Zaloguj się, aby obserwować  
Adidas66

Bandziory - gra forumowa w średniowieczu.

147 postów w tym temacie

O grze:

Wcielamy się w zubożałych rycerzy, którzy by przeżyć zdecydowali się założyć zbójecką bandę. W pobliskim mieście, Bartoszowicach, mieszka najgorszy wróg wszelkich bandytów Romuald Zabłocki, będziemy mieli z nim mnóstwo problemów. Oczywiście mamy cel, w tychże Bartoszowicach wspomniany już Zabłocki trzyma całkiem pokaźną fortunę, która może niedługo zmienić właścicieli. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by grabić mniejsze wioski, czy też kryć się po lasach, wszystko zależy od Waszej inwencji.

Zasady gry:

1. Piszemy zgodnie z regulaminem forum gram.pl .
2. Proszę zwracać uwagę na ortografię, interpunkcję itd.
3. Wszystkie uwagi i pytania piszemy w nawiasie kwadratowym [ ] na końcu postu.
4. Myślę, że 10 linijek to absolutne minimum długości postu.
5. to nie będzie się stosował do regulaminu zostanie wyrzucony.
6. Grę prowadzą Adidas66 i Ildrian.

Karta postaci:

Imię:
Nazwisko:

Herb:

Broń:

Krótki opis:

---------------------------------------

Zapraszam do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko : Łukasz z Warszawy
Herb : Jastrząb wśród róż - znak bystrości, wytrzymałości i charyzmy
Broń : Łuk + kolczan strzał i lekki miecz
Krótki opis : Łukasz jest wysokim, umięśnionym i zielonookim mężczyzną. Posiada cechy dziedziczne, wymienione już w znaczeniu herbu. Jest też bardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adidas
Nazwisko: Wielkołęcki

Herb: Zielona Pietruszka

Broń: Ciężki, krzyżacki miecz dwuręczny

Opis:
Ród Wielkołęckich był w czasach swojej świetności niezwykle bogaty, niestety te czasy dawno minęły i dziś by przeżyć Adidas musi parać się złodziejstwem.

Lista uczestników:

1. Adidas66
2. Ildrian
3.
4.
5.
6.
7.

Myślę, że ruszymy kiedy będzie nas siedmioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:56, Adidas66 napisał:

O grze:

Wcielamy się w zubożałych rycerzy, którzy by przeżyć zdecydowali się założyć zbójecką bandę.
W pobliskim mieście, Bartoszowicach, mieszka najgorszy wróg wszelkich bandytów Romuald Zabłocki,
będziemy mieli z nim mnóstwo problemów. Oczywiście mamy cel, w tychże Bartoszowicach wspomniany
już Zabłocki trzyma całkiem pokaźną fortunę, która może niedługo zmienić właścicieli. Oczywiście
nic nie stoi na przeszkodzie by grabić mniejsze wioski, czy też kryć się po lasach, wszystko
zależy od Waszej inwencji.

Zasady gry:

1. Piszemy zgodnie z regulaminem forum gram.pl .
2. Proszę zwracać uwagę na ortografię, interpunkcję itd.
3. Wszystkie uwagi i pytania piszemy w nawiasie kwadratowym [ ] na końcu postu.
4. Myślę, że 10 linijek to absolutne minimum długości postu.
5. to nie będzie się stosował do regulaminu zostanie wyrzucony.
6. Grę prowadzą Adidas66 i Ildrian.

Karta postaci:

Imię:
Nazwisko:

Herb:

Broń:

Krótki opis:

---------------------------------------

Zapraszam do gry.


imię i nazwisko:Rafał z Torunia Broń:pancerz paladyna,miecz z czystego metalu(dwuręczny) Herb:lew na czerwonym tle Krótki opis:Paladyni walczą w imię boga by czynić dobro,a niszczyć zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 19:08, gorn63 napisał:

imię i nazwisko:Rafał z Torunia
Broń:pancerz paladyna,miecz
z czystego metalu(dwuręczny)
Herb:lew na czerwonym tle

Krótki opis:Paladyni walczą w imię boga by czynić dobro,a niszczyć zło.


Zważ, że należy czytać zasady gry. Odsyłam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale Paladyn w grupie morderców i złodziei nie jest najbardziej pasującym wyborem, radzę Ci poprawić kartę postaci i napisać ja mniej więcej w takiej formie w jakiej zrobiliśmy to przed chwilą, życzę miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Rafał
Nazwisko:Potężny

Herb:Dwie czarne strzały na czerwono-zółtym tle

Broń:Topór Bojowy
Krótki opis:Rafał ma nazwisko potężny od swojego poteznego wygladu;jest wysokim i mądrym brunetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:12, Adidas66 napisał:

Nie chcę się czepiać, ale Paladyn w grupie morderców i złodziei nie jest najbardziej pasującym
wyborem, radzę Ci poprawić kartę postaci i napisać ja mniej więcej w takiej formie w jakiej
zrobiliśmy to przed chwilą, życzę miłej gry.

Imię:Rafał Nazwisko:Wrukowski Herb:Lew na czerwonym tle Broń:Łachy upadłego paladyna,rubinowe ostrze Krótki opis:Za zdradę wygnali mnię z klasztoru.Czy teraz jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Michael
Nazwisko:Faust
Herb:Biały wilk na tle gór
Broń:Miecz półtoraręczny, łuk + strzały
Krótki opis: Były najemnik, dawniej służył każdemu który zapłaci teraz postanowił się przyłączyć do tej bandy.Ma długie czarne włosy spięte w kucyk i nosi czarny płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adam
Nazwisko: Wiśniewski

Herb: Trzy czerwone wiśnie na wisience.
Broń: Miecz z drewnianą rączką zrobioną z wisienki

Opis: Ród Wiśniewskich był bogaty puki Germanie nie zgarnęli ich ziem. Rządny zemsty za swój ród. ( ja mówie serio tak naprawde było. Adam Wiśniewski to mój daleki krewny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Laguna
Nazwisko:Srebrnowłosy

Herb:Platynowy smok na krwistoczerwonym tle

Broń:Długi, srebrny miecz

Krótki opis:Przydomek pochodzi od niecodziennych srebrnych i długich sięgających ramion włosów i platynowych oczu. Jest bardzo inteligentny, chociaż słabszy fizycznie od innych ludzi. Do bandy przyłączył się ze względu na swoja ukochaną, która jest bardzo chora i nie ma pieniędzy, aby wyjechać i znaleźć uzdrowiciela.

Chciałem się zapytać czy w grze tej będzie magia, inne rasy itd., itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nas siedmiu zaczynajmy. Chcaiłbym się zapytać czy ta gra będzie zbliżona do Sił Specjalnych? Znaczy będzie jakieś zadanie, a my piszemy co nasza grupa będzie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:46, Aroski napisał:

Jest nas siedmiu zaczynajmy. Chcaiłbym się zapytać czy ta gra będzie zbliżona do Sił Specjalnych?
Znaczy będzie jakieś zadanie, a my piszemy co nasza grupa będzie robić.


Piszemy wspólne opowiadanie. Jutro wieczorem pierwszy post fabularny. Nie offtopować tekstami : Do boju!!!!!, bo nie do boju tylko w odstawkę ;). I nie zaczynać gry, bo warn a potem wyp...ad ;]. I ja jestem jak najbardziej na serio ;D, a jestem drugim MG ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:56, Ildrian napisał:

> Jest nas siedmiu zaczynajmy. Chcaiłbym się zapytać czy ta gra będzie zbliżona do Sił Specjalnych?

> Znaczy będzie jakieś zadanie, a my piszemy co nasza grupa będzie robić.

Piszemy wspólne opowiadanie. Jutro wieczorem pierwszy post fabularny. Nie offtopować tekstami
: Do boju!!!!!, bo nie do boju tylko w odstawkę ;). I nie zaczynać gry, bo warn a potem wyp...ad
;]. I ja jestem jak najbardziej na serio ;D, a jestem drugim MG ;].


Lol ostry jesteś kolo. Spoko ja nie chciałem zaczynać tylko dałem taką informacje, że możnaby już zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:01, Aroski napisał:

> > Jest nas siedmiu zaczynajmy. Chcaiłbym się zapytać czy ta gra będzie zbliżona do
Sił Specjalnych?
>
> > Znaczy będzie jakieś zadanie, a my piszemy co nasza grupa będzie robić.
>
> Piszemy wspólne opowiadanie. Jutro wieczorem pierwszy post fabularny. Nie offtopować tekstami

> : Do boju!!!!!, bo nie do boju tylko w odstawkę ;). I nie zaczynać gry, bo warn a potem
wyp...ad
> ;]. I ja jestem jak najbardziej na serio ;D, a jestem drugim MG ;].

Lol ostry jesteś kolo. Spoko ja nie chciałem zaczynać tylko dałem taką informacje, że możnaby
już zacząć.


Tak, więc kto się nie podporzadkuje, to wylatuje ;) HAHAHHAHAHAHA. Ponieważ to Middleage, nie bedzie innych ras i potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego posta napiszę jutro wieczorem i swojej decyzji nie zmienię, niech dołączą się jeszcze te osoby, które chcą.

===>GandalftheBlack

To nie jest fantasy, więc innych ras i magii nie będzie.

===>gorn63

Ildrian się zdenerwował bo twój post jest najwyklejszym w świecie spamem, więc się nie dziw.

Lista uczestników:

1. Adidas66
2. Ildrian
3. M-Pac
4. gorn63
5. Warrior Within
6. Aroski
7. GandalftheBlack

PS. Jeśli ktoś chce to wciąż można się zgłaszać, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa bandytów ruszyła w miarowych odstępach i po cichu do lasu, w stronę chatki, w której się spotykali, by obmyślać plany napadów.
- Słuchajcie, rycerze zbójcy, to plan naszego napadu - zawołałem. Wziąłem nóż, i zacząłem rysować po stole. - To jest karczma, "Pod Tłustym Prosięciem", co jadła ma w bród. Karczmarz, zginie, a resztę przegnamy, jak to zbójeccy panowie! - banda zaśmiala się. - Mięsiwa, piwo, wszystko me wasze, kamraci!
- Palimy się, żeby atakować, herszcie drugi. A teraz dajmy głos naszemu głównemu! Adidasie, zacny zbójcu, prosimy na stół! - wyjawiła chórem banda. Zeskoczył jam ze stołu, bo herszt się pono chciał ustawic, więc przyłączym się do widzów.
- Waćpan Łukasz, proszę bardzo, na stole starczy miejsca! Zbójcy moi! - zaczął przemowę Adidas z kuflem piwa. - Karczma nam wyda złotych dukatów, ile wam potrzeba, a jadła, jak mówil Łukasz, w BRÓD!W BRÓD! - pociągnąl łyk piwa. - Dziękuję wam, panowie moi mili! Szykować broń, najechać prawo! Niech żyją zbójcy!
- Będziem kraść! - zawołałem - Piwo pić, kąpać się w monetach!
- Niech żyją Adidas i Łukasz! - krzyknęli zbójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:46, Aroski napisał:

Chcaiłbym się zapytać czy ta gra będzie zbliżona do Sił Specjalnych?
Znaczy będzie jakieś zadanie, a my piszemy co nasza grupa będzie robić.


[Nie, mam nadzieję, że ta gra nie będzie podobna do sił specjalnych, po cichutku liczę na to, że będziemy prowadzić dialogi, opisy będą rozbudowane, generalnie liczę na więcej podobieństwa do:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20156&u=151 i
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20789&u=28

Oczywiście poza kłótniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować