• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.01.2008 o 19:20, vlvt napisał:

PS. Nie samym TD:U człowiek żyje


No tak, tylko że ja praktycznie jeszcze nie uruchomiłem tej gry... więcej problemów niż grania.
Włączyłem, pobawiłem się ustawieniami i tyle :)
Muszę sobie dobrą kierownicę sprawić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z TDU. Otóż parę dni temu jechałem wyścig milionerów, oczywiście miałem tyle szczęścia że gra nigdy mnie do windy nie wywalała, lecz wtedy, pod koniec wyzwania musiał być wyjątek. Dziś włączam TDU, wybieram swój profil i gdy wychodzę z domu, podczas ładowania wywala mnie do windy. Za każdym razem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem z TDU :Po kilku tygodniowej przerwie odpalam gierkę.......i wyskakuje błąd :/

Mój komputerek:

Inte Core2 Duo E4300
ATi Radeon X1600pro 512
2 GB RAM

Oczywiście mam Pacha 1.66pl.

20080126122211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I następny problem z TDU, otóż postąpiłem według wkazówek z tąd: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722, i mój problem natychmiast przestał się natręczać :) Lecz pojawił się następny: po rozwiązaniu wymienionego problemu i kilkakrotnym uruchomieniu/zamknięciu gry mój profil (save) zaczął wariować: wrócił do stanu sprzed kilku dni, mam zaliczone zadania których wogóle nie robiłem, niektórych nie mam zaliczonych, ogromne liczby (rzędu kilku milionów i to na minusie!) pojawiają się przy liczbie kupionych samochodów itp... Czy można coś na to poradzić? Choć nie jestem dobrej myśli, może jakoś można to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny błąd co Ptaq15

Mój komp

Procesor intel core 2 duo 1.8
RAM 1 GB
Geforce 7300 GS 512 MB
System operacyjny Windows XP

No i wszystkie Patche w grze są zainstalowane
Proszę o szybką odpowiedź

Czyżby kroił się FORMAT :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem to samo, tylko pojawiało się gdy wyjeżdżałem z domu. Zmieniłem pojazd w garażu i wszystko wróciło do normy. Jeśli jednak błąd pokazuje się zaraz po uruchomieniu gry polecam reinstalkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie chciałem zakładac nowego tematu mam taki problem ze kupiłem Test Drive unlimited i na złoscx matka pożądkowala szuflady i nie mam cd-keya i nie moge grac on-line PLEASE HELP MEEE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z uruchomieniem tej gierki w trybie online.
Otóż zawsze wyskakuje błąd że nie może się połączyć z serwerem :(
Próbowałem już wszystkiego, nawet tworzyłem nowe konta na gamespy i nic :(
Proszę o pomoc, bo dzisiaj kupiłem tą gierkę i chciałbym troche pograć w necie ;)
Z góry dziękuje ;)
Jakby co, to mam patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam mały problem otóż gdy zaczynam 1 wyścig zaraz po kupieniu pierwszego samochodu nie mogę go rozpocząć :/ po naciśnięciu START nic sie nie dzieje poza zniknięciem zasad itp. dzieje sie tak niezależnie od tego jaki kupie samochód (mam zainstalowane patcha który był na płycie)

mam taki sam post w temacie ogolnym o TDU ale opcje "edytuj" mi tam wcieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2008 o 21:25, Ari93 napisał:

Ja mam mały problem otóż gdy zaczynam 1 wyścig zaraz po kupieniu pierwszego samochodu nie mogę
go rozpocząć :/ po naciśnięciu START nic sie nie dzieje poza zniknięciem zasad itp. dzieje
sie tak niezależnie od tego jaki kupie samochód (mam zainstalowane patcha który był na płycie)

mam taki sam post w temacie ogolnym o TDU ale opcje "edytuj" mi tam wcieło

Możliwe ze masz cos źle zainstalowaną gre w pomocy tecjnicznej dowiesz sie jak poprawnie zainstalowac gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.01.2008 o 19:57, Marcinos07 napisał:

Miałem to samo, tylko pojawiało się gdy wyjeżdżałem z domu. Zmieniłem pojazd w garażu i wszystko
wróciło do normy. Jeśli jednak błąd pokazuje się zaraz po uruchomieniu gry polecam reinstalkę.
:)


Wedle waszych rad zrobiłem reinstalacje systemu niestety nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Dzisaj kupiłem TDU w serii Topseller i mam problem już na początku instalacji. Podczas przygotowywania do instalacji występuje błąd który zamieszczam na screen-ie. Jak temu zaradzić ???

20080129144241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech... jakbyś przeczytał post przypięty i sprawdził w bazie pomocy technicznej to tam umieszczone jest już od dawna rozwiązanie twojego kłopotu.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2008 o 14:47, Akashi napisał:

Ech... jakbyś przeczytał post przypięty i sprawdził w bazie pomocy technicznej to tam umieszczone
jest już od dawna rozwiązanie twojego kłopotu.

pozdrawiam

Oj, przepraszam, nie zauważyłem. I dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2008 o 19:51, Kubak10 napisał:

thx za ew. odpowiedź

To wątek poświęcony problemom technicznym, nie wrażeniom, przeżyciom. W temacie poświęconym takowym dodałeś identycznego posta, więc nie wiem po co spamujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować