• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.04.2007 o 19:40, vansatan napisał:

Szybkie pytanie szybka odpowiedź :) Jak można podkładać muzykę? To co jest w instrukcji to
niezbyt pomocne jest :/

tworzysz w swoim folderze z save''em folder radio tam moze byc drugo folder np z wykonawca i tam wrzucasz pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a, przepraszam, nie lepiej zostawic w tle grajacego winampa zamiast kombinowac z jakimis radyjkami?

z winampa/ foobara/ wmp itd da sie zmienic piosenke w locie na przyklad a w radyjku jak leci to leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2007 o 19:40, vansatan napisał:

Szybkie pytanie szybka odpowiedź :) Jak można podkładać muzykę? To co jest w instrukcji to
niezbyt pomocne jest :/

Wklej muze swoją tylko zamien nazwę utworu swojego na utwór z gry w danym folderze radia to wszystko i będzie ok -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2007 o 18:20, xDeuSx napisał:

Witam, właśnie kupiłem grę Test Drive Unlimited. Przy próbie instalacji ojawia się komunikat:
( patrz obrazek ) i nie można już nic zrobić. Pomocy!!


Problem już rozwiązany. Tak czy inaczej, dzięki za pomoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra udało się... mam full detal i max rozdziałke ... wszystko zależy od tego jaki plik "TestDriveUnlimited.exe"
się użyje. Trochę kombinacji i problem z głowy. Sprawdziłem na trzech różnych konfigach w tym jednym gorszym od zalecanego i chodzi płynnie (średnio 75 FPS).
Powiem tak....doprowadziłem do sytuacji w której gierka chodzi jak żyleta i nadal jest oryginałem :].

A dla Was informacja....Podstawą jest plik *.exe z wersji angielskiej. Co prawda znaki polskie typu ą,ę,ć,ź,ń diabli wzieli ale to nic w porównaniu z komfortem grania :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 09:33, tytusgit napisał:

Cały czas próbój się łączyć. Chociaż mozliwe, że serwery teraz nie działają...

Serwery TDU działają...właśnie skończyłem grać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś może mi pomóc z problemem opisanym na stronie nr 46...??
PS: nie znalazłem rozwiązania mojego problemu na wcześniejszych stronach....
Baaardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 10:51, tchutchi napisał:

Czy ktoś może mi pomóc z problemem opisanym na stronie nr 46...??
PS: nie znalazłem rozwiązania mojego problemu na wcześniejszych stronach....
Baaardzo proszę

Niestety nie mam pojęcia.A próbowałeś na nowo zainstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Próbowałem, i to z 6 razy...i nic. Skopiowałem nawet wszystkie pliki z płyty na dysk, by dowiedzieć się, czy płyta nie jest uszkodzona(tak pisali, by zrobić), i się udało...tak więc płyta jest ok.... Co może mieć wpływ na tego typu błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 10:59, tchutchi napisał:

Próbowałem, i to z 6 razy...i nic. Skopiowałem nawet wszystkie pliki z płyty na dysk, by dowiedzieć
się, czy płyta nie jest uszkodzona(tak pisali, by zrobić), i się udało...tak więc płyta jest
ok.... Co może mieć wpływ na tego typu błąd??

Nie wiem....może za słaby komp albo stery do grafy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 11:03, Przemoo08 napisał:

> Próbowałem, i to z 6 razy...i nic. Skopiowałem nawet wszystkie pliki z płyty na dysk,
by dowiedzieć
> się, czy płyta nie jest uszkodzona(tak pisali, by zrobić), i się udało...tak więc płyta
jest
> ok.... Co może mieć wpływ na tego typu błąd??
Nie wiem....może za słaby komp albo stery do grafy? ;)


Mam Pentium 4 3.00GHz 1,00 GB RAM, kartę graf. GeForce FX 5200 128MB..... Czyżby to było AŻ tyle za mało...?? :-/ L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 11:24, Akashi napisał:

Niestety ale grafika jest za słaba proszę zerknij sobie na topic przypięty w polu wymagania!

Dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2007 o 18:12, ziomal19921992 napisał:

> > > co powiecie na to... ?? ;];];];];]
> > noo bradzo ladna woda i calkiem niezly przebieg jak na motor ;]]]]
> > aaaa Tobie chodiz o artefakty ;]
> > nie przejmoj sie, mi sie raz tez tak zroblo i nawet wpadlem do wody, ale cofnelo
mnie
> spowrotem
> > na trase, zaladowalo grafike i looz ;]
> > nie przejmoj sie, przeciez to tdu ;]
> ale fajne bylo spadanie ;];];]

ile tak leciałes??

spadlem do wody i mnie wrocilo na droge luuuz;] gorsze ze mi save padl pisze ze mam przejechane -3020835 km i tak samo z kupinymi samochodami a na mapie nie mam nic odkryte a na dodatek wyzwania specjalne nie sa zrobione pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 12:08, kx2 napisał:

> > > > co powiecie na to... ?? ;];];];];]
> > > noo bradzo ladna woda i calkiem niezly przebieg jak na motor ;]]]]
> > > aaaa Tobie chodiz o artefakty ;]
> > > nie przejmoj sie, mi sie raz tez tak zroblo i nawet wpadlem do wody, ale cofnelo

> mnie
> > spowrotem
> > > na trase, zaladowalo grafike i looz ;]
> > > nie przejmoj sie, przeciez to tdu ;]
> > ale fajne bylo spadanie ;];];]
>
> ile tak leciałes??
spadlem do wody i mnie wrocilo na droge luuuz;] gorsze ze mi save padl pisze ze mam przejechane
-3020835 km i tak samo z kupinymi samochodami a na mapie nie mam nic odkryte a na dodatek wyzwania
specjalne nie sa zrobione pomozcie!!


mj12agent opisał jak rozwiązać twój problem na str. 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 12:19, Splinter Cell1 napisał:

> > > > > co powiecie na to... ?? ;];];];];]
> > > > noo bradzo ladna woda i calkiem niezly przebieg jak na motor ;]]]]
> > > > aaaa Tobie chodiz o artefakty ;]
> > > > nie przejmoj sie, mi sie raz tez tak zroblo i nawet wpadlem do wody, ale
cofnelo
>
> > mnie
> > > spowrotem
> > > > na trase, zaladowalo grafike i looz ;]
> > > > nie przejmoj sie, przeciez to tdu ;]
> > > ale fajne bylo spadanie ;];];]
> >
> > ile tak leciałes??
> spadlem do wody i mnie wrocilo na droge luuuz;] gorsze ze mi save padl pisze ze mam przejechane

> -3020835 km i tak samo z kupinymi samochodami a na mapie nie mam nic odkryte a na dodatek
wyzwania
> specjalne nie sa zrobione pomozcie!!

mj12agent opisał jak rozwiązać twój problem na str. 39.

taaa szkoda ze nie dziala chyba ze cos robie zle...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować