• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wie ktos czy zmiana sterowników pomoże bo po zmianie na nowsze gra i komputer zawiesza sie. Czy po zmianie na starszą wersje sterowników pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2009 o 20:20, Sebo7 napisał:

Nie przejmuj się, są problemy od jakiegoś czasu z serwerami. Nic się nie dzieje. Po prostu
spróbuj kilka razy wejść do gry tzn. po tym obrazku 2x OK i za ok. 3 łączeniem się uda.

Aha czyli po prostu coś się pierdzieli z serwerami a u mnie jest ok ? Uff bo już się zaczynałem bać że 60 zł w błoto poszło :P Chociaż jak przed chwilą się próbowałem połączyć to łączył się ze 20 min bo zostawiłem kompa i robiłem coś innego jak wróciłem to dalej łączyło dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2009 o 20:41, tommyv2 napisał:

wie ktos czy zmiana sterowników pomoże bo po zmianie na nowsze gra i komputer zawiesza
sie. Czy po zmianie na starszą wersje sterowników pomoże ?

Wróć do starych sterowników na, których gra chodziła.
Trutral
>Aha czyli po prostu coś się pie*** z serwerami a u mnie jest ok ? Uff bo już się zaczynałem bać że 60 zł w błoto >poszło :P Chociaż jak przed chwilą się próbowałem połączyć to łączył się ze 20 min bo zostawiłem kompa i robiłem >coś innego jak wróciłem to dalej łączyło dziwne.
Jeżeli połączysz się z serwerem i będziesz miał menu, a nic nie zrobisz przez ok. 30 sec. tzn. nie ruszysz kursorem nie wybierzesz żadnej opcji itd. to gra zacznie się ponownie łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niestety zmiana sterowników na starsze nie pomogła. jakieś inne rozwiązanie ponieważ tak jak wcześniej podczas grania komputer sie zawiesza tak jakby sie wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam...
Mam mały problem...(Eeee tam DUZY)
Nie moge połączyć sie z serwerem tdu i i grac on-line (nie nie mam pirata)
Kiedys bylo wszystko GIT gralem on-line a teraz KLAPA.
i tu pytania:
Dlaczego????? I jak to naprawic???
PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Luzik, nic Ci się najpewniej nie zepsuło i z Twoim kompem jest wszystko ok. Przed chwilą sprawdziłem czy u mnie się łączy i nie dało rady. To znaczy że jeszcze coś majstrują przy serwerach i termin powrotu do normalności bliżej nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2009 o 12:16, DesMonD__PL napisał:

Nic nie daje z 10 razy probowalem ;/

Nie ma pewności czy wejdziesz do gry może Ci się udać, a może nie ... loteria ... chociaż mi zazwyczaj się udaje, choć zdarzyły się przypadki, że nie dałem rady grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No cóż...
Było tak fajnie, a teraz... nic.
Ale przejdźmy do sedna sprawy, więc mam oryginalną Złotą Edycję, z nowej Platynowej Kolekcji. Zainstalowałem na Viscie (swoją drogą da się to zrobić bez patcha instalacyjnego), później Megapacka, i wszystko super. Tylko jak dzisiaj wkładam płytkę (oryginalną oczywiście), i wciskam ikonkę uruchamiania... wyskakuje przepiękny komunikat, podobny do tego, kiedy próbujemy uruchomić grę bez płytki w napędzie, z napisem po angielsku o jakimś błędzie 9000. Na laptopie nie mam neta (post piszę z innego kompa), więc nie uruchomię linku znajdującego się poniżej. Więc proszę was o pomoc. Co mam robić?!

PS. Z innej beczki: Mogę grać w necie z kumplem bez Megapacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2009 o 16:39, fifomaniak napisał:

W tym komunikacie o błędzie masz podany adres www. Weź go tu wklej

A co do pytania, tak możesz.



Tylko jest problem. Nie mam TDU na tym kompie. Pisze z innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.08.2009 o 16:52, Byl napisał:

> W tym komunikacie o błędzie masz podany adres www. Weź go tu wklej
>
> A co do pytania, tak możesz.
>


Tylko jest problem. Nie mam TDU na tym kompie. Pisze z innego.

Jeśli nie możesz przenieść screena z komunikatem to chociaż przepisz jego treść. Bez komunikatu raczej nikt nie będzie w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

komunikat "Pobrane treści dodatkowe nie zostały zapisane.Zaraz nastąpi rozłączenie." ,komunikat pojawia się po wejściu do domu od razu po uruchomieniu profilu ,po czym gra wraca do menu głównego,dodam że gra chodzi w profilu offline ,oraz wcześniej chodziła w trybie online ,teraz chciałem do niej wrócić i nie mogę pograć ,gra nie była odinstalowana,gra to podstawowe premierowe wydanie /oczywiście + patch/+ megapack/oczywiście oryginał/ Pomocy proszę o rozwiązanie mego problemu.
Przepraszam jeśli takie rozwiązanie jest już podane ,ale nie potrafiłem pomimo długiego poszukiwania znaleźć rozwiązania.
Pozdrawiam Wojtek.
sprzęt procesor E6550 karta graf 8800 gts ,hdd 500GB ,Ram 4 GB system:Windows XP Home /32bit/
P.S.jestem laikiem więc proszę o jasne i czytelne podanie rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Kupiłem sobie niedawno TDU + Megapack ( Platynowa Kolekcja). Kiedy mam zainstalowany megapack i wpisany do niego klucz nie mogę grać online,a jeśli usunę plik Addon wszystko jest w porządku lecz nie mogę jeździć samochodami z dodatku. :( Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć! Mam duży problem z grą Test Drive Unlimited, a oto on:
Kiedy gram Test Drive''a to co jakiś czas gra się zacina.
Dzieje się to najczęściej przy dużych prędkościach.
Niedawno powidziałem sobie"dość!" i zadzwoniłem do pomocy technicznej Test Drive Unlimited.
Tam zaś powiedzieli, że powinna pomóc aktualizacja karty graficznej.
Tak właśnie zrobiłem i nie przyniosło efektów.
A gra jest tak fajna...
Proszę, pomóżcie!
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować