić i
nic się nie dzieje. Najdziwniejszy jest fakt, że jeszcze kilka dni temu gra uruchamiała się
bez najmniejszych problemów. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Może jakieś aktualizacje
krytyczne Windowsa XP, które się zainstalowały. Ma ktoś jakiś pomysł?

Mam ten sam problem od niedawna tyle że ja wyciągam płytkę wyłączam kompa (restart nic niedaje)wtedu włączam wkładam płytę i gra :) ta gra jest niedopracowana wydawana na szybkęsa ot moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak calkiem btw, ktos mi powie jak concept cary pozyskac.. gram i gram tak sobie a tu nic...a ludzie w necie sprzedają je za grube sianko :( sory za off top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 10:59, OmenGda napisał:

tak calkiem btw, ktos mi powie jak concept cary pozyskac.. gram i gram tak sobie a tu nic...a
ludzie w necie sprzedają je za grube sianko :( sory za off top


Musisz ukończyć jakiś rodzaj wyścigów lub misji(np. zaliczyć wszystkie modelki, autostopowiczów lub wyścigi, czasówki itd.). Za każdy ukończony rodzaj misji dostaniesz samochód(i właśnie niektóre z nich to concept cary).
Za czasówki dostaniesz W12, za wyścigi Chryslera ME FOUR-TWELVE, za ukończenie wyścigu objazd wyspy 8c Competizione,a za Próby prędkości Ford Shelby GR-1 Concept. Reszty nie pamiętam, ale jakby co to w salonie z określonym samochodem pisze co musisz ukończyć, aby go zdobyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kto wie czy mozna sprzedac chatke ta ktora dostaje sie w nagrode za odblokowanie wszystkich ulic??
denerwuje mnie to ze jak teraz kupuje jakis samochod to nie przenosi mi go do domu tam gdzie chce(8 miejsc a mam jeszcze wolne) tylko wlasnie do tego co dostalem w nagrode :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 17:17, michukl napisał:

Kto wie czy mozna sprzedac chatke ta ktora dostaje sie w nagrode za odblokowanie wszystkich
ulic??
denerwuje mnie to ze jak teraz kupuje jakis samochod to nie przenosi mi go do domu tam gdzie
chce(8 miejsc a mam jeszcze wolne) tylko wlasnie do tego co dostalem w nagrode :/



Poprostu jedź do biura nieruchomości i tam jest zakładka "sprzedaj". I po problemie:D Ewentualnie możesz zamienić na coś, co Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie jaka jest najsłabsza karta graficzna ktura obsługuje test drivr bo ktoś napisał że działa także na słabe komputery!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.05.2007 o 21:26, A.G napisał:

Mam pytanie jaka jest najsłabsza karta graficzna ktura obsługuje test drivr bo ktoś napisał
że działa także na słabe komputery!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????


Działać to działa ale normalnej gry na słabym sprzecie to nie uświadczysz. Powiedzmy że GF 7600GS / Radeon X800 to podstawa do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować