• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

do jasnej cho... nie wiecie co wreszcie z tym patchem? mial byc w polowie czerwca a juz jest lipiec??
wiem ze bedzie dostepny na gram.pl ale denerwuje mnie to ze atari mysli tylko o sprzedazy swoich produktow a juz o lataniu ich-nie chyba trzeba jakiegos maila do atari wyslac bo tak po prostu nie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam jakieś dziadostwo ze stajni Apollo i mi nie "przycina", więc może Atari współpracuje również z Apollo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam taki problem z gra test drive unlimited: mam 50% gry i wlaczam ja normalnie zeby pograc, jestem juz w domu i chce wyjsc z niego na ulice a nie wychodzi i pisze tylko "Zapisuje.Prosze czekac" i czekalem tak godzine i nic. Nie wiem co robic,moze u was tez cos sie takiego pokazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.07.2007 o 20:25, dzawora napisał:

ja mam taki problem z gra test drive unlimited: mam 50% gry i wlaczam ja normalnie zeby pograc,
jestem juz w domu i chce wyjsc z niego na ulice a nie wychodzi i pisze tylko "Zapisuje.Prosze
czekac" i czekalem tak godzine i nic. Nie wiem co robic,moze u was tez cos sie takiego pokazalo.


jak bedziesz w domu to wcisnij esc. i wyjdz normalnie z gry do windowsa a potem uruchom gre jeszcze raz i bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki padero. robilem tak wczesniej ale to nic nie dawalo,a teraz zrobilem tak jeszcze raz jak mowisz i sie udalo wyjsc z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.07.2007 o 18:21, fifomaniak napisał:

Wiem ze Logitech G25 nie przycina bo duzo ludzi na nim gra i jakos nikt nie narzekal...


Czyli bylo by potwierdzenie ,ze z Logitech-ami OK :| ...choc zastanawia post ponizej Davka32 ,ze na zagranicznych forach pisza o przycince na G25 (!) :( -hmm jesli to prawda... ,bo wg Ciebie jednak OK i pewnie z "autopsji" ,a nie ze KTOS z forow zagranicznych pisal....
ps. swja droga zastanawiajace ,ze wielu kupilo te Logitechy G25 ...(?) ...przeciez sa delikatnie mowiac w "kosmicznej" cenie ... :(
ps-2 Mnie w sumie bylo by stac ,ale jak na razie bylem (jestem!) w pelni zadowolony z SpeedLink SL-6695 ,ktora nie dosc ze funkcjonalna : FF ,14 przyciskow ,to badzo ladnie i "prawdziwie" wyglada -skorzana (syntetyczna) i cala czarna ,bez czasami razacej (czytaj: denerwujacej) kolorystyki...
ps-2 I G25 to kupie jak zmienie system z XP-ka na Viste (gdy dopracuja wspolprace Visty z grami ,bo na razie to porazka...) i okarze sie ,ze SL-6695 nie "wspolpracuje"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 02.07.2007 o 22:02, Chris119 napisał:

ps-2 Mnie w sumie bylo by stac ,ale jak na razie bylem (jestem!) w pelni zadowolony z SpeedLink
SL-6695 ,ktora nie dosc ze funkcjonalna : FF ,14 przyciskow ,to badzo ladnie i "prawdziwie"
wyglada -skorzana (syntetyczna) i cala czarna ,bez czasami razacej (czytaj: denerwujacej) kolorystyki...
ps-2 I G25 to kupie jak zmienie system z XP-ka na Viste (gdy dopracuja wspolprace Visty z grami
,bo na razie to porazka...) i okarze sie ,ze SL-6695 nie "wspolpracuje"... ;)


....oczywiscie w pelni zadowolny z SL-6695 we "wszystkim" poza TDU !!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam pytanie odnosnie gry na serwerch...tzn.co trzeba zrobic zeby smigac online??? jesli temat juz sie powtarza to niech ktos wrzuci odnosnik... z gory dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Szukam pomocy w zaistalowaniu gry IGI2. Produkt został zarejestrowanyna stronie ale wpisując ten sam ciąg znaków podczas instalacji z CD nic się nie dzieje. Klucz znika z wpisanego pola a instalacja pozostaje w tym samym miejscu czyli na tej samej stronie. Nie mam mowy o tym iż coś źle wpisuję . Chyba że jest sp..... nadruk

Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.07.2007 o 09:15, maras2305 napisał:

Witam

Szukam pomocy w zaistalowaniu gry IGI2. Produkt został zarejestrowanyna stronie ale wpisując
ten sam ciąg znaków podczas instalacji z CD nic się nie dzieje. Klucz znika z wpisanego pola
a instalacja pozostaje w tym samym miejscu czyli na tej samej stronie. Nie mam mowy o tym iż
coś źle wpisuję . Chyba że jest sp..... nadruk

Pomóżcie


To nie jest wątek poświęcony IGI 2, lecz Test Drive Unlimited. Temat o Covert Strike znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12451&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzies ty widzial "update 2" ? No caly czas czekamy na patcha moze do konca tygodnia go wydadza... Ale juz nic nie mysle bo juz tyle czekam (wlasciwie to wszyscy czekamy) na tego patcha ze ho ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aj aj aj nie spojrzalem w przyklejonego posta nie to nie jest ten patch tu jest tylko link do sterownikow nvidii. Patch, tak jak mowilem powinien juz niedlugo wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 01:24, zapalka111 napisał:

Kiedy chce uruchomic grę pojawia sie czarne okno i wraca z powrotem do windowsa. Ktos wie jak
to zrobic?


Przeczytaj dwa pierwsze posty na stronie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem że pewnie juz ten problem sie pojawil, ale przeszukalem juz sporo poprzednich postow i nic nie znalazlem. Jak ktoś wie o co chodzi to niech mi odpisze.
Kiedy włączam grę pojawia sie czarny ekran i po ok 3 sekundach znika i wraca do windowsa. nie pojawia sie zaden błąd.

AMD athlon 5200+
GeForce 8800 GTS
2x 1 GB DRAM II
GA-M49SLI-S5

Nie mam pojęcia co może byc nie tak, wcześniej zainstalowałem wersjie beta i dzialala, pozniej komputer był formatowany. teraz juz mam troche komputer zawalony ale to raczej nie powinno wpłynac na gre.
Jak mam to uruchomic? (mam orginala) ;( ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować