• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.04.2007 o 11:44, sebo82 napisał:

no i przynajmniej ja mam spore problemy by ja usunac!!


Ja tego w ogóle nie mogłem usunąć, bardzo długo jakieś przygotowanie do instalacji szło, więc wyłączałem je i ''na chama'' usuwałem ręcznie. Następnie ''regedit'' i wywaliłem wpisy TDU w rejestrze. Potem uruchamiałem instalator i kiedy klikałem w instalację, to setup najpierw deinstalował, już szybciutko (bo niczego już nie było na dysku :) i następnie instalowałem ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak na zdrowy rozum to chyba cięzko będzie odpowiedziec ponieważ albo grasz online albo offline. ale chyba lepsza wydajność jest na offline bo nie musisz być podłączony do gry przez sieć ale wydaje mi się że jeżeli test frive ci poszedł na twoim kkompie to nie powinienieś miec zacięc na online :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponawiam pytanko:

Gdy se z kumplem wejdziemy do mojego klubu (on jest jego członkiem), to nie widzimy siebie nawzajem, nie mozemy pogadać, ani się pościgać. Zawsze gdy wejde do klubu to jest pustka. On pisał że też mnie nie widział. Można temu jakoś zaradzić?? Za odpowiedzi z góry dziękuję

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zgłaszam błąd grafiki a mianowicie na samym początku cud scenki gdy jest widok na starujący samolot jest strasznie ciemno(!!) widać tylko biało-niebieski samolot.

Teraz drugi błąd mianowicie dźwięk. W pewnym momencie gry nagle się wyłącza i słychać tylko trzaski, ale po 2-3 minutach wraca wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

lol lol lol.... u macie jakieś dziwne przygodu z tym Test Drive...mi tak wszystko w porzo chodzi, serwry cały czas ostępne. Ja jeszcze żadnego błędu się nie dopatrzyłem w test drive
w sumie dla mnie tpo ten patch był by zbędny. ale i tak wszystkim się przyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moje bugi (byłem betatesterem więc je znam ale zgłaszam żeby w końcu zrobili patcha):

1. Błąd grafiki - migające tekstury (problem z kartami NVidia, pomaga ALT-TAB kilkukrotny)
2. Błąd dźwięku - za mocny bas na głośnikach stereo (błąd w kodzie gry, pomaga ustawienie karty dźwiekowej w tryb 5.1 mimo że mam 2.1)
3. Właśnie zepsuł mi się save z gry, sam z siebie (słyszałem o tym problemie ale pierwszy raz mnie spotkał)

Licze że w ciągu 2 tygodni pojawi się patch. Te bugi istnieją od pierwszej bety czyli już z 2 miesiące !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 00:26, Frible napisał:

Podczas gry online nie ściga mnie policja pomimo tego, że czasami mam dwie odznaki. Natomiast
w trybie offline policja normalnie mnie ściga.


Ot takie "zabezpieczenie" przed problemami w multi, policji nie ma, ale jak dobijesz do 3 odznak automatycznie dostajesz mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hehe.Ja dostałem 4 godziny temu i dopiero skończyłem grać.Ale do rzeczy.Prze ibstalacji wyskoczył mi brak ISS.To ni problem.Zrobiłem i wgrałem i szykowałem sie na kolekny błąd..ALE NIE!Oprócz tego nie mam żadnych błędów(oprócz balansu na lewo).To jest szczęście :D.Ale i tak czekam na patch.Ten balans mnie wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć na kiedy przewidziana jest data premiery patcha do Test Drve Unlimited?!
P.S. Moje kłopoty z grą (niektóre):
1. Bug w audio (czasami słyszę to co na swoich głośnikach słyszą inny gracze online, dźwięk ten jest stłumiony)
2. Na mapie gracze online są cały czas wyświetlani, gdy przeniosę się z mapy do auta ładowanie graczy tak żeby się pojawili na wyspie trwa aprę minut.
3. Jak tracę połączenie z serwerem wyrzuca mnie do ekranu logowania, a na x360 gra poprostu przechodzi chwilowo w tryb offline co jest rozwiązaniem owiele lepszym
4. Krzywizny na autostardach (auto przy wyższej prędkości skacze mi po nawieszchni jak piłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 18:34, NyGgA MiLy napisał:

Hehe.Ja dostałem 4 godziny temu i dopiero skończyłem grać.Ale do rzeczy.Prze ibstalacji wyskoczył
mi brak ISS.To ni problem.Zrobiłem i wgrałem i szykowałem sie na kolekny błąd..ALE NIE!Oprócz
tego nie mam żadnych błędów(oprócz balansu na lewo).To jest szczęście :D.Ale i tak czekam na
patch.Ten balans mnie wkurza...

I nie tylko ciebie. Ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 18:51, Mr. Q napisał:

4. Krzywizny na autostardach (auto przy wyższej prędkości skacze mi po nawieszchni jak piłka)


Fajnie gdyby to poprawili, ale raczej szanse na to są zerowe, od samego początku włącznie z betą tak było i nic się nie zmieniło.

Jednym z bardzo częstych błędów jest problem z dźwiękiem, szczególnie z jego balansem, kosi strasznie na lewą stronę ;/ Pomaga przełączenie się na tryb mono, wtedy jest równo, no ... ale to mono, a to nie to samo co stereo.

Dnia 11.04.2007 o 18:51, Mr. Q napisał:

Ja jeszcze żadnego błędu się nie dopatrzyłem w test drive


Może jeszcze niezbyt dużo grałeś albo mało kilometrów przebyłeś w grze ;-))) Spróbuj ukończyć wyścig JAGUARA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 20:57, kuko7 napisał:

A czemu nie miała by być w pełni spolszczona? ;)
Jak to było : "Płacę i wymagam..." :D


może dlatego że na pudełku jak WÓŁ pisze wersja kinowa :P

niektórzy nie lubią tego trzeszczenia jako GPS''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 20:59, Dead-pl napisał:

może dlatego że na pudełku jak WÓŁ pisze wersja kinowa :P

No właśnie, trochę dziwne, że na pudełku pisze wersja kinowa, a gra jest całkowice spolszczona, i napisy, i głosy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.04.2007 o 21:05, kuko7 napisał:

> może dlatego że na pudełku jak WÓŁ pisze wersja kinowa :P
No właśnie, trochę dziwne, że na pudełku pisze wersja kinowa, a gra jest całkowice spolszczona,
i napisy, i głosy... :)

CDP dało prezent na święta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko niektórym może ten prezent się nie podobać... Powinno jasno pisać, co jest spolszczone, a nie owijać w bawełnę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować