• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.04.2007 o 22:31, ktos napisał:

mial ktos taki problem ze przy 1 wiscigu kreci sie kamera na okolo drogi ??

mialem tak kiedy mialem zlego cracka . poszukaj w necie znajdz ze 4 i przetestuj . któryś na bank będzie dobry


odpowiedz do ktos_1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2010 o 23:00, Hellmut napisał:

Zamiast szukać cracków szukaj raczej pieniędzy na grę albo znajdź sobie tańszą rozrywkę.
BAN.

chciałbym zapewnić szanownego moderatora że użytkownik lachcim1995 nie propaguje piractwa a jego wywód odnośnie cracka był jedynie przypuszczeniem przytoczonym w celu odpowiedzi dla użytkownika . Komentarz o tańszych źródłach rozrywki był nie na miejscu z tego powodu że jeśli nie byłoby go stać na grę za 20zl to nie byłbym też w stanie opłacać co miesiąc internetu . Nie mam do pana jednak o to żalu cieszę się zaś iż jest pan obecny o tak późnej porze na forum i niesie pan pomoc forumowiczom :)

przy okazji prosiłbym serdecznie także na odpowiedz odnośnie mojej ORYGINALNEJ wersji gry w której łącze się z serwerem przelecą mi wszystkie filmiki i zostaje wyrzucony po upływie kilku sekund <dosłownie> choć wcześniej zdarzało się że wrzucało mnie i na parę godzin . Czy jest to winą serwerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2010 o 23:27, lachcim1995000 napisał:

> Zamiast szukać cracków szukaj raczej pieniędzy na grę albo znajdź sobie tańszą rozrywkę.

> BAN.
chciałbym zapewnić szanownego moderatora że użytkownik lachcim1995 nie propaguje piractwa
a jego wywód odnośnie cracka był jedynie przypuszczeniem przytoczonym w celu odpowiedzi
dla użytkownika . Komentarz o tańszych źródłach rozrywki był nie na miejscu z tego powodu
że jeśli nie byłoby go stać na grę za 20zl to nie byłbym też w stanie opłacać co miesiąc
internetu . Nie mam do pana jednak o to żalu cieszę się zaś iż jest pan obecny o tak
późnej porze na forum i niesie pan pomoc forumowiczom :)

przy okazji prosiłbym serdecznie także na odpowiedz odnośnie mojej ORYGINALNEJ wersji
gry w której łącze się z serwerem przelecą mi wszystkie filmiki i zostaje wyrzucony po
upływie kilku sekund <dosłownie> choć wcześniej zdarzało się że wrzucało mnie i
na parę godzin . Czy jest to winą serwerów ?



nie każdy kto ma cracka musi mieć pieracką wersję . JA JEJ NIE MAM po prostu nie lubie ciągle szukać płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2010 o 23:29, lachcim1995000 napisał:

> > Zamiast szukać cracków szukaj raczej pieniędzy na grę albo znajdź sobie tańszą
rozrywkę.
>
> > BAN.
> chciałbym zapewnić szanownego moderatora że użytkownik lachcim1995 nie propaguje
piractwa
> a jego wywód odnośnie cracka był jedynie przypuszczeniem przytoczonym w celu odpowiedzi

> dla użytkownika . Komentarz o tańszych źródłach rozrywki był nie na miejscu z tego
powodu
> że jeśli nie byłoby go stać na grę za 20zl to nie byłbym też w stanie opłacać co
miesiąc
> internetu . Nie mam do pana jednak o to żalu cieszę się zaś iż jest pan obecny o
tak
> późnej porze na forum i niesie pan pomoc forumowiczom :)
>
> przy okazji prosiłbym serdecznie także na odpowiedz odnośnie mojej ORYGINALNEJ wersji

> gry w której łącze się z serwerem przelecą mi wszystkie filmiki i zostaje wyrzucony
po
> upływie kilku sekund <dosłownie> choć wcześniej zdarzało się że wrzucało mnie
i
> na parę godzin . Czy jest to winą serwerów ?


nie każdy kto ma cracka musi mieć pieracką wersję . JA JEJ NIE MAM po prostu nie lubie
ciągle szukać płyty



Grę kupujesz po to, żeby w nią grać i mieć LEGALNĄ i nie musieć ściągać cracków. KAŻDY kto takowe ściąga, pomimo posiadania gry, może odpowiadać za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2010 o 22:56, Garmledor napisał:

Wiesz co mu doradzasz, piractwo. A piraci są tu źle traktowane. Zgłaszam to moderatorom.


Najlepiej na komisariat policji sie przejdz i zloz donos jak za czasow PRL.. ;D

Chlopaczyna sie pogubil i walna tekst o cracku,a ty od razu taki nie mily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2010 o 12:21, DracoBart31 napisał:

Grę kupujesz po to, żeby w nią grać i mieć LEGALNĄ i nie musieć ściągać cracków. KAŻDY
kto takowe ściąga, pomimo posiadania gry, może odpowiadać za piractwo.

I tu się mylisz. Jak masz oryginała i crackujesz grę tylko dla siebie, to możesz to zrobić. Plus tego jest taki, że nie niszczy się płyta. Tyle, że do TDU nie ma cracka do gry online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2010 o 15:18, Karanthir666 napisał:

> Grę kupujesz po to, żeby w nią grać i mieć LEGALNĄ i nie musieć ściągać cracków.
KAŻDY
> kto takowe ściąga, pomimo posiadania gry, może odpowiadać za piractwo.
I tu się mylisz. Jak masz oryginała i crackujesz grę tylko dla siebie, to możesz to zrobić.
Plus tego jest taki, że nie niszczy się płyta. Tyle, że do TDU nie ma cracka do gry online.

Za to przynajmniej jest mini-image, który nie rujnuje Mi porysowanej płyty z TDU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2011 o 18:01, Karanthir666 napisał:

> http://en.wikipedia.org/wiki/Mini_Image
A od kiedy mini-image waży ponad 3gb? Nawet w nazwie tegoż obrazu pisze, że maxi, a nie
mini.


eh

Mini Images are small, on the order of kilobytes, and contain just the information necessary to bypass CD-checks
To o czym piszesz, to nie udany fail. zaden Maxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2011 o 19:56, Zgreed66 napisał:

Mini Images are small, on the order of kilobytes, and contain just the information
necessary to bypass CD-checks

To o czym piszesz, to nie udany fail. zaden Maxi

Jak go zwał, tak go zwał. Działający obraz jest, choć dużo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z dodatkiem MEGAPACK. Gdy gram online i kupie samochód z megapacka to wyskakuje mi komunikat. "Pobrane treści nie zostały zapisane. Zaraz nastąpi rozłączenie".Próbowałem wgrać jeszcze raz ale nic nie pomogło. Mam oryginalną grę złota edycję test drive unlimited. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.02.2011 o 13:43, S_k napisał:

Mam problem z dodatkiem MEGAPACK. Gdy gram online i kupie samochód z megapacka to wyskakuje
mi komunikat. "Pobrane treści nie zostały zapisane. Zaraz nastąpi rozłączenie".Próbowałem
wgrać jeszcze raz ale nic nie pomogło. Mam oryginalną grę złota edycję test drive unlimited.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam. :):)

Zainstalowałeś Megapacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gdy wjade w pewien moment na hawajach to wylacza mi sie gra, teraz wjechalem i jak wlacze gre to tam zaczynam i mi sie odrazu gra wylacza i nie moge grac, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować