• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.04.2008 o 10:10, Alexx1 napisał:

Dzięki, a możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie znalazłeś tego toolkita?


Ja na amerykanskim forum atari to znalazłem , oczywicie w dziale z TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam taki sobie jeden problem. Otóż jechałem moim Chevroletem, i zaczęły gonić mnie gliny. No więc ja depnąłem gazu, ale i tak mnie zatrzymali. Miałem do zapłacenia mandat w wysokości 14 tys., ale chciałem to jakoś ominąć i wyłączyłem grę Menadżerem Zadań. Teraz nie mogę jej włączyć, znaczy, przy nowej grze jak wypożyczę samochód i jest wczytywanie się zacina, albo jak w starym profilu wczytuję to jestem w domu, ale jak chcę pojeździć to znów zacinka i tylko pomaga wykop do windowsa. Reinstall nie pomógł... macie jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2008 o 12:33, Alexx1 napisał:

Na moim sprzęcie (Pentium D 820, EVGA GF 7900 GS, 2GB RAM) gra się strasznie tnie. Nie
wiem co może być tego przyczyną, jeszcze jakiś miesiąc temu mogłem grać na tej konfiguracji
na max. ustawieniach teraz nie mogę na minimalnych. Na początku gra działa z prędkością
ok. 60 klatek na sekundę, a później jest coraz mniej i mniej aż do 13 na sekundę. Gram
na profilu online.



Powracając do mego problemu. Może być on spowodowany tym, że płyta jest zrypana, chociaż ładnie się instaluje itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Super, to już nie wiem co mogę zrobić. Format nie pomógł, instalacja systemu też nie, sterowniki nic, te wszystkie pomysły typu usuń ptaki, papierki itd. też nie pomogły to już nie wiem w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam straszny problem z grą, wogóle nie mogę w nią pograć. Gra bardzo się zacina, silniki mają dźwięk kosiarki. Wiecie co mam zrobić? Mam ustawione na najniższe detale, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2008 o 09:42, Yutima napisał:

Mam straszny problem z grą, wogóle nie mogę w nią pograć. Gra bardzo się zacina, silniki
mają dźwięk kosiarki. Wiecie co mam zrobić? Mam ustawione na najniższe detale, itp.

na początek wyłączyć antywirusa na czas grania, takowe mogą być dość zasobożerne. ps zakładam że twój komp spełnia wymagania gry.
aha i wklej raport dxdiag, być może problemem są sterowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2008 o 11:34, sig. napisał:

> Mam straszny problem z grą, wogóle nie mogę w nią pograć. Gra bardzo się zacina,
silniki
> mają dźwięk kosiarki. Wiecie co mam zrobić? Mam ustawione na najniższe detale, itp.

na początek wyłączyć antywirusa na czas grania, takowe mogą być dość zasobożerne. ps
zakładam że twój komp spełnia wymagania gry.
aha i wklej raport dxdiag, być może problemem są sterowniki


A czy Vista może być przeszkodą dla gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2008 o 13:11, fifomaniak napisał:

Przy mocnym kompie nie powinna, daj specyfikacje lub raport dxdiag


Skąd mogę wziąść raport? Może głupie pytanie, ale robię to pierwszy raz. Przepraszam za utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcę zacząć instalację gry i wyskakuje mi taki błąd. Co mam zrobić?

Konfig:
Procesor Intel Core2Duo E4500 2.2 GHz
Krta Graficzna GeForce 8800 GTS 512 RAM
Pamięć Kingston 2x1 GB
Windows XP service pack 2

20080418132414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować