• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ściągnij patch "Pu''uola Fix" z tego linka: ftp://eros.gram.pl/motogames/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip

Teraz powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy gra ruszy na karcie GeForce 8600GT 512mb? I na jakich detalach (jeśli ruszy)
Nie ma jej ani w tych które gra obsługuje, ani w tych których nie obsługuje... : <
Proszę o szybką odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2008 o 11:45, ziemia1993 napisał:

Czy gra ruszy na karcie GeForce 8600GT 512mb? I na jakich detalach (jeśli ruszy)
Nie ma jej ani w tych które gra obsługuje, ani w tych których nie obsługuje... : <
Proszę o szybką odpowiedz !


Pójdzie, bo sam mam podobną kartę (GeForce 8600GT 256MB) :) U mnie śmiga na wysokich ale to też zależy od reszty sprzętu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2008 o 15:38, fifomaniak napisał:

No jak jest 6600 GT i 7600 to czemu ma na 8600 nie pojsc? :) Myslmy logicznie :P


No ale nie było w obsługiwanych, to się dopytałem =] Wole sie dowiedzieć wszystkiego do końca przed zakupem.
thx chłopaki =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam duży problem z TDU. Od niedawna mam nowy komp i włączyłem wszystkie detale na max wraz z HDR i AAx4. Wszystko pieknie chodzilo az do momentu dojechania do domu. Nagle na ekranie wyskakują czerwone paski i gra sie zawiesza. Co może być przyczyna problemu i jak go rozwiazac ? Moj komp Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz Palit 8800 GT 1GB i 2GB Ram Geil 800MHz. Dodam tylko ze mam slaby zasilacz 350W ale do srody powinien dojsc nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze to wina zasilacza, ale tak z rutyny zapytam: instalowales patcha?

Edit: Jesli masz patcha, to poczekaj na nowy zasilacz, bo do takiego kompa to ten zasilacz jest beznadziejny a nie slaby. Ja do swojego mam 350W (patrz opis co do kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co ma piernik do wiatraka :D Nie chodzi o to jak mocno wiatrak sie kreci tylko ze zasilacz ma po prostu za mala moc przy takim sprzecie i moze Ci nie dostarczac mx. mozliwosci kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobiłem przed chwilą misję i gdy widziałem ekran "Zapisuję... proszczę czekać" miałem awarie prądu. Teraz profil jest "uszkodzony" i... zaczynam od początku - tzn. od lotniska. Da się to jakos odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widziales kiedys na konsolach podczas zapisywania napisy : "Saving.Please do not turn off your console or take out your memory card." Totez wlasnie nie mozna tak robic i miales ogromnego pecha, ze akurat Ci tak trafilo. Przykro mi, ale chyba nic nie da sie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A słyszałem, że podobno istnieje jakiś software do odzyskiwania "sejwów"... nie dołujcie mnie, że znowu tyle roboty przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem jest następujący: Podczas niektórych misji "transport pojazdu" pomimo że jadę idealnie, samoistnie spada mi wartość samochodu. Dzieje się to w kilku przypadkach za każdym razem. Wartość po prostu się zmienia, nie pokazuje się na czerwono żaden -$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam , dziś zakupiłem sobie test drive-a , i gdy chciałem grać online , wyskoczył komunikat przy logowaniu "nie udało się nawiązać połączenia z serwerem test drive, sprawdź ustawienia sieciowe.

Firewall przepuszcza mi grę , antywir nic nie blokuje , dostawca internetu też nie blokuje portów, co to może być ?? mam router D-link 524. może to wina routera ??
proszę o pomoc, bo kupiłem sobie grę a nie mogę pograć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Od miesiąca pogrywam sobie w TDU, nigdy z połączeniem do serwera problemu nie miałem, a dzisiaj za NIC nie mogę się połączyć :/ Próbowałem już wszystkiego: wyłączałem zbędne programy, wyłączałem antywirus, ponownie się łączyłem z netem, restartowałem kompa... Nic nie pomogło. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 17:55, tomas92 napisał:

Witam. Od miesiąca pogrywam sobie w TDU, nigdy z połączeniem do serwera problemu nie miałem,
a dzisiaj za NIC nie mogę się połączyć :/ Próbowałem już wszystkiego: wyłączałem zbędne programy,
wyłączałem antywirus, ponownie się łączyłem z netem, restartowałem kompa... Nic nie pomogło.
Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?


W telegraficznym skrócie zaczne od początku:
Mam Viste HP 32bit miałem problemy z uruchomieniem TDU (czarny ekran i wywalało do pulpitu).
Szukałem pomocy na wielu forach ale niestety nic... Instlowałem nowe/starsze sterowniki od wszystkiego - nic, najnowszy DirectX - nic, poprawka Hotfix dla Visty - też nic.
Napisałem w sobote do pomocy technicznej, odpowiedź miałem dostać we wtorek, ale nie dostałem wiadomości od Gram.pl
Już nie ważne, ponieważ sobie poradziłem - odinstalowałem kilka zbędnych programów co mogłyby blokować gre.
Wywaliłem ASUS Gamer OSD, Nero 7, Free Download Menager; ale nie usuniecie jakiego programu pomogło.

GRA SIĘ URUCHOMIŁA WIĘC W TEJ SPRAWIE DAM ODPOCZĄĆ WASZEJ POMOCY TECHNICZNEJ

Ale pojawiła się druga sprawa, gdzie prosiłbym o pomoc - gra uruchamia się tylko Offline... gdy chce uruchomić gre w trybie online wyskakuje napis w stylu "Nie można połączyć się z serwerem, sprawdź swoje ustawienia sieciowe". Stworzyłem nawet drugie konto na Gamespy ale nic nie pomogło. Bawiłem się z portami już odblokowałem wszytkie nawet te wielkie zakresy (tylko w moim firewallu nie można wybrac czy jest to port TCP lub UDP) w ARCAVIRze... wyłączałem oba firewalle (Visty i Arcavira) ale nadal nie mogłem się dzisiaj połączyć.

Czy jest to ogólny problem z serwerami gry?? Zacznie działać? Bo widze inne wypowiedzi z takim samym problemem.
Może ktoś z Gram.pl mógłby się skontaktować z Atari, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytam znajomych - mają to samo, więc serwery gry są wyłączone - albo jakaś poważna awaria, albo patch się nowy szykuje.

PS. Nie samym TD:U człowiek żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować