• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:05, Danion napisał:

Witam!

Ja natomiast mam taki problem. Założyłem profil gracza wieloosobowego. Ale podczas rozgrywki
nikogo nie ma oprócz mnie, ani nie mogę wejść do wyścigu założonego przez kogoś, nie widzę
używanych aut w sprzedaży??
O co chodzi??


ej no pomóż ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mamm problem z instalacją TDU. Nie da sie gry wogóle zainstalować. Po włożeniu płyty z grą pojawia się komunikat: The InstallScript engine is missing from this machine. If available, please run ISSscript.msi, or contact your support personnel for further assistance. O co tu chodzi????

Konfiguracja sprzętu:
Core2Duo E6600
2 Gb RAM 800 dual chanel
ASUS 8800 GTX

Wcześniej nie było problemów z instalacją gier...
Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:57, Dead-pl napisał:

...

Odszukaj na płycie plik ISSscript.msi odpal i problem powinien się rozwiązać.


Dzięki serdeczne!!! Ruszyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak uruchomić do TDU kierownice po biore włącz kierownice ide do klawiszy chce zmienic sterowanie pisze cos tam kliknij klawisz badz cos tam z osia no to ja klikam pedał kierownicy ale nic się nie dzieje :( plz help me..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 15:13, Soliders napisał:

Jak uruchomić do TDU kierownice po biore włącz kierownice ide do klawiszy chce zmienic sterowanie
pisze cos tam kliknij klawisz badz cos tam z osia no to ja klikam pedał kierownicy ale nic
się nie dzieje :( plz help me..

Przede wszystkim kierownicę musisz mieć włączoną i skalibrowaną już w windowsie. Później po włączeniu definiujesz który axis do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hey! Podczas dema jest wszystko ok, ale gdy rozpoczyna się gra postacie są niekompletne tzn. widać tylko głowy bądz nogi itp. Ginie mi także dzwięk podczas gry, a jak się pojawia to muszę mieć głośniki na maksa podkręcone, a i tak ledwo co słychać. Co robić?

Moj komp to Athlon3.8, 2 gb ram, gf 7900gt, sound blaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam -mam problem który już miała jedna osoba wcześniej do tyczący ISScript - tylko w moim przypadku po zainstalowaniu co prawda niepoojawia sie już komunikat o braku zaistalowanego isscript ale zaraz potem pojawia sie okienku kończące instalacje .. niewiem co z tym zrobić.

mój system to Vista 64bit premium - czytałem że nastronie atari że to może być problem związny z niekompatymiblności instalera z systemami 64 bitowymi... coś ktoś wie na ten temat ?? z góry pdziękuje za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety z tego co nam wiadomo ten problem faktycznie nie da się rozwiązać instalując skrypt Isscript.
Problem zgłosiliśmy już Atari i w chwili obecnej czekamy na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
mam wielki problem, który dotyczy instalacji. przy instalacji wyskakuje mi okienko z błędem dotyczącym jakiegoś scriptu.
Co mam zrobić?? ja Bardzo długo czekałem na tę grę.
Jestem Rozgoryczony.
Ufam, i zawsze będę ufał CDP, ale nie wiem co mam z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc! Błagam!
Zrospaczony,
cedricek. Klient CDP.

Podczas gry wyskakuje komunikat:
The InstallScript engine is missing from this machine. If available, please run ISSscript.msi, or contact your support personnel for further assistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 14:12, Shifty007 napisał:

Podczas próby połączenia mnie z serwerem Atari dostaję komunikat, że Nie udało się połączyć
z serwerem TEST DRIVE. Sprawdź swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie.


U mnie wszystko wygląda być w porządku. Mógłbym liczyć na jakieś sugestie?


Mam to samo a żadnego firewalla nie mam. Także jak ktoś wie jak rozwiązać ten problem to będę wdzięczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka
ja tez mam problem
niedawno kupilem sobie pirackiego test driver unlimited i moj komputer wogule nie czyta tej plytki..
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przykro mi ale w tym wypadku proponuje zapoznać Ci się z regulaminem forum, odnośnie propagowania piractwa.
Poza tym niestety dostajesz BAN''a za złamanie regulaminu.

Pozdrawiam

[update] Rozwiązaniem twojego problemu jest zakup oryginalnej wersji gry. Przypominam, że kupowanie pirackiego oprogramowania czy gier jest przestępstwem ściganym prawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 17:45, thaw napisał:

siemka
ja tez mam problem
niedawno kupilem sobie pirackiego test driver unlimited i moj komputer wogule nie czyta tej
plytki..
Prosze o pomoc


OJ thaw thaw warnik za to powinienes dostac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzisiaj dostałem gierkę zainstalowałem i się rozczarowałem bo rwie mi na ustawieniu wysokich detali jak i niskich.Z moim sprzętem nie powinno być problemów:

core2duo 6400
2G Ram
Geforce 8800 gts


Może ktoś wie w czym tkwi problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować