• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

directx_jun2007_redist.exe tego DX masz ? Jest to ważne. bo mój kolega ma podobnego kompa do Twojego, i zainstalowanego DX (najnowszy) pomogło mu uruchomić grę... a inne gry działają dobrze ?
Jak najedziesz kursorem na post czyiś to po prawej masz opcję odpowiedz - używaj tego gdy odpowiadasz bo potem nie wiadomo kto komu odpisał i trzeba przeglądać parenaście postów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 14:50, Czerniawa napisał:

Czy pójdzie na Sempronie 3000+ ???

Raczej pójdzie, ale głowy nie daję. A reszta konfiguracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 14:50, Czerniawa napisał:

Czy pójdzie na Sempronie 3000+ ???


Ludzie nie zadawajcie glupich pytan! najpierw pomyslcie co napisac!!! Na komputer nie sklada sie sam procesor...ale i plyta glowna pamiec ram karta grafiki itd itp i to od tych wszystkich podzespolow zalezy czy komputer spelni wymagania danej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.07.2007 o 20:16, debus3 napisał:

Ja mam jakieś dziadostwo ze stajni Apollo i mi nie "przycina", więc może Atari współpracuje
również z Apollo. :P


Sorki ,ze nie odpisalem wczesniej ... Jesli z Apollo dziala bez "przycinki" a z SpeedLinkiem "rwie" to doprawdy dziwne .. ,bo juz myslalem ,ze TDU "napisali" i przetestowali tylko pod czolowych na rynku ,czyli Logitech-a i Saitek-a :(
Moze to jednak wna sterwnikw do SpeedLinkow -tego ,ze sa NIE PODPISANE CYFROWO ? (!) I moze odpowiedz od Ciebie potwierdzi przypuszczenie... A wec czy "stery" do Apollo sa PODPISANE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.07.2007 o 16:13, Chris119 napisał:

A wec czy "stery" do Apollo sa PODPISANE ?


Przed chwilą sprawdziłem i podczas instalacji nie pokazuje się informacja o tym, że sterowniki nie są podpisane cyfrowo a więc chyba są. Dodam, że sterowniki ściągnąłem do modelu RW-2009 z oficjalnej strony Apollo Multimedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podpisanie cyfrowe nie ma nic wspólnego z jakością sterowników. To tylko gwarancja że pochodza od producenta. Jeśli już to może chodzi wam o WHQL ale to wydaje tylko Microsoft i na pewno nie testują tego z TDU :D

Z tego co wiem to "przycinanie" w TDU występuje tylko na kierownicach z ForceFeedbackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 04.07.2007 o 16:28, Davka32 napisał:


Z tego co wiem to "przycinanie" w TDU występuje tylko na kierownicach z ForceFeedbackiem.


Nie masz racji. Ja mam kierownicę z Force Feedbackiem i działa bez przycięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 17:45, Cubstone napisał:

Nie masz racji. Ja mam kierownicę z Force Feedbackiem i działa bez przycięć.

Nie powiedziałem że to sie dzieje na KAŻDEJ z FF tylko że raczej na ŻADNEJ bez FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 13:10, Martin93 napisał:

Powtórzę: Wie ktoś może jak zbindować klawisz do rozmów voip w TDU??? Proszę o pomoc!

Czesc-chyba tyle poczekasz na odpowiedz co ja z przed kilkudziesieciu postow wczesniej-pozdro -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 20:54, ChochlikPL napisał:

> Powtórzę: Wie ktoś może jak zbindować klawisz do rozmów voip w TDU??? Proszę o pomoc!

Czesc-chyba tyle poczekasz na odpowiedz co ja z przed kilkudziesieciu postow wczesniej-pozdro
-:)


Widocznie nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2007 o 21:02, Davka32 napisał:

> > Powtórzę: Wie ktoś może jak zbindować klawisz do rozmów voip w TDU??? Proszę o pomoc!

>
> Czesc-chyba tyle poczekasz na odpowiedz co ja z przed kilkudziesieciu postow wczesniej-pozdro

> -:)

Widocznie nikt nie wie.


ale moze byc tez, ze juz o tym bylo ... a prawda jest taka ze to forum ma tak biedny silnik i chory uklad ze ciezko cokolwiek znalezc... nawet sledzenie na biezaco topikow to jakas porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z tą grą. Zawsze i to zawsze jak w nią gram to po jakichś 30 min gra się wyłącza a właściwie zawiesza, jeżeli jade i w tym czasie to się stanie to głos się zawiesza na dźwięku silnika i tam jednym słowie muzyki, i zawsze po tym co się stanie musze resetować kompa i właśnie przez to narazie jestem tylko zawodowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2007 o 08:45, trutututu napisał:

mam problem z tą grą. Zawsze i to zawsze jak w nią gram to po jakichś 30 min gra się wyłącza
a właściwie zawiesza, jeżeli jade i w tym czasie to się stanie to głos się zawiesza na dźwięku
silnika i tam jednym słowie muzyki, i zawsze po tym co się stanie musze resetować kompa i właśnie
przez to narazie jestem tylko zawodowcem


Jest jakieś ostrzeżenie? Np. gra nagle zaczyna ciąć po czym nagle się zawiesza?

Spróbuj włączyć grę tak żebyś znalazł się w domu, NIE wychodź z domu i wyłącz grę [esc].
Włącz ponownie i graj, mnie pomogło (wiem, dziwne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować