• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam mały problem, od kilku dni (odwiedziny kolegi) po kilkunastu minutach zawiesza mi sie TDU. zawiesza sie tak że pomaga tylko restart kompa. Ponowne uruchomienie i po kilku minutach znowu zawiecha (jak wychodze z garazu).

Miał ktoś może cos takiego i wie jak to rozwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a masz oryginał ??mi sie działo tak z piratem . WIe ktoś coś na taki temat że gram sobie serwery dostępne i niema żadnego gracza ??????? i co z tym Padem czy mozna jakoś grac na padzie w tą gre :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2007 o 16:38, Sebo7 napisał:

był taki problem chyba już opisywany
szatann
używaj opcji edytuj, bo spamujesz



nie rozumiem a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak się po grze na piracie zainstaluje oryginał to są problemy podobno
opcja edytuj ukazuje się ( przycisk ) po najechaniu myszką na post, 5 minut po naisaniu posta możesz go edytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2007 o 16:39, szatann napisał:

a masz oryginał ??mi sie działo tak z piratem . WIe ktoś coś na taki temat że gram sobie serwery
dostępne i niema żadnego gracza ??????? i co z tym Padem czy mozna jakoś grac na padzie w tą
gre :(:(:(



Jasne że oryginał. Wczesniej cykalo a teraz cos sie zacina. Nie mam pojecia co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2007 o 16:47, andre911 napisał:

> a masz oryginał ??mi sie działo tak z piratem . WIe ktoś coś na taki temat że gram sobie
serwery
> dostępne i niema żadnego gracza ??????? i co z tym Padem czy mozna jakoś grac na padzie
w tą
> gre :(:(:(


Jasne że oryginał. Wczesniej cykalo a teraz cos sie zacina. Nie mam pojecia co to moze byc.

jesli tak to może masz coś z systemem :P ja miałem tak z piratem i była kaszana przeszedłem 40% i mi skandisc pozarł save ALE NADAL NIEMOGE PODŁACZYĆ PADA TRACER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2007 o 14:34, Sebo7 napisał:

czasami nie łączy z serwerem bo są pełne, więc spróbuj za jakiś czas
ja np. kiedyś odczekałem 30 minut i działało

Ludzie ale w innych grach poprostu nie pojawiaja sie serwery!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a firewall wylaczylem i... klops
skontaktowalem sie z wlascicielem internetu (mam u sasiada) i nie wiem, sprawdzi czy am wszystkie porty odblokowane, bo kiedys nie mialem i nie moglem grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem jak włączam gre to pisze sygnał niedostępny co zrobic ?? coś jest z moim monitorem bo na starym działał mam telewizor LCD samsung , może coś trzeba więcej podłaczyć kabli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 19:42, Sebo7 napisał:

sygnał niedostępny ? - przy wchodzeniu do gry online ? to może serw zapchany

sygnał niedostepny kiedy chce włączyć gre z pulpitu włanczam i czarny ekran jest i pisze sygnał niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha, to spróvuj odinstalować i zainstalować ponownie
ps pamiętaj o zapisaniu sav''ów
ps2 masz zainstalowanego patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 21:32, Sebo7 napisał:

aha, to spróvuj odinstalować i zainstalować ponownie
ps pamiętaj o zapisaniu sav''ów
ps2 masz zainstalowanego patcha ?

juz działa zrobiłem na pulpicie ikone i nacisłem prawym przyciskiem myszy uruchom w rozdzielczosci 640 800 i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli ze twoj monitor(telewizor, o ile dobrze zrozumialem) nie obsluguje rozdzielczosci 1024x768, bo taka sie wlacza domyslnie przy pierwszym uruchomieniu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam taka prosba
czy mozecie mi podac konfigutracje kompa przy której TDU będzie chodziło gładko na wysokich ustawieniach??
planuje sobie złożyć kompa w którym będę miał Pentiuma Core2 Quad 4*2,4GHZ,płytę główną na chipsecie 680SLI,2GB Ram,zasilacz 600W OCZ GameXStream i kartę graficzną GF8800GT lub Radeona 3870(nie robi różnicy w sumie).Czy na takiej maszynie będę się cieszył płynnością TDU??

dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować