• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.01.2008 o 20:14, kolektor napisał:

> thx za ew. odpowiedź
To wątek poświęcony problemom technicznym, nie wrażeniom, przeżyciom. W temacie poświęconym
takowym dodałeś identycznego posta, więc nie wiem po co spamujesz ...



Ten post byl pierwszy. Zrozumialem swoj blad i napisalem w drugim temacie, niestety tutaj bylo za pozno na edit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja natomiast mam taki problem. Podczas instalacji, na samym wstepie wyskakuje mi okoenko: "1: The InstallScript engine is missing from the machine. If available, please run ISScript.msi..." Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na dodatek nie słyszę silnika tylko jakieś dudnienie. Mam też olbrzymie lagi, które umozliwiają mi grę. Możecie mi pomóc? BTW. problem, który opisałem w poprzednim poście już rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na poprzedniej stronie jest zamieszczony dokładnie ten sam problem, który jest zresztą opisany w pomocy technicznej TDU na gram.pl... Na przyszłość radzę sprawdzać tam, zanim zapytasz się na forum.
Oto rozwiązanie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335

EDIT
Whoops, widzę, że problem przy instalce już rozwiązany. Mój błąd, pomyliły mi się posty. Sorry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie ma sprawy ;p "Na dodatek nie słyszę silnika tylko jakieś dudnienie. Mam też olbrzymie lagi, które umozliwiają mi grę. Możecie mi pomóc?" A do tego coś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2008 o 16:27, Yutima napisał:

Nie ma sprawy ;p "Na dodatek nie słyszę silnika tylko jakieś dudnienie. Mam też olbrzymie lagi,
które umozliwiają mi grę. Możecie mi pomóc?" A do tego coś masz?


Nie mam pojęcia, co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komunikat ten ( obrazek) pojawia sie zaraz po rozpoczęciu instalcji. Od razu potem pojawia się informacja, że instalcja nie została dokończona. Co robić??? Byłbym wdzięczny za pomoc.

20080130212513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2008 o 21:26, Kubak10 napisał:

Komunikat ten ( obrazek) pojawia sie zaraz po rozpoczęciu instalcji. Od razu potem pojawia
się informacja, że instalcja nie została dokończona. Co robić??? Byłbym wdzięczny za pomoc.



Tutaj znajdziesz pomoc,jak rozwiązać Twój problem.Tak dla przypomnienia,te posty Akashiego na samej górze każdej strony nie są tylko po to,by zapełnić stronę ;)
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

eh nadal mi wyskakuje błąd z tym iż nie mogę uruchomić gry bo wyskakuje ot takie coś zaraz po uruchomieniu gry nie pomógł reinstal no i mam sterowniki do mojego GeForce 7300 GS takie 163.71

20080202103044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, kupiłem dzisiaj Test Drive Unlimited w serii Topseller i mam problem z uruchomieniem!!

Po kliknięciu na ikonę pojawia się błąd:


Mój komp na pewno spełnia wymagania (C2D E6750, GF 8800GT, 2gb ram), mam Viste Ultimate 32bit!


Proszę o pomoc..

20080202192856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

reinstall nie pomógł :| zresztą instalacja zatrzymała się tuż przed końcem i nei chciała ruszyc dalej ale gre udało sie uruchomićz folderu, niestety ten sam błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze mam problem bo grałem w TDU offline ale chciałem teraz zagrać przez neta, no i nie wiem jak mam uaktywnić profil żeby był online. Zainstalowałem na nowo grę wgrałem save no ale nie mogę włączyć online. tylko jak zrobię nowy profil to jest ta opcja ale nie będę grał od nowa jak mam 40% gry. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.02.2008 o 19:29, gaszyna napisał:

Witam, kupiłem dzisiaj Test Drive Unlimited w serii Topseller i mam problem z uruchomieniem!!

Po kliknięciu na ikonę pojawia się błąd:


Mój komp na pewno spełnia wymagania (C2D E6750, GF 8800GT, 2gb ram), mam Viste Ultimate
32bit!


Proszę o pomoc..



ha!! poradziłem sobie! a wiecie jak?? miałem ORYGINALNĄ grę za którą ZAPŁACIŁEM a wiecie co musiałem zrobić żeby zadziałała? Zmieniłem oryginalny exe na cracka!! i od razu się uruchomiła! zapewne wina leżała po stronie securomu czy innego zabezpieczającego szitu! to jest po prostu skandal żebym musiał męczyć się z grą kupioną tymczasem gdy mogłem ściągnąc sobie z neta bez problemów

dlaczego piraci nie mają problemów tylko tracą uczciwi klienci?? skandal po prostu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować