• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam problem (znowu) z TDU. Otóż jak policja z komendy mówi: Adam, przerwijcie poszukiwania... słyszę coś ala'' syk w głośnikach i gra mi się wyłącza. Poradzicie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z tdu. Chce pograć przez neta. Tworze profil, wpisuje dane z konta w gamespy, łączy sie z serwerem po czym karze mi pobrać aktualizacje. Zgadzam się i wchodzi mi na jakąś stronke o tdu gdzie nie ma żadnej aktualizacji do tdu. Co mam zrobić żeby sobie pograć?? Może znacie jakąś stronke na której to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie jest to seria 2 płytowa. Pobieram ten pach i mam nadzieje że nie zepsuje mi gry bo już kiedyś cośtam próbowałem z tymi samochodami i mi zwaliło gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry czy CD projekt ma w planach wydanie tego carpacka.Bo z tego co wiem to wiekszosc graczy z PL ma problemy z platnoscia poprzez atari site :) Pozdrawiam

20080421212339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam ponownie problem z grą. Ostatnio miałem robiony format komputera. Chciałem teraz zainstalować grę a tu co chwila wyskakuje że mam na płycie wirusa w pliku autorun.exe dokładnie jakiegoś robaka. Wcześniej tego nie miałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Pojawia mi się ostatnio następujący błąd w grze:
przy dłuższych wyścigach nie doczytuje mi trasy i nagle kończę w wodzie a później mam czarny ekran, po jakiejś pół minuty wszystko wraca do normy. Jakieś pomysły czym to może być spowodowane??
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Nie jestem nowym graczem w TDU.Mam je od premiery.Często były z nim problemy ale zawsze reinstal załatwiał je.

Ale ostatnio gra przestała się włączać.Nauczony doświadczeniem zainstalowałem ją jeszcze raz.Oczywiście wcześniej wyczyściłem mojego kompa z pozostałości po TDU.

Gra także nie chce działać po reinstalce.

Co robić?!Bardzo chcę grać,car pack w drodze a ja jestem w *****

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wywala od razu komunikat?
wychodzi do windowsa?
dochodzi do pewnego momentu ładowania i dopiero wtedy następuje błąd?
podałeś za mało informacji żeby ci skutecznie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z działaniem gry. Wcześniej gra śmigała, na maksymalnych ustawieniach, teraz w menu ilość FPSów nie pozwala na płynny ruch myszki, nie mówiąc o załadowaniu się gry. Reinstallka nie pomogła, dodam jeszcze, że od tamtego czasu (czyli od tego w którym gra działała dobrze) zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej (Nvidia), dźwiękowej i DX9 z marca 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 07:18, sig. napisał:

wywala od razu komunikat?
wychodzi do windowsa?
dochodzi do pewnego momentu ładowania i dopiero wtedy następuje błąd?
podałeś za mało informacji żeby ci skutecznie pomóc.



Wiem

Już naświetlam problem.Mam zainstalowaną grę.

Wkładam płytę do napędu.Za chwilę klikam ikonę.Czekam,za moment zamiast kursora pojawia się obracająca się płyta.Czekam na uruchomienie się gry.Jednak się nie doczekam bo płytka znika,pojawia się kursor i jest tak jakbym nie uruchaniał w ogóle gry.Nie ma komunikatów,błędów nic

Kieedyś takie problemy załatwiał reinstall,teraz to nie pomaga.

CO z tym faktem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem, co moze byc przyczyna. Przeczysc proca, TDU to baaaaaaardzo wymagajaca gra i moze Ci sie przegrzewac, jesli masz zasyfione chlodzenie. To samo sie tyczy innych, ktorym gra sie niemilosiernie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować