• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czemu gdy odpalam grę, wchodzędo domu i wybieram stosowny samochód i wychodzę z domu pojawia mi się ekran ładowania i nie chce mi się załadowac do końca, poprostu gra się jak by "zawiesza" i nic nie mozna zrobic.
Jest to ten problem opisany w pomocy technicznej http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722
Wszytko zrobiłem według instrukcji i nie pomogło, nie wiem co robic. Grę próbowałem reistalowac jednak się nie dało odinstalować , spróbowałem poprzez "Windows instaler cleas up" usunąłem to co trzeba według instrukcji w pomocy technicznej ale gra się nie odinstalowała , w "dodaj&usuń" ikonki nie było ale gra nadal była na dysku,mogłem ją poprostu odpalic ale nie mogłem wejśc do miasta, sprubowałem równiez zainstalować grę na nowo "bez usuwania" ale ekran instalacji się "zawieszał". co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2008 o 18:00, Kolumb22 napisał:

Czemu gdy odpalam grę, wchodzędo domu i wybieram stosowny samochód i wychodzę z domu
pojawia mi się ekran ładowania i nie chce mi się załadowac do końca, poprostu gra się
jak by "zawiesza" i nic nie mozna zrobic.
Jest to ten problem opisany w pomocy technicznej http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722

Wszytko zrobiłem według instrukcji i nie pomogło, nie wiem co robic. Grę próbowałem reistalowac
jednak się nie dało odinstalować , spróbowałem poprzez "Windows instaler cleas up" usunąłem
to co trzeba według instrukcji w pomocy technicznej ale gra się nie odinstalowała , w
"dodaj&usuń" ikonki nie było ale gra nadal była na dysku,mogłem ją poprostu odpalic ale
nie mogłem wejśc do miasta, sprubowałem równiez zainstalować grę na nowo "bez usuwania"
ale ekran instalacji się "zawieszał". co robic?



Miałem powyższy problem (patrz posty z 1 lipca br) i jeśli faktycznie usunąłeś "UKRYTY" katalig TDU ,to przy uruchomieniu TDU "żąda" klucza aktywacyjnego, wpisujesz i OK !:) Ale jeśli usunąłeś coś innego... ,to nie wiem czy coś pomoże ... -jeśli normalna deinstalka/instalka nie pomaga ,to może "eęczne" prrzeszukiwanie dysku z grą i dysku z Systemem (zazwyczaj C:\ ) ,i usunięcie wszystkiego co ma w swojej nazwie TDU . A jak są problemy z instalką TDU to włóż płytę ,"otwórz" ją , czyli funkcja "EXploruj" i kliknij na "składnik instalatora" z nazwą jakąś "SSi" ..., po tym "zamykasz" płytę i MUSI się instalować OK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>To z pomocy technicznej musi pomoc, wszystkim pomaga, musiales cos zle zrobic.
Zrobiłem wszystko według pomocy , z tym że gra nie wymagała cd-keya, nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po kilku uruchomieniach od zainstalowania, w grze wyświetla mi komunikat - jak na rysunku poniżej - i wychodzi do Windowsa. Próbowałem kilkakrotnie przeinstalować grę - pomaga tylko na kilka uruchomień po czym jest znowu to samo: " Utracono połączenie sieciowe" i gra się wyłącza.

20080718190823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najprawdopodobniej miałeś wcześniej demo lub pirata które zablokowało Ci wpisanie klucza w tym wypadku musisz usunąć katalog Test Drive Unlimited z Danych aplikacji w All Users.

Jeżeli to nie pomoże wówczas będziesz musiał odszukać i wykasować wszystkie błędne wpisy w rejestrze po wcześniejszej wersji gry.

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to było wałkowane, ale... klub i wyścigi międzyklubowe.
Problem jest taki, że gdy wchodzę z kumplem do klubu, na liście wyświetla się tylko mój nick. Gdy zaś wybieram zakładkę wyścigów międzyklubowych (która jakimś dziwnym trafem również jest oznaczona WEWNĄTRZKLUBOWE) mam tylko na liście swój nick i pod spodem napis OCZEKIWANIE NA CZŁONKÓW.
Czekam tak, czekam i nic. Dzieje się tak u praktycznie każdego gracza (na forum tdu.com.pl praktycznie każdy ma problem z tymi wyścigami).
Jest jakiś sposób żeby ukończyć jakoś te wyścigi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Coś się rypło z sejwem i mi diabli wzieli wszystkie furki domki i forse.
I jestem na zero :/.
Ma ktoś jakiś pomysł sposób lub idee jak to odwrócić bo mi sięjakos od początku nie chce gry zaczynać.

Ps.
Jesli macie jakieś trainery cokolwiek unlockery to ja poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 18:16, S.V.P.A.M napisał:

Mam problem. Coś się rypło z sejwem i mi diabli wzieli wszystkie furki domki i forse.
I jestem na zero :/.
Ma ktoś jakiś pomysł sposób lub idee jak to odwrócić bo mi sięjakos od początku nie
chce gry zaczynać.

Ps.
Jesli macie jakieś trainery cokolwiek unlockery to ja poprosze....

to podforum techniczne, z takie pytania proponuję zadawać np tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=10310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.07.2008 o 20:02, sig. napisał:

to podforum techniczne, z takie pytania proponuję zadawać np tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=10310


Do licha ciężkiego. A niby jaki to jest problem...chyba techniczny. no może ja się nie znam
ale diabli wzieli całe sejwy i prawie rok jazdy. (Grę rejestrowałem 8-ego kwietnia)

Już pal licho te trainery ale zależy mi na sejwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.07.2008 o 20:28, S.V.P.A.M napisał:

Do licha ciężkiego. A niby jaki to jest problem...chyba techniczny. no może ja się nie
znam
ale diabli wzieli całe sejwy i prawie rok jazdy. (Grę rejestrowałem 8-ego kwietnia)

Już pal licho te trainery ale zależy mi na sejwie.

Zapomniałem dopisać (mój błąd) że "padniętych" saveów nie da się zwykle odzyskać. no chyba że przestały działać po instalacji jakiegoś patcha. wtedy reinstalacja gry i rezygnacja z niego może je przywrócić do życia (coś takiego ma np stalker, starsze wersje mają save''y niekompatybilne z nowszymi). Zaś trainery czy też edytory saveów (o ile istnieją takowe dla tej gry) to już z pewnością nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.07.2008 o 20:33, sig. napisał:

>
> Już pal licho te trainery ale zależy mi na sejwie.
Zapomniałem dopisać (mój błąd) że "padniętych" saveów nie da się zwykle odzyskać. no
chyba że przestały działać po instalacji jakiegoś patcha. wtedy reinstalacja gry i rezygnacja
z niego może je przywrócić do życia (coś takiego ma np stalker, starsze wersje mają save''y
niekompatybilne z nowszymi). Zaś trainery czy też edytory saveów (o ile istnieją takowe
dla tej gry) to już z pewnością nie tu



No dobra dobra...ale ostatni paczyk jaki instalowałem to jakiś kawał czasu temu ten co robił z 1.45 wersję 1. 66 czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra mam problem i to spory.
Nie mogę założyć profilu ONLINE. Zrobiłem to co w pomocy technicznej napisało CDP i to co w FAQ do TDU było i kiszka. Ostatecznie wyłączyłem wszelkie zapory które mam w systemie i.... dalej kiszka.
Gadałem z TP.SA (tak mam neostradę) i oni twierdzą że niczego nie blokują. Sam przeskanowałem porty które TDU wymaga czy nie są blokowane i...nie są blokowane są tak samo otwarte jak M1 w Zabrzu w Sobote :D
Nadmieniam że jestem szczęśliwym posiadaczem oryginała(zarejestrowanego) , więc pomówienia o pirata odpadają.

HELP.

Ciągle mi pisze że SERWERY TDU NIEDOSTĘPNE :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.07.2008 o 17:31, Corvette C6 napisał:

Jest jakiś sposób żeby ukończyć jakoś te wyścigi?


Ano widziesz Corvette, polska wersja TDU ma błąd, który uniemożliwia wykonanie na niej wyścigów międzyklubowych. Poczekaj jeszcze na wypowiedź Akashi''ego, albo kogoś innego z cdp, żeby powiedział coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie polska, tylko PC wersja TDU ma ten blad. To ze niektorzy maja ASa, to mieli wczesniej zepsuty sejw i postanowili dalej na nim grac. Bo przy psuciu sie sejwa ten element czasem sie zaliczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2008 o 19:01, wisnia8922 napisał:

niedziała sa tylko orginalne


A stworzyłeś w folderze RADIO kolejny folder? - jeśli nie, to stwórz go i do niego wrzuć muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować