• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam TDU gram na wyższych ustawieniach.Komp AMD X2 5600,HD 4850, 2 GB RAM i Win Vista.
Gra trochę klatkuje, ale da się grać.Tylko jak zmieniam na średnie to samo dziwne..
Zresztą komp spełnia zalecane.Za pomoc dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2008 o 22:20, Alexx1 napisał:

Może chodzi o przegrzewający się procek? Miałem podobny problem i przeczyszczenie pomogło.


A da się sprawdzić bez otwierania? Bo ja to taki amator xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam pewien problem z grą. Kiedy chcę ustawić sterowanie skrętów kierownicą, wyświetla się komunikat, że naraz można naciskać tylko jeden klawisz, albo kręcić w jedną oś. W innych grach kierownica działa odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie,

Mam problem z obsługą joypada w TDU z zainstalowanym MegaPackiem - mianowicie, od kiedy zainstalowałem dodatek, to nie działa gaz, niezależnie do którego przycisku na joypadzie go przypiszę. Czasami uda się, że jest ok, ale po chwili znowu jest to samo. Bez MegaPacka wszystko było ok. W innych grach też jest wszystko ok. Testowałem joypady Sony DualShock 2 i Logitech Chillstream.
Mam system Windows Vista Home Premium 32 Bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam wielki problem z TDU z Platynowej Kolekcji. Otóż gra nie łączy się z serwerem. Próbowałem wszystkiego: nowe konto na gamespy, nowy profil, deinstalacja, usunięcie wszystkich plików związanych z TDU i mimo to gra traktuje mój klucz jak piracki. Poszperałem trochę na necie i wiem, że mój przypadek nie jest odosobniony. Nie piszę tutaj o poradę, tylko pytam się, czy CDP coś z tym zrobi? Bo w tej chwili mam oryginalnego pirata za 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czytaj uważnie mój post. Usunąłem WSZYSTKO łącznie z kluczem i sejwami. Mimo to wciąż nie łączy z serwerem. Oczekuję odpowiedzi od CDP, a nie od użytkowników. Bo to mi w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A porty w ruterze masz odblokowane? (jesli go masz). Zakładam, że nie wszyscy wiedzą, gdzie znajduje się plik z CD-Keyem do TDU, dlatego tak napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na pewno nie porty. Wcześniej miałem wersję z Topsellera i na tym kluczu przy tworzeniu nowych profili zawsze łączy mi się z serwerami. Kłopoty są dopiero wtedy, kiedy używam klucza z Platynowej Kolekcji. Próbowałem wszelkich sposobów poza portami, bo skoro gra się łączy, to nie ich wina tylko raczej klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Mam problem: podłączyłem PC do TV (Samsung, 37'' LCD, max rozdziałka 1366x768) i po włączaniu gry obraz jest czarny, a przy krawędziach migają białe kreski. Gra działa (slychać dźwięk itp. w menu), ale nie ma obrazu. Po odpaleniu signe player (po omacku) gra sie wyłącza i wyskakuje komunikat (raport o błędach).
Wczoraj grałem w TDU przy monitorze i nie było żadnych problemów.
PS: Inne gry działają na TV prawidłowo.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem grę w TopSellerze, instaluję a gra jest po angielsku chociaż pisze na pudełku, że powinna być po polsku. W opcjach zmiany języka nie ma polskiego. O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować