Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

RPG Fantasy- TEMAT OGÓLNY

181 postów w tym temacie

Błagam was... nie gadajcie mi tu o "wspaniałej książce - Eragonie", bo to jest zwykły, przereklamowany średniak...
A na jakie RPGi (niekoniecznie fantasy) teraz najbardziej czekacie? Ja na Wiedźmina i Two Worlds, a w daleszej kolejności - Guild Wars 2 i Aeion (ale to są już MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:06, kapec11 napisał:

Co do Mass efect, to może być fajne, tylko ja nie lubię kosmicznych rpg-ów


Tylko szkoda, że jest tak niewiele science-fiction RPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:38, Zigior napisał:

Ja z upragnieniem czekam na Wiedźmin (książki są ekstra, za to film do d***), a od niedawna
też na Mass Efect.


Wcale nie film nie jest taki zły. Z opinią książki się jednak zgadzam. Szkoda tylko, że gra będzie 18+, bo mi brakuje jeszcze 6 latek. Miejm nadzieje, że premiera się przedłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu mówimy o Wiedzminie Gothicu i Oblivionie, a tu niespodziewanie do dobrych gier fantasy dołączył Two Worlds. Gra wydaje się być bardzo dobra, przynajmniej ja tak myśle po przeczytaniu recenzji Clicka( ocena 5-/6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 19:17, kapec11 napisał:

Ciekawie zapowiada się dodatek do Obliviona.... Mania, dementia, ciekawe co jeszcze wymyślą


Tych dodatków do obliviona tyle wyszło (chyba to taśmowo robią) że mi się wydaje że powoli ten RPG traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:56, fish13 napisał:

> Ciekawie zapowiada się dodatek do Obliviona.... Mania, dementia, ciekawe co jeszcze wymyślą


Tych dodatków do obliviona tyle wyszło (chyba to taśmowo robią) że mi się wydaje że powoli
ten RPG traci sens.


Przecież wyszły tylko dwa prawdziwe dodatki.Reszta to mody za dwa dolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:56, fish13 napisał:

> Ciekawie zapowiada się dodatek do Obliviona.... Mania, dementia, ciekawe co jeszcze wymyślą


Tych dodatków do obliviona tyle wyszło (chyba to taśmowo robią) że mi się wydaje że powoli
ten RPG traci sens.

A ile ich wyszło - 2. Z czego jeden to zbiór modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TW jest dobrą alternatywą dla G3, ale jeśli jeszcze jej nie kupiłeś, to poczekaj jeszcze trochę. Do TW ciągle wychodzą patche i to naprawdę dużo zmieniające w grze na plus i zapewne jeszcze trochę czasu minie, nim TW stanie się tym, czym powinno w zamierzeniach twórców. Jednakże (!) jeśli liczysz na fabułę na poziomie np. G1&2 to srodze się zawiedziesz, ten cRPG fabularnie jest równie słaby co G3, tyle że ma o wiele niższe wymagania sprzętowe, ma mniej irytujących błędów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:11, GanD napisał:

TW jest dobrą alternatywą dla G3, ale jeśli jeszcze jej nie kupiłeś, to poczekaj jeszcze trochę.
Do TW ciągle wychodzą patche i to naprawdę dużo zmieniające w grze na plus i zapewne jeszcze
trochę czasu minie, nim TW stanie się tym, czym powinno w zamierzeniach twórców. Jednakże (!)
jeśli liczysz na fabułę na poziomie np. G1&2 to srodze się zawiedziesz, ten cRPG fabularnie
jest równie słaby co G3, tyle że ma o wiele niższe wymagania sprzętowe, ma mniej irytujących
błędów itd.


Gothic 3 wcale nie był fabularnie słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:06, Asthariel napisał:

> > Ciekawie zapowiada się dodatek do Obliviona.... Mania, dementia, ciekawe co jeszcze
wymyślą
>
>
> Tych dodatków do obliviona tyle wyszło (chyba to taśmowo robią) że mi się wydaje że powoli

> ten RPG traci sens.
A ile ich wyszło - 2. Z czego jeden to zbiór modów.


Mi się wydawało że są 4, ale coś mi się pochrzaniło, sorki mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie narazie najlepszymi RPG''ami są Fallout i Diablo. Mam nadzieje ,że dość szybko wyjdzie na światło dzienne Fallout 3 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:25, Nertis napisał:

Dla mnie narazie najlepszymi RPG''ami są Fallout i Diablo. Mam nadzieje ,że dość szybko wyjdzie
na światło dzienne Fallout 3 :P.


Tak oczywiście. Fallout jest świetny. Diablo też---> ale nazwać go rpg''iem to ogromne nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie też o takiej świetnej grze jaką była Icewind dale;) Swoją drogą fajnie że CDP wydało XK Gold. Czekam na kolejne gry serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze muszę wspomnieć "Betrayal at Krondor". Ostatnio gram w Krondora na przemian z baldurkiem.
I muszę powiedzieć, że gra jest nieziemska. Chrzanić grafikę, wystarczy wyobraźnia ( przypomnę tylko, że gra jest z ''93 r. ) Gra jest naprawdę rozbudowana i wciąga jak bagno. Do tego ciekawa fabuła... i mamy super grę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować