• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.07.2008 o 20:15, Sheloi napisał:

> niedziała sa tylko orginalne

A stworzyłeś w folderze RADIO kolejny folder? - jeśli nie, to stwórz go i do niego wrzuć
muzykę.

dzieki już gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z TDU nie moge jezdzic bo gaz mi nie reguje na jojstiku, kierownicy, i zwykłej klawiatuze a wszystkie inne zeczy dzałajom jak np. mruganie swiatłami albo otwieranie szyb

ktos wie jak to naprawic ?

PS.wczoraj wszystko działało poprawnie


Zgury dzienkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z TDU. Od jakiegoś czasu samochody trafficów są przezroczyste. Bardzo mnie to denerwuje. Czasem też zupełnie znikają, lub są spychane z drogi przez jakąś niewidzialną siłę. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Słyszałem już kiedyś o tym, ale nie pamiętam co radzili zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem, że kiedy gram to po ok. 10 minutach gra się zawiesza, obraz staje, jednak muzyka z radia leci bez zakłóceń. Wtedy muszę wyłączać grę poprzez CTRL+ALT+Delete.

Moja konfiguracja:

- procesor: Intel Core 2 Duo E6550 2,33GHz
- karta graficzna: Radeon X1950 Pro
- karta dźwiękowa: zintegrowana
- 2 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam


Prosze o pomoc. Mam problem z instalacjom patcha 1.66 podczas instalacji wyswietla sie band Tou wersion is arleady updated


Prosze o pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z oryginalną polską wersją TDU. Otóż po zakończeniu instalacji, gdy próbuje uruchomić grę wyskakuje mi błąd:

"A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed (13000).

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=13000 for further, more detailed information."

Dowiedziałem się, że powodem tego mogą być zainstalowanego na dysku programy typu: Deamon Tools, Alcohol 120%, jednak ja nie mam żadnego z nich. Mam zainstalowany oficjalny patch 1.66 PL. Zrobiłem format systemu, zainstalowałem wszystkie najpotrzebniejsze sterowniki do sprzętu, directx itd. i jest ten sam komunikat. Mam nadzieję, że jest jakiś sposób na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"3 napęd optyczny samsunga (tu niestety trzeba kupić nowy, naturalnie innej firmy)"

No i ja mam Samsunga jakiegoś... DVD+R DL RW super multi. Czyli, prawdopodobnie muszę się zaopatrzyć w inny napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2008 o 17:32, Artoor90 napisał:

"3 napęd optyczny samsunga (tu niestety trzeba kupić nowy, naturalnie innej firmy)"

No i ja mam Samsunga jakiegoś... DVD+R DL RW super multi. Czyli, prawdopodobnie muszę
się zaopatrzyć w inny napęd.

skoro tak to odradzam też LG, podobno również potrafią być "feralne" (ale to tak ze szyszenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.08.2008 o 20:32, sig. napisał:

> "3 napęd optyczny samsunga (tu niestety trzeba kupić nowy, naturalnie innej firmy)"

>
> No i ja mam Samsunga jakiegoś... DVD+R DL RW super multi. Czyli, prawdopodobnie
muszę
> się zaopatrzyć w inny napęd.
skoro tak to odradzam też LG, podobno również potrafią być "feralne" (ale to tak ze szyszenia)


Niestety, odpaliłem na Lite-On i jest dokładnie to samo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstaluj na innym komputerze, np. kolegi, jak będzie to samo to może trafiła Ci się trefna płyta.
Jeżeli masz Vistę to może ona być winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sig. nie masz jeszcze jakiś pomysłów? Próbowałem na DVD-RW Samsunga, DVD-RW LG, DVD-R Lite-Ona, nie mam alchohol/daemon , nie mam antywirusa, chipset mam Ati CrossFire, zmieniłem tryb pracy napędu z dma na pio i jest dalej to samo :/ dodam jeszcze, ze mam system Windows Xp SP2 , AMD Athlon 3200 s.939 1gb ram ddr, grafika 6600 gigabyte 128/128 mb, 80gb sata dysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeszukiwałem to forum,lecz nic nie znalazłem.
Zainstalowałem TDU.Wszystko dziala.No i pewnoego dnia wlaczam TDU wchodze do domu i ide jechac.I nic-czarny ekren.Jeddyne co zrobic to reset kompa.Usunalem TDU i dzis instaluje jescze raz.Wszystko poszlo dobrze.Klikam ikonke tdu.Na chwile klepsydra.I nic dalej.Na liscie procesow jest proces TestDriveUnlimited ale nic sie nie dzieje.Odinstalowywale Deamony i zainstalowalem nowe sterowniki.Ale dalej nic.Gra jest oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować