• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.02.2008 o 18:55, diablo50 napisał:

Kurcze mam problem bo grałem w TDU offline ale chciałem teraz zagrać przez neta, no i
nie wiem jak mam uaktywnić profil żeby był online. Zainstalowałem na nowo grę wgrałem
save no ale nie mogę włączyć online. tylko jak zrobię nowy profil to jest ta opcja ale
nie będę grał od nowa jak mam 40% gry. Co mam zrobić?



Ktoś kiedyś pisał tutaj na forum,jak przerobić profil offline na online.Niestety normalnie się nie da go przenieść i jedynym wyjściem jest rozpoczęcie gry od nowa.Tak w ogóle,jak miałeś net,to dlaczego od razu nie zacząłeś grać na profilu online? Wiadome było,że w offline nie da się ukończyć gry na 100% ;) Proponuję w wyszukiwarce poszukać tego wątku tutaj na forum i mam nadzieję,że uda Ci się znaleźć odpowiedź,którą jeden z forumowiczów zamieścił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a nie leżała czasem po stronie emulatora cd/dvd typu daemon czy alcochol? Starczy że są zainstalowane, i zabezpieczenia już się "wnerwiają" nawet jak grę uruchamiasz z napędu i oryginalnej płyty. Zaś sam crack jest w naszym kraju nielegalny, nawet jak używasz wraz z oryginalną grą. Prosiłbym jednak o przestrzeganie regulaminu, i udzielam oficjalnego ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2008 o 13:37, sig. napisał:

a nie leżała czasem po stronie emulatora cd/dvd typu daemon czy alcochol? Starczy że
są zainstalowane, i zabezpieczenia już się "wnerwiają" nawet jak grę uruchamiasz z napędu
i oryginalnej płyty. Zaś sam crack jest w naszym kraju nielegalny, nawet jak używasz
wraz z oryginalną grą. Prosiłbym jednak o przestrzeganie regulaminu, i udzielam oficjalnego
ostrzeżenia.


Odinstalowałem deamona i nic sie nie zmieniło. Dalej wywala przy uruchamianiu. A z kolei przeczytałem że crack no-cd powoduje pojawianie się tego błędu który pojawił się i u mnie (poniżej - prosi o zaktualizowanie gry która jest w wersji 1.66a, po kliknięciu na TAK przenosi na stronę none.com :|)

co tu zrobić?? :/ pomóżcie :(

20080204145519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak ponieważ masz crack, tym samym nie masz dostępu do rozgrywki w trybie online.

Rozwiązanie jest proste nie modyfikował żadnych plików w grze, ponieważ jest to niezgodne z licencji i traktowane jako piractwo niezależnie czy masz orginał czy nie.

W przypadku dalszych twoich próśb o pomoc w nielegalnym modyfikowaniu plików w grze zostaniesz potraktowany zgodnie z regulaminem forum czyli otrzymasz -3 statusy lub BAN tym bardziej iż moderator już raz cię upominał.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2008 o 18:55, diablo50 napisał:

Kurcze mam problem bo grałem w TDU offline ale chciałem teraz zagrać przez neta, no i
nie wiem jak mam uaktywnić profil żeby był online. Zainstalowałem na nowo grę wgrałem
save no ale nie mogę włączyć online. tylko jak zrobię nowy profil to jest ta opcja ale
nie będę grał od nowa jak mam 40% gry. Co mam zrobić?

Don''t worry. Da się. Wystarczy przeczytać uważnie to
http://motogames.gram.pl/index.php?what=article&id=147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2008 o 15:44, Akashi napisał:

Tak ponieważ masz crack, tym samym nie masz dostępu do rozgrywki w trybie online.

Rozwiązanie jest proste nie modyfikował żadnych plików w grze, ponieważ jest to niezgodne
z licencji i traktowane jako piractwo niezależnie czy masz orginał czy nie.

W przypadku dalszych twoich próśb o pomoc w nielegalnym modyfikowaniu plików w grze zostaniesz
potraktowany zgodnie z regulaminem forum czyli otrzymasz -3 statusy lub BAN tym bardziej
iż moderator już raz cię upominał.

pozdrawiam


Dobra, w takim razie rezygnuje z cracka. Wobec tego co mam zrobić, żeby działało na oryginalnym pliku?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2008 o 20:42, fifomaniak napisał:

Krotka pilka: masz pirata, tak? To lepiej idz z tego forum i sie tu nie pokazuj.

ostrzeżenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lol zadalem pytanie wprost, bo koles caly czas nie odpowiedzial na to, a tu warn od razu?

Edit: sig., nie przejmuj sie tak swoja praca od razu, nie zauwazylem ze w jednym z powyzszych postow, ze ma oryginala. Nigdy nie mialem warna a ty tak od razu. Nie mozna delikatniej? ;)

Bo prawda jest taka, ze mialem zepsuta karte graficzna i dopiero powrocilem po jakiejs 1,5 tygodnia przerwy do tego forum i tak z rozpedu napisalem tego posta, gdyby nie przerwa to by sie to nie zdarzylo, bo stale obserwuje ten watek. A tu pierwszy post po przerwie i od razu taki zonk. :P Przepraszam i czy nie da sie tego cofnac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Takie reguły zostały wprowadzone przez nas (Pomoc Techniczną) ze względu iż chcemy tu mieć tylko posty na zasadzie porada, opis problemu, rozwiązanie.

Moderatorzy mają być w tej kwestii bezlitośni ze względu iż przykłady zaspamowania tematów PT masz masę np w TDU gdzie nic już nie da się zrozumieć dlatego każdy kto chce się wypowiadać w naszym pod forum lepiej by zapoznał się z zasadami tego pod forum (patrz post przypięty)

pozdrawiam (koniec oftopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(Ostatni, naprawde ostatni post na ten temat)
Cytat z regulaminu:
"Jeśli mimo pouczeń i ostrzeżeń ze strony Moderatów lub Pracowników gram.pl popełnisz kilkakrotnie ten sam błąd Moderator lub Pracownik gram.pl może:

* udzielić ostrzeżenia
* obniżyć status o 1 poziom
* tymczasowo lub nieodwołalnie pozbawić Cię możliwości korzystania z serwisu gram.pl
* tymczasowo lub nieodwołalnie pozbawić Cię możliwości ustawienia własnego statusu"

A mi sie to pierwszy raz zdarzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2008 o 16:54, KBM napisał:

> Kurcze mam problem bo grałem w TDU offline ale chciałem teraz zagrać przez neta,
no i
> nie wiem jak mam uaktywnić profil żeby był online. Zainstalowałem na nowo grę wgrałem

> save no ale nie mogę włączyć online. tylko jak zrobię nowy profil to jest ta opcja
ale
> nie będę grał od nowa jak mam 40% gry. Co mam zrobić?
Don''t worry. Da się. Wystarczy przeczytać uważnie to
http://motogames.gram.pl/index.php?what=article&id=147


thx już załatwione ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy problem z obsługą kart GF serii 88xx (zwalnianie gry co 3-5s.) został/zostanie wreszcie rozwiązany?! Wiadomo coś o jakichkolwiek poprawkach mających to zmienić? Odpaliłem grę, po około 3 miesiącach nie grania i ściągnąłem przy tym wszystkie najnowsze patche i sterowniki i co się okazało?! - gra działa jeszcze gorzej! Z tego co udało mi się doszukać na oficjalnym forum Atari winna jest kiera (w międzyczasie zmieniłem na G25), która może powodować zwolnienia gry. Pomijam już co chwila kaszaniący się dźwięk.

Czy jest JAKIKOLWIEK sposób rozwiązania tych problemów związanych z płynnością gry? Bo obecnie przez ciągłe skakanie jest ona praktycznie nie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z instalacją gry na systemie Windows Vista Home Premium. Zainstalowałem to nieszczęsne ISSscript.msi, zresetowałem komputer, a tu ciągle zainstalować się nie da :/ Dostaję taki oto komunikat:
"Instalacja TDU nie została dokończona.
System nie został zmodyfikowany. Aby dokończyć instalację później, ponownie uruchom kreatora."

Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2008 o 12:24, Linux M napisał:

Powinno pomóc.

Wielkie dzięki, pomogło :)

Apel do Pomocy Technicznej CDP: umieśćcie ten patch do instalacji pod Vistą w głównym oknie pomocy technicznej dla TDU, a nie tylko w dziale z patchami. Bo normalnie to patche służą do łatania dziur już o instalacji i to mnie zmyliło, dlatego nawet nie zajrzałem do podfolderu z poprawkami :/ Myślę, że chociaż sama informacja wystarczy, żeby ją umieścić w zakładce "Problemy z instalacją/uruchomieniem" i dac tam linka to patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować