• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.04.2007 o 11:44, Vivek1 napisał:

> Panowie! Jestem po zmianie systemu operacyjnego. Na XP Professional gra śmigała jak trzeba-

> żadnych ścinek itp.
> Teraz zainstalowałem ją na Vista 32 bit i tak się tnie, że nie mozna grać nawet na najmniejszych

> detalach ;/
>
> Moja konfiguracja:
> Pentium 4 HT 2,8 @ 3 Ghz
> 1GB 430 Mhz Geil DDR
> Msi 865PE- Neo2-P
> Msi 7600GS 256T
>
> Czy jest jakies rozwiązanie, żeby gra latała jak wcześniej?

Jest. :)
Dokupić drugie tyle ramu.

Chyba nie o ram tu chodzi. Gdy zrzuce na pasek to mam max obciazony procesor, gdzie na xp uzycie siegalo 40%. Moze jakas latka pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy 4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w gierke z chęcią bym zagrał. PANOWIE POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety problemy z TDU nie ominely mnie. W zasadzie jedyny problem to wydajnosc a w zasadzie jej brak. Na karcie x1900xt 512, po kilku minutach gry fpsy spadaja mi do poziomu 5-10. Nie mowiac juz o miastach, gdzie mam juz istny slideshow. Ciekawe jest ze dzieje sie tak gdy gram na kierownicy. Gdy ja odlacze to jest troche lepiej. Niemniej jednak jest to karygodne jak ta gra dziala na moim sprzecie. Na slabszych kartach pokroju 7900gs, u znajomego, chodzi w max. detalach bez przycinek. Paranoja. Dodam tylko ze system jest swiezy, sterowniki nowe, a w innych grach nie mam takich przygod. Jedyne co pozostaje to podziekowac atari i eden za wypuszczenie tak zabugowanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 15:36, cooper232 napisał:

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem
wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na
wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy
4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście
mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w gierke z chęcią bym zagrał. PANOWIE POMÓŻCIE


Z tego co pamiętam minimalne wymagania stawiane grafice to 6600 z 256MB RAMu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 15:07, Moszcz napisał:

Czy ta gra będzie działać na :ATHLON64 3000+ S754 1GB RAM GFORCEFX5500 256


Grafa za słaba i procek już na stary socket więc sobie nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 15:47, ktos napisał:

oto kolejny bug :) heh



To nie bug tylko profil Ci się zresetował , mam to samo i to już 3 raz :D i jest takich osób wiele :/
Zaczynasz od początku ? :D
Jedyna szansa to po każdym kończeniu gry kopiować sobie sejwy i nie wyłączać gry przez menadżer zadań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM PROBLEM Z GRĄ :(....Kupiłem dzisiaj orginał. włożyłem dzisiaj płyte do nośnika wyłączyłem wszystkie programy i rozpoczołęm instalacje...przebiegła ona pomyślnie.....zainstalowałem na wszelki wypadek direct który był na płycie z grą...odpalam gre pojawiaja się pierwsze 3 czy 4 reklamy i wywala do pulpitu. mój komp to
Athlon 64 3000+, 2x512 mb ram Kingston, grafika Geforce 6600gt 128x128 (550 na 1100). czy moglibyście mi pomódź. nie wiem co mam zrobić a w gierke zagrał bym z chęią.PANOWIE POMÓŻCIE>........Czy ktoś wkońcu odpowie na mój post?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 17:00, cooper232 napisał:

jescze raz podaje upade kompa
Athlon 64 3000+ s754, 1024 mb ram kingston, geforce 6600gt 128/128 (5500x1100) do postu wyżej



Za słaba karta graficzna. Człowieku już Ci odpowiedziano dlaczego tak się dzieje.

Ps. minimum to 256 Mb ramu na karcie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 15:06, Beatta napisał:

Witam
mam nową grę Test.... ale nie mogę jej uruchomić mam komunikat BRAK binkw32.dll
proszę o pomoc a nbajlepiej podanie linku skąd mogę pobrać binkw32.dll
dziękuję za pomoc


np stad: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?binkw32
google sie klania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 16:54, Łukasz007 napisał:

> oto kolejny bug :) heh


To nie bug tylko profil Ci się zresetował , mam to samo i to już 3 raz :D i jest takich osób
wiele :/
Zaczynasz od początku ? :D
Jedyna szansa to po każdym kończeniu gry kopiować sobie sejwy i nie wyłączać gry przez menadżer
zadań ;)


a czemu mam zaczynac od poczatku ?? :/ i czy naprawi to patch ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 17:25, ktos napisał:

> > oto kolejny bug :) heh
>
>
> To nie bug tylko profil Ci się zresetował , mam to samo i to już 3 raz :D i jest takich
osób
> wiele :/
> Zaczynasz od początku ? :D
> Jedyna szansa to po każdym kończeniu gry kopiować sobie sejwy i nie wyłączać gry przez
menadżer
> zadań ;)

a czemu mam zaczynac od poczatku ?? :/ i czy naprawi to patch ??


Na dzień dzisiejszy nic jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 17:04, Vivek1 napisał:

> jescze raz podaje upade kompa
> Athlon 64 3000+ s754, 1024 mb ram kingston, geforce 6600gt 128/128 (5500x1100) do postu
wyżej


Za słaba karta graficzna. Człowieku już Ci odpowiedziano dlaczego tak się dzieje.

Ps. minimum to 256 Mb ramu na karcie graficznej.



Za słaba?? Ja gram na 6600gt 128 mb ramu na medium w 1024x768 i gra sie całkiem przyjemnie. Także napewno winy nie ponosi tutaj karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z tego co pamiętam to rWrrior naucz sie czytać jakie sa minimalne wymagania gry, po drugie to innm gra chodzi na geforcie 6600gt 128/128!!!!!!!! więc to nie wina karty (gra orginał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czesc panowie-od godz 17-tej nie mogę połączyć sie z serwerem czy ktos tez ma taki problem??Jezeli wcisne ponowne połączenie gra mi sie zawiesza całkowicie!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować