• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam,

Chciałbym zapytać czy tylko u mnie brakuje jednego wyścigu na mapie ? Mam poziom mistrza, odkryte wszystkie drogi, ukończone wyścigi w kategoriach Czas i Wyścig ale brakuje mi jednego wyścigu z kategorii Prędkość który nosi nazwę "110 mph na krętej drodze". W kategorii prędkość jest 26 wyścigów mam zaliczone 25 bo tego ostatniego niema na mapie.

Czy macie u siebie taki wyścig ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 16:50, mrtime napisał:

Witam,

Chciałbym zapytać czy tylko u mnie brakuje jednego wyścigu na mapie ? Mam poziom mistrza, odkryte
wszystkie drogi, ukończone wyścigi w kategoriach Czas i Wyścig ale brakuje mi jednego wyścigu
z kategorii Prędkość który nosi nazwę "110 mph na krętej drodze". W kategorii prędkość jest
26 wyścigów mam zaliczone 25 bo tego ostatniego niema na mapie.

Czy macie u siebie taki wyścig ?

Pozdrawiam

Tak u mnie jest ten wyscig

20070430172218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 17:22, ChochlikPL napisał:

> Witam,
>
> Chciałbym zapytać czy tylko u mnie brakuje jednego wyścigu na mapie ? Mam poziom mistrza,
odkryte
> wszystkie drogi, ukończone wyścigi w kategoriach Czas i Wyścig ale brakuje mi jednego
wyścigu
> z kategorii Prędkość który nosi nazwę "110 mph na krętej drodze". W kategorii prędkość
jest
> 26 wyścigów mam zaliczone 25 bo tego ostatniego niema na mapie.
>
> Czy macie u siebie taki wyścig ?
>
> Pozdrawiam
Tak u mnie jest ten wyscig



hmm, no to co ja mam teraz zrobić ? Na mojej mapie go niema. Możesz dać lepsze zbliżenie żebym mógł zobaczyć na której drodze ma on być ? Bo wszystkie drogi mam odkryte ale podjadę tam furą żeby się upewnić. Z góry dziękuje.

20070430173328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 17:35, mrtime napisał:

> > Witam,
> >
> > Chciałbym zapytać czy tylko u mnie brakuje jednego wyścigu na mapie ? Mam poziom
mistrza,
> odkryte
> > wszystkie drogi, ukończone wyścigi w kategoriach Czas i Wyścig ale brakuje mi jednego

> wyścigu
> > z kategorii Prędkość który nosi nazwę "110 mph na krętej drodze". W kategorii prędkość

> jest
> > 26 wyścigów mam zaliczone 25 bo tego ostatniego niema na mapie.
> >
> > Czy macie u siebie taki wyścig ?
> >
> > Pozdrawiam
> Tak u mnie jest ten wyscig


hmm, no to co ja mam teraz zrobić ? Na mojej mapie go niema. Możesz dać lepsze zbliżenie żebym
mógł zobaczyć na której drodze ma on być ? Bo wszystkie drogi mam odkryte ale podjadę tam
furą żeby się upewnić. Z góry dziękuje.

Ok

20070430174449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 17:45, ChochlikPL napisał:

> > > Witam,
> > >
> > > Chciałbym zapytać czy tylko u mnie brakuje jednego wyścigu na mapie ? Mam poziom

> mistrza,
> > odkryte
> > > wszystkie drogi, ukończone wyścigi w kategoriach Czas i Wyścig ale brakuje mi
jednego
>
> > wyścigu
> > > z kategorii Prędkość który nosi nazwę "110 mph na krętej drodze". W kategorii
prędkość
>
> > jest
> > > 26 wyścigów mam zaliczone 25 bo tego ostatniego niema na mapie.
> > >
> > > Czy macie u siebie taki wyścig ?
> > >
> > > Pozdrawiam
> > Tak u mnie jest ten wyscig
>
>
> hmm, no to co ja mam teraz zrobić ? Na mojej mapie go niema. Możesz dać lepsze zbliżenie
żebym
> mógł zobaczyć na której drodze ma on być ? Bo wszystkie drogi mam odkryte ale podjadę
tam
> furą żeby się upewnić. Z góry dziękuje.
>
Ok



Ale jaja. Faktycznie tam jest tylko na mapie go nie pokazuje. Ta gra wymaga poważnych napraw ! Dzięki serdeczne za mapke ChochlikPL. Jade go zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak zmienić wersję językową w Test Drive:Unlimited?Bo zainstalowałem save do gry i mam chyba po hiszpańsku wszystko i nie mogę się połapać.Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problemy z grafiką. Jak gram (jade ) to mi nagle ekran robi się czarny. Jest jakiś patch poprawiający grafikę na kartach nvidii? Działający patch.
Intel Pentium D 925 2x3.01GHz
1 GB RAM
GeForce 7600 GT
Windows XP SP2
DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 18:32, pan m. napisał:

Jak zmienić wersję językową w Test Drive:Unlimited?Bo zainstalowałem save do gry i mam chyba
po hiszpańsku wszystko i nie mogę się połapać.Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.



Zainstaluj jeszcze raz, to nie trwa długo i pamiętaj żeby zabezpieczyć savy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 19:04, Kumagoro napisał:

Słyszałem że podobno deinstalacja TDU powoduje usunięcie pliku boot.ini

Ktoś możę to potwierdzić/zdementować?



Nic takiego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 19:20, Ecko09 napisał:

Mam problemy z grafiką. Jak gram (jade ) to mi nagle ekran robi się czarny. Jest jakiś patch
poprawiający grafikę na kartach nvidii? Działający patch.
Intel Pentium D 925 2x3.01GHz
1 GB RAM
GeForce 7600 GT
Windows XP SP2
DirectX 9.0c



Nie ma. Wystarczy przeczytać info u góry na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 15:52, Akashi napisał:

tak tylko musisz przeinstalować grę bo masz zmodyfikowane już pliki

nom w sumie bo sie podmienia jakas setke plikow w jakims folderze jeszcze nie mam napendu napewno to pomorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ktośz was ma taki problem, otóż, gdy do wyścigu online dołącza się więcej niż 4 graczy, gra zawiesza się, albo mam potworne lagi (które kończą się kombinacją Alt Ctrl Delete). Dzieje się tak zarówno gdy ja jestem organizatorem wyścigu i gdy jestem uczestnikiem. Mam Neo 512, inne gry działają bez zarzutu. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 19:04, Kumagoro napisał:

Słyszałem że podobno deinstalacja TDU powoduje usunięcie pliku boot.ini

Ktoś możę to potwierdzić/zdementować?

Potwierdzam-mi wykasowało tzn przeniosło gdzieś indziej boot.ini i przy odpalaniu windowsa pojawiał sie komunikat"nieprawidłowy plik Boot/ini rozruch z C windows".Ale czy to akurat od deinstalacji gry to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 21:30, Kiler853 napisał:

Mam problem, mam radeona 9000 512 ram procek 1.7 pentium IV. Czy da się jakoś uruchomić test
driva??

Proszę o szybką pomoc.



Przeczytaj 6 i 7 zdanie od góry na niebiesko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.04.2007 o 21:46, ChochlikPL napisał:

> Słyszałem że podobno deinstalacja TDU powoduje usunięcie pliku boot.ini
>
> Ktoś możę to potwierdzić/zdementować?
Potwierdzam-mi wykasowało tzn przeniosło gdzieś indziej boot.ini i przy odpalaniu windowsa
pojawiał sie komunikat"nieprawidłowy plik Boot/ini rozruch z C windows".Ale czy to akurat od
deinstalacji gry to nie mam zielonego pojęcia.



No nie róbcie scen, gra nie usówa żadnych plików gdy zostanie odinstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować