• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ale gdzie sprawdza sie te porty bo ja niewiem i odblokowuje bo ja nieinteresuje sie takimi rzeczami bi ja tak bardziej to z grami ale odbiszcie.PLIS!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2008 o 14:12, bomba123 napisał:

Ale gdzie sprawdza sie te porty bo ja niewiem i odblokowuje bo ja nieinteresuje sie takimi
rzeczami bi ja tak bardziej to z grami ale odbiszcie.PLIS!!!!!!!!!!!!!!!

zależy w czym więc 2 pytanka
1 masz sp2? (jak tak to ci się windowsowy włączył po instalacji systemu/sp2
2 używasz routera/zewnętrznego (nie wbudowanego w windows)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 20:44, krzychu1910 napisał:

jak chce uruchomic gre to mi wyskakuje okienko i pisze : Not enought system memory.
a mam 256 ram karta gf 5500 (256 mb)

I teraz wiadomo w czym leży problem. Zbyt mało pamięci RAM. Test Drive potrzebuje przynajmniej 512 mb, a zalecany jest nawet 1GB. Więc jeżeli chcesz pograć to musisz zainwestować w pamięć RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2008 o 20:56, krzychu1910 napisał:

za tydzien dokupuje 512 mb mam 256 teraz ale problem w tym czy bedzie nadazal ten ram
256 za tym 512 ?


Zalezy od rodzaju pamieci ktora masz i ktora chcesz dokupic ;)
Mowiac inaczej - musisz wiedziec jaka pamiec masz, zeby sprzedawca wiedzial jakiej potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem polega na tym, że kiedy wychodzę z salonu/wyścigu (nie domu!) gra się zawiesza. Ostatnio zauważyłem to nawet podczas wyścigu - co robić?! Mam najnowsze patche, sterowniki też są nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722

Dodam, zebys usunal tylko pliki "radial.cdb" i "radial.idb", bo gdy usuniesz caly folder, to stracisz liste przyjaciol. Gdy nie widzisz tego folderu/plikow, musisz wlaczyc opcje w opcjach folderow, abys mogl widziec pliki ukryte lub systemowe lub usun je np. przez Total Commandera (tam widac wszystkie pliki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema mam taki problem z grą. Zaczynam gre wszystko ładnie wybieram postać wyporzyczam samochud kupuje mieszkanie i samochud lecz gdy po kupnie smochodu koputer skierowuje mnie do pierwsego wyscigu to nic nieda sie zrobić wybieram start i kamera krązy w koło drogi na u kumpla widziałem ze w tym miejscu powinien być samochud ale umnie go niema.Co sie dzieje??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na forum atari pojawilo sie oficjalne info o car packu dla wersji PC [ponad 40 pojazdów ]

Całość bedzie kosztować 9.99euro . Bedzie mozna kupić w cdrprojekcie ? czy za pośrednictwem gram.pl ?
Czy moze tylko paypal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować