• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.04.2007 o 12:55, kx2 napisał:

> > > > > > co powiecie na to... ?? ;];];];];]
> > > > > noo bradzo ladna woda i calkiem niezly przebieg jak na motor ;]]]]

> > > > > aaaa Tobie chodiz o artefakty ;]
> > > > > nie przejmoj sie, mi sie raz tez tak zroblo i nawet wpadlem do wody,
ale
> cofnelo
> >
> > > mnie
> > > > spowrotem
> > > > > na trase, zaladowalo grafike i looz ;]
> > > > > nie przejmoj sie, przeciez to tdu ;]
> > > > ale fajne bylo spadanie ;];];]
> > >
> > > ile tak leciałes??
> > spadlem do wody i mnie wrocilo na droge luuuz;] gorsze ze mi save padl pisze ze mam
przejechane
>
> > -3020835 km i tak samo z kupinymi samochodami a na mapie nie mam nic odkryte a na
dodatek
> wyzwania
> > specjalne nie sa zrobione pomozcie!!
>
> mj12agent opisał jak rozwiązać twój problem na str. 39.
taaa szkoda ze nie dziala chyba ze cos robie zle...............


Sam nie próbowałem, ale kilku osobom zadziałało, więc chyba musisz coś źle robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Mam pewien problem, a mianowicie podczas gry online w swobodnej jeździe nie widzę żadnych innych graczy. Czasem słyszę tylko ryk silników i potem zazwyczaj następuje utrata połączenia z serwerem, ale po kilku minutach jest znowu. Firewalla wyłączyłem, antywirusa także. Żadnych portów nie odblokowałem, bo nie wiem gdzie i jak... Proszę, pomóżcie mi! Jaka może być przyczyna tych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 00:46, murdock1979 napisał:

Ta metoda działa!!! Wielkie dzięki, uratowałeś mi życie. Napisałeś to w odpowiednim momencie,
bo właśnie miałem kasować tego uszkodzonego save''a :)

jak tobie dziala to z savem to pomoz bo mi nie dziala... moze przesle ci moje savy na maila bo mi nie wychodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

elo test driver''owcy mam do was pytanie czy wiecie kiedy bedzie udostepniony salon samochodowy LEXUS ?? ja mam 63% postepu w grze a pewnie trzeba miec 100% zeby udostepnil sie ten salooon ??kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 17:15, michukl napisał:

elo test driver''owcy mam do was pytanie czy wiecie kiedy bedzie udostepniony salon samochodowy
LEXUS ?? ja mam 63% postepu w grze a pewnie trzeba miec 100% zeby udostepnil sie ten salooon
??kto wie??


Ten salon jest zablokowany w wersji PC TDU i nie można się do niego dostać. Będzie dostępny gdy ATARI w końcu wyda jakieś samochody do ściągnięcia (m.in. Lexusy). Niestety ponoć takich autek nie ma być w ogóle na PeCetowym TDU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 11:40, tchutchi napisał:

> Niestety ale grafika jest za słaba proszę zerknij sobie na topic przypięty w polu wymagania!

>
Dzięki wielkie za pomoc :)

I widzisz,problem rozwiązany ;) zainwestuj w nową kartę graficzną...cena dobrej: około 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 17:20, Linux M napisał:

> elo test driver''owcy mam do was pytanie czy wiecie kiedy bedzie udostepniony salon samochodowy

> LEXUS ?? ja mam 63% postepu w grze a pewnie trzeba miec 100% zeby udostepnil sie ten salooon

> ??kto wie??

Ten salon jest zablokowany w wersji PC TDU i nie można się do niego dostać. Będzie dostępny
gdy ATARI w końcu wyda jakieś samochody do ściągnięcia (m.in. Lexusy). Niestety ponoć takich
autek nie ma być w ogóle na PeCetowym TDU :(



niestety w takich przypadkach uwidacznia sie przewaga wsparcia dla xbox live przez developerow.
najprawdopodobniej nie bedzie zadnych dodatkowych salonow na peceta. a jesli wyjda, to nie predko.
zreszta, kto by chcial jezdzic lexusem? ;] mi brakuje porsche, bmw i wielu klasykow amerykanskich z lat 60 i 70tych. ale i tak jest niezle
i pytam sie- gdzie dodge caliber?!!? przeciez to sportowy samochod, wierzac reklamom ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie, niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy co jest grane... Dodaje sobie kogoś do listy znajomych, umawiam się z nim w trybie jazdy swobodnej, znajduję go na mapie, najeżdżam na niego myszką i przy jego ksywce z prawej strony mapy pisze mi "NIEDOSTĘPNE"... następnie po przeniesieniu się w miejsce, gdzie mój znajomy czeka, jego tam nie ma, jest niewidzialny, a wskaznik pokazuje, że jeden gracz jest w moim pobliżu... co to jest? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie moge zaliczyc żadnego wyścigu prędkości, licznik łapie zawiechy i nie naliczy mi kilometrów...zresztą sami zobaczcie o co chodzi.

MIał ktoś podobny problem?

20070425085935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2007 o 08:59, mikal15 napisał:

Nie moge zaliczyc żadnego wyścigu prędkości, licznik łapie zawiechy i nie naliczy mi kilometrów...zresztą
sami zobaczcie o co chodzi.

MIał ktoś podobny problem?


Hmm tu może pomóc reinstalka. Ręki sobie uciąć nie dam :) Ale pamiętaj żeby wcześniej savy gdzieś zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.04.2007 o 14:43, Cubstone napisał:

Witam
Mam pewien problem, a mianowicie podczas gry online w swobodnej jeździe nie widzę żadnych innych
graczy. Czasem słyszę tylko ryk silników i potem zazwyczaj następuje utrata połączenia z serwerem,
ale po kilku minutach jest znowu. Firewalla wyłączyłem, antywirusa także. Żadnych portów nie
odblokowałem, bo nie wiem gdzie i jak... Proszę, pomóżcie mi! Jaka może być przyczyna tych
problemów?

Ja miałem tak samo jak ty.Wyłączyłem firewalla,odblokowałem porty.Znajdziesz je w pomocy gram.pl.Tam jest wszystko napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to nie bedzie konieczne (screen). Na wiekszych predkosciach ta roznica maleje. Został mi jeszcze jeden taki wyscig, tylko ze w nim na liczniku musi pojawic sie 306 km/h...a nie wiem czy ktorekolwiek z moich aut z klasy B bedzie w stanie pojechac kolo 320 km/h

20070425103603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2007 o 10:36, mikal15 napisał:

Może to nie bedzie konieczne (screen). Na wiekszych predkosciach ta roznica maleje. Został
mi jeszcze jeden taki wyscig, tylko ze w nim na liczniku musi pojawic sie 306 km/h...a nie
wiem czy ktorekolwiek z moich aut z klasy B bedzie w stanie pojechac kolo 320 km/h

Wina gry niestety.W patchu muszą to naprawić,teraz za te próby prędkości nawet się nie biorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Salony Lexusa, nie jest dostępny ponieważ nie ma żadnego modelu tej marki w grze. Była mowa o tym, że do TDU będzie paczka z nowymi samochodami, na Xbox''a 360 już była, jednak narazie na PC ma jej nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2007 o 13:10, Michał Raven napisał:

Salony Lexusa, nie jest dostępny ponieważ nie ma żadnego modelu tej marki w grze. Była mowa
o tym, że do TDU będzie paczka z nowymi samochodami, na Xbox''a 360 już była, jednak narazie
na PC ma jej nie być.

kurde a moze ten patch na xboxa daloby sie wcisnac na pc
na poczatku obiecywali ponad 150 modeli w tym 60 ma dochodzic partiami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kurde czy ktos moglby mi pomoc z tym save bo mi padl??? a tak wogule to czy atari ma zamiar spachowac ten blad z savami bo wiele osob go juz mialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2007 o 13:30, Ecko09 napisał:

Ten patch co poprawia grafikę to jest gotowy patch czy beta patch? I czy dobrze dzia


Są to nowe sterowniki do Nvidii, ale niestety to angielska wersja BETA, dlatego ich nie instalowałem, wolałem nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2007 o 21:46, S.V.P.A.M napisał:

Dobra udało się... mam full detal i max rozdziałke ... wszystko zależy od tego jaki plik "TestDriveUnlimited.exe"
się użyje. Trochę kombinacji i problem z głowy. Sprawdziłem na trzech różnych konfigach w
tym jednym gorszym od zalecanego i chodzi płynnie (średnio 75 FPS).
Powiem tak....doprowadziłem do sytuacji w której gierka chodzi jak żyleta i nadal jest oryginałem
:].

A dla Was informacja....Podstawą jest plik *.exe z wersji angielskiej. Co prawda znaki polskie
typu ą,ę,ć,ź,ń diabli wzieli ale to nic w porównaniu z komfortem grania :].


Skad masz ten plik? Ja szukalem i nigdzie nie moge znalezc zagadaj do mnie na gg 5665064 albo przeslij mi na maila fifomaniak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować