• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jesli dzwiek przy poscigu policji Ci sie kopie, to musiales cos zle patcha wgrac. Albo masz megapacka, ktory sie gryzie z polska wersja gry. Odinstaluj gre, usun caly folder z Program Files i zainstaluj ja ponownie. Powinno byc dobrze. Sejwy sa w moich Dokumentach, wiec sie nie usuna, ale na wszelki wypadek mozesz zrobic ich kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2008 o 14:51, fifomaniak napisał:

Jesli dzwiek przy poscigu policji Ci sie kopie, to musiales cos zle patcha wgrac. Albo
masz megapacka, ktory sie gryzie z polska wersja gry. Odinstaluj gre, usun caly folder
z Program Files i zainstaluj ja ponownie. Powinno byc dobrze. Sejwy sa w moich Dokumentach,
wiec sie nie usuna, ale na wszelki wypadek mozesz zrobic ich kopie.

Zrobiłem aktualizację wszystkich sterowników i BIOSa - nic nie dało.
Magapacka nie miałem - patch 1.66a był ściągany z gram.pl, więc chyba powinien być w polskiej wersji.
Ale spróbuję przeinstalować całą grę i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze cos sie pomieszalo. W kazdym mac razie sa to objawy, jakie wystepuja przy zainstalowaniu obcego patcha do naszej wersji TDU. Przeinstaluj i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2008 o 16:59, Jacuśśś napisał:

prosze o klucz startowy do grania tyko bo tako dostałem odp


Klucz znajduje się w instrukcji od gry.
W przypadku jeśli nie posiadasz instrukcji lub w instrukcji brakuje klucza grę należy zareklamować w sklepie.
Jeśli instrukcja została zniszczona/zagubiona - należy skontaktować się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam koledzy mam problem z tdu,nie zapisuje mi stanu gry ani ustawien gry po ponownym uruchomieniu gry wszystko sie przestawia co mam zrobic prosze o pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha jeszcze jeden mam problem,gram online i na przyklad sa inni gracze kolo mnie nagle wszyscy znikaja i jestem sam ,gdy wlacze mape to innych graczy widze na mapie ale jak chce z kims pojezdzic to juz nikogo nie ma polaczenie z netem jest wiec nie wiem jaki jest problem pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2008 o 20:21, darth 16 napisał:

można bardziej w języku polskim?? ;)

mój komputer/prawoklik na partycję (to te literki C, D itd)/właściwości/ i tam będzie defragmentacja w którejś zakładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy moze mi ktos pomoc wyzej opisalem juz moj problem, jak narazie to debilne teksty widze CZY MOZNA PO POLSKU a po jakiemu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problem. Gra działała dobrze do czasu. Gdy naciskam kontynuuj znajduje sie w apartamencie. Gdy chce wychodze z apartamentu do auta to pisze standardowo zapisywanie i wtedy gra sie zacina. W Menadżerze pisze brak odpowiedzi. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niewiem co mam robić wchodze w gre i po paru minutach pojawia sie you downloaded context has not been saved.Yo will be disconnected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.05.2008 o 13:50, fifomaniak napisał:

Sciagnales pewnie pirackiego packa, bo slyszalem, ze tak wtedy jest. Wywal to i modl
sie, zebys bana nie dostal.

Kolego kupilem packa na allegro za 60zl mam wszystko oryginalne, gre też.Jak nie wiesz to sie lepiej nie odzywaj. Przeinstalowałem gre i wszystko chodzi jak trzeba, jeżeli nie wierzysz że mam oryginala packa to ci moge wysłać wiadomość jaką dostałem jak kupilem packa od atari!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, wierze Ci, nie krzycz. Po prostu slyszalem, ze tak sie dzialo wlasnie przy tym, wiec takie bylo moje podejrzenie. Jak jest ok juz to nie krzycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z gra TDu (jak wszyscy;-))) gdy uruchamia sie instalator wyskakuje screen1 a potem po OK 2
co mam zrobic??? gra jest orginał, na kompie brata nie działa ale na kolegi juz tak. nie jest to wina sprzetu- sprawdzalem wszystko z lista w Readme
proszę o szybka pomoc

20080521172516

20080521172602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłam TDU i mam problem z przeskakiwaniem do pulpitu. Nie jestem ekspertem w sprawach komputerow wiec moze ktos przystepnym jezykiem powie mi co mam robić. Zainstalowalam wszelkie łaty, directx i nie wiem co jeszcze moge zrobic. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować