• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A ja mam pytanie, czy może już ktoś rozwiązał problem z dźwiękiem ? Albo ma ten sam problem co ja - balans przesunięty w lewo podczas gry, w filmach normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 12:38, RadkoR1983 napisał:

Po 2. Hmm, to chyba logiczne, że mając dość świerzego kompa i nową płytę główną, sterowniki
USB 2.0 są już niejako standardem i są dołączone do sterowników platformy nForce... :-/

Wiem, ale nie zawsze się to instaluje ;) Odpalasz windowsa i jak wszystko chodzi to po co dodatkowo jakieś stery i... tak zostaje. Masz SP2 w windowsie ? Bo na innym forum czytałem, że po zainstalowaniu service packa działało lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 12:40, SwenG napisał:

Wiem, ale nie zawsze się to instaluje ;) Odpalasz windowsa i jak wszystko chodzi to po co dodatkowo
jakieś stery i... tak zostaje. Masz SP2 w windowsie ? Bo na innym forum czytałem, że po zainstalowaniu
service packa działało lepiej.


Hmm. :) Jestem raczej zaawansowanym użytkownikiem kompa i tuż po instalacji Windowsa instaluję najnowsze dostępne sterowniki nForce, ForceWare i stery do Audigy 2ZS. SP2 (to przecież podstawa) mam już zintegrowanego ze swoim oryginalnym XP Pro (integrację z SP2 robiłem samodzielnie, wg. wskazówek MS). Zainstalowane są wszystkie bierzące aktualizacje, nie tylko krytyczne, ale też dodatkowe. Tak więc wszystko najbardziej aktualne jak tylko się da. :)

PS. Sterowniki do kierownicy są tylko w systemie, który instaluje ją automatycznie. Nigdzie nie ma nowszych sterów. Zaznaczam raz jeszcze, że problem występuje TYLKO w TDU. W np. Race Driver 3, NFS: Carbon, itd. chodzi pięknie, nawet w niskobudżetowym Bus Driverze, którego kupiłem dzisiaj za trochę ponad 3 dychy. :)
Problem zdecydowanie jest po stronie TDU... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie błagam...rozwiązał ktoś ten problem z GF? Bo to dziwne,że się resetuje...rozumiem jakby skakało ale...mam już tego dosyć...tak się na tą gierkę napaliłem a tu dupa! Może ktoś z CDP powie czy ten problem będzie w ogóle rozwiązany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra w ramach wyjaśnień trybu multi w tym samym czasie możesz używać jednej wersji gry w założeniu 1klucz - 1 konto i 1 profil... oczywiście profili możesz stworzyć sobie więcej ale w tej samej chwili może być uruchomiony tylko 1 profil... czyli możesz sobie założyć ile chcesz profili - w skrócie :P pamiętając o tym co pisałem powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyślij zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy do Pomocy technicznej i dołącz do tego raport z programu dxdiag i opisz krotko na czym dokładnie polega twój problem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja również zgłosiłem swój problem i szczegółowo go opisałem. Tak więc czekam na odpowiedź CDP. :)
W ostateczności mogę Wam dostarczyć kierownicę do testów... ;) Mieszkam zaraz obok CDP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy w przerywnikach animowanych jest dzwiek?? Bo u mnie nie ma! I dlaczego muszę mieć głosniki na maksa wykręcone by cokolwiek słyszeć? Mam SB Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 13:48, Sucharex napisał:

nie wiecie moze jak zrobic by gra poprosila mnie o klucz produktu zebym mogl grac na internecie?
pomocy!!

Było wcześniej nie instalować pirata ;P
Przed instalacją wywalić katalog C:/Document and Settings/All Users/Test Drive Unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 13:50, kkolado napisał:

Czy w przerywnikach animowanych jest dzwiek?? Bo u mnie nie ma! I dlaczego muszę mieć głosniki
na maksa wykręcone by cokolwiek słyszeć? Mam SB Live.

Z dźwiękiem to są różne szopki na różnych kartach, może w patchu to poprawią.

...co do poprzedniego postu, między All Users a Test... powinno być chyba jeszcze Dane Aplikacji, no tak mniej więcej, gdzieś tam szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo bym prosił jednak o pisanie w tym temacie o problemach i błędach związanych z grą, a swoje przemyślenia i inne rzeczy nie związane z tym tematem w temacie ogólnym do którego znajdziecie link w poście przypietym.

Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam. kupiłem TDU...istaluje gre...odpalam(co trwa bardzo długo)....włączam tryb offline....nowa gra....wczytywanie i po chwili wyłącza mi sie monitor i restartuje komputer...!!!!!!POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 14:16, Akashi napisał:

Bardzo bym prosił jednak o pisanie w tym temacie o problemach i błędach związanych z grą, a
swoje przemyślenia i inne rzeczy nie związane z tym tematem w temacie ogólnym do którego znajdziecie
link w poście przypietym.

Dziękuję za uwagę


W takim razie zapytuję: jak sprawić, aby w moim padzie Apollo GP 3080 zaczęły działać wibracje? W innych grach - Flatout 2, Colin 2005 itd. - działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 14:57, Pietro90210 napisał:

witam. kupiłem TDU...istaluje gre...odpalam(co trwa bardzo długo)....włączam tryb offline....nowa
gra....wczytywanie i po chwili wyłącza mi sie monitor i restartuje komputer...!!!!!!POMOCY!!!!!!

Mam tak samo...obecnie aktualizuje sterowniki...zrób tak...napisz do CDP a oni cię nakierują...tak jak mnie...CDP-wielki profesjonalizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować