• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.12.2009 o 18:03, miki3aa napisał:

Cześć! Mam duży problem z grą Test Drive Unlimited, a oto on:
Kiedy gram Test Drive''a to co jakiś czas gra się zacina.


Patch 1.66A wgrany? Defragmentacja dysku zrobiona?Jeśli nie,to spróbuj.Jak to nie pomoże, przeinstaluj grę.
A tak w ogóle to jaką masz kartę graficzną ,procesor,ile ramu i na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2009 o 17:50, aleks67 napisał:

Witam. Kupiłem sobie niedawno TDU + Megapack ( Platynowa Kolekcja). Kiedy mam zainstalowany
megapack i wpisany do niego klucz nie mogę grać online,a jeśli usunę plik Addon wszystko
jest w porządku lecz nie mogę jeździć samochodami z dodatku. :( Prosze o pomoc.

Spróbuj może tak.
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited\..
CDKey.txt - tutaj wpisz klucz od TDU
Addon.txt - tutaj wpisz klucz od Megapacka
To powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dość że nie mogę grać online z megapackiem to teraz jeszcze mi się tnie jak jest więcej użytkowników lub jak ogólnie są. Jest na to jakieś rozwiązanie? A jak nie, to mogę z takimi problemami oddać na reklamację? No i gdybym wymieniał to na jaką wersję gry zwrócić uwagę (wydanie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Zainstalowałem Windows 7 x64 i nie moge zainstalować TDU. Instalator uruchamia się, ale od razu przeskakuje do ostatniego okna twierdząc, że gra nie została zainstalowana. Czy to problem z systemami x64?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widzę, że problem jest związany z Instal Shield Script. Wygląda, że wersja na płycie gryzie się z systemem.

EDIT: Przepraszam, już znalazłem patcha na to. Tępota nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy usuwasz plik radial.cdb? jeśli nie, to usuń go, przypuszczam że to pomoże ;]

wpisz w google "radial.cdb delete", w pierwszym linku od góry masz programik, który do tego służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam taki problem. Otóż kiedy jadę do pierwszego wyścigu, po kupnie auta, gdy wciskam już [Start] wszystko znika, obraca się kamera wokół miejsca wyścigu, i nie mogę nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2009 o 20:12, Outstaller napisał:

Mam oryginała, zresztą wcześniej chodziło dobrze, dopiero teraz, jak ponownie zacząłem
grać, napotkałem tego buga.


Tak jak mowi Fifomaniak.
Jesli jest to przypadlosc wersji pirackiej to czy czasami nie wgrales cracka, by ci plyty nie rysowalo? ;P
JA NIC NIE SUGERUJE
Jezeli piszesz ze masz oryginała to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Mam problem z grą na internecie ale patrząc po postach przedmówców to pewno coś z serwerem, ale mam też inny problem a mianowicie grając w singlu i jadąc normalną drogą znikąd zaliczam zderzenie co objawia się: nagłym spadkiem uzyskanej prędkości ,dostaniem policyjnej gwiazdki, a w misjach typu odwieź samochód spadkiem nagrody w wysokości takiej jak przy normalnej kolizji. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale bardzo denerwujące.
- karta greficzna: GeForce 9600 GSO 384MB(coś takiego) z najnowszymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kolejny problem. Kolega mi mówił że wczoraj grał online w Unlimited z Megapakiem(kupował oddzielnie). Ja próbowałem dziś odpalić u siebie czy działa ale nie mogę bo nie łączy mnie z serwerem. HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.01.2010 o 17:58, Garetto napisał:

Mam kolejny problem. Kolega mi mówił że wczoraj grał online w Unlimited z Megapakiem(kupował
oddzielnie). Ja próbowałem dziś odpalić u siebie czy działa ale nie mogę bo nie łączy
mnie z serwerem. HELP!!!


Dobra, to może po kolei:
ad A) Jak często taka rzecz występuje? Prawdę mówiąc mi również czasami przy wykonywaniu misji nagle spadał pasek, jak po zderzeniu, przez co pomimo wielu prób 2 misji nie dałem rady wykonać na 100%. Jedna to misja z dostarczeniem Gullwinga, a druga to podwiezienie kolesia (Brandon?). Jeżeli o to Ci chodzi, to niestety, ale musisz się przyzwyczaić. Na szczęście u mnie na tym się skończyło.
ad B) Jeżeli jest to egzemplarz kolegi, to po prostu klucz od Megapacka przypisał się do jego TDU i z żadną inną grą już nie pójdzie. Ot taki mały niuansik ze strony Atari, o którym "zapomnieli" poinformować graczy. Ja sam miałem taki problem i przez 2 miesiące dumałem, dlaczego. A tu okazało się, że klucze się do siebie permanentnie przywiązują i dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To co ma kolega i a to co ja to są rożne egzemplaże różne klucze. Ja mam po prostu Złotą Edycję w Platynie a on oddzielnie kupował podstawkę i Megapack. Więc kieruje swe pytanie. Czy to wina serwera internetowego TDU czy to że kupiłem od razu Złotą Edycję, a nie oddzielnie, a może coś pokombinować z patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech znów mi się ten problem zaczął pojawiać. Miałem go wcześniej już po 1 misji więc odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Mogłem normalnie grać przez dłuższy czas, dzisiaj włączam grę i znów się ten problem pojawił. Otóż nie mogę jechać do przodu! Gram na kierownicy i to nie jest wina pedałów bo po 1 pedały są w 100% sprawne, sprawdzałem w panelu sterowania a po 2 aby sprawdzić nastawiłem sobie na jazdę do przodu na klawiaturze i i tak nie działa. Ani hamulec ani gaz. Uruchamiania ponownie gry nie pomaga... wszystko działa, klakson itd, nawet skręcać się da a auto za nic w świecie nie chce ruszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować