Zaloguj się, aby obserwować  
Bimber1995

Futurystyczni żołnierze- gra forumowa

57 postów w tym temacie

Ta gra jest zbliżona treścią do sił specjalnych, ale to nie jest to samo. Najpierw tworzymy swą postać w ten sposób.

Imie:
Nazwisko:
Pochodzenie:
Wiek:
Broń: [max. 3]
Ekwipunek: [max. 6]
Opis:

Potem wymyślę jakieś zadanie. No i ruszamy jak będzie 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frank
Gerwood
Anglia, Londyn
23
Karabin Laserowy M213, Blaster Pistol E18, Nóż Energetyczny
2x duże apteczki, granat dymny, zasilacz do Blaster Pistol E18, magazyn z nabojami laserowymi do M213

Frank urodził się 1 listopada 1984r. Jego ojciec zmarł w czasie wojny gdy miał 12 lat, od tamtego momentu pragnął walczyć i ratować honor rodziny. Mimo utrudnień w szkole wojskowej jednak został żołnierzem. Po szkole zamieszkał w Polsce w łaziskach górnych (:)). Ma dziecko i piękną żonę. Jest szczęśliwym mężczyzną. Ale spokój zagłuszyło wezwanie do wojska od Kpt. Aroskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:00, Zgłębiczart napisał:

Powinieneś napisać w jakich czasach rozgrywa się akcja, gdzie, jakie maja być elementy ekwipunku
itp.


Dzięki kolo ja swoją pierwszą gre zakładam także.

Akcja gry zaczyna się w roku 2134. Jedyną rzeczą obowiązkową jaka ma się znajdować w ekwipunku to mikrofon i suchawki. Mam nadzieje, że będzie was więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:10, Cesarro napisał:

Czyli ja wycofuje swój opis...

No chyba. Musiałbyć mieć coś 150 lat xD Highlander xD Mi niestety brakuje czasu na tego typu gry, jak coś to się najwyżej dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja się teraz logne.

Imię: Alexander
Nazwisko: Wiśniewski
Wiek: 19
Broń: Strzelba Jackhamer, działko wielulufowe Vulcan, moździerz
Ekwipunek: Mikrofon, słuchawki, apteczka, amunicja do broni, lornetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frank
Gerwood
Anglia, Londyn
23
Karabin laserowy m213, Blaster Pistol E18, Nóż Energetyczny
1x duże apteczki, granat, zasilacz do Blaster Pistol, Mikrofon i słuchawki, Magazyn z nabojami laserowymi do m213

Frank urodził się 1 listopada 2111r. Jego ojciec zmarł w czasie wojny gdy miał 12 lat, od tamtego momentu pragnął walczyć i ratować honor rodziny. Mimo utrudnień w szkole wojskowej jednak został żołnierzem. Po szkole zamieszkał w Polsce w łaziskach górnych (:)). Ma dziecko i piękną żonę. Jest szczęśliwym mężczyzną. Ale spokój zagłuszyło wezwanie do wojska od Kpt. Aroskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:57, Aroski napisał:

Ta gra jest zbliżona treścią do sił specjalnych, ale to nie jest to samo. Najpierw tworzymy
swą postać w ten sposób.

Imie:
Nazwisko:
Pochodzenie:
Wiek:
Broń: [max. 3]
Ekwipunek: [max. 6]
Opis:

Potem wymyślę jakieś zadanie. No i ruszamy jak będzie 5 osób.

Michael Scofield Hiszpania,Barcelona 25lat Mikrofon,słuchawki,paralizator,shotgun automatyczny,3xgranat błyskowo-hukowy Scofield jako dziecko interesował się wojnami,potem jego matka zachorowała na raka i zmarła Scofield,by bronić honoru kraju zwerbował się do koszar w Madrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:18, Ildrian napisał:

A ja się pytam. Czy dostałeś pozwolenie na używanie mojego regulaminu?


Czekaj ja regulaminu jeszcze nie zapisałem. Jak będzie odpowiednia ilość osób to ja go zapisze. Ja tylko sposób grania od ciebie wziąłem. Jak coś się nie podoba to ja zapisze nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:18, Aroski napisał:

Opis: Najmłodszy kapitan w armi światowej. Prowadzi misje i czeka na dodatkowych uczestników.
Pochodzenie: Polska Miastko

Mój opis wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:17, Cesarro napisał:

Frank
Gerwood
Anglia, Londyn
23
Karabin laserowy m213, Blaster Pistol E18, Nóż Energetyczny
1x duże apteczki, granat, zasilacz do Blaster Pistol, Mikrofon i słuchawki, Magazyn z nabojami
laserowymi do m213

Frank urodził się 1 listopada 2111r. Jego ojciec zmarł w czasie wojny gdy miał 12 lat, od tamtego
momentu pragnął walczyć i ratować honor rodziny. Mimo utrudnień w szkole wojskowej jednak został
żołnierzem. Po szkole zamieszkał w Polsce w łaziskach górnych (:)). Ma dziecko i piękną żonę.
Jest szczęśliwym mężczyzną. Ale spokój zagłuszyło wezwanie do wojska od Kpt. Aroskiego.


Może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imie: Jack
Nazwisko: Thomson
Pochodzenie: Polska, gdzieś na śląsku
Wiek: 30
Broń: nóż, ak-47, cegła
Ekwipunek: mikrofon, słuchawki, amunucja, apteczka, arszenik(w razie problemu)
Opis: Urodził się w Polsce, w roku 2104. Gdy skończył rok jego starzy przeprowadzili się do USA. W wieku 17 lat wstąpił do wojska. W wieku lat 20 dołączył do komandosów, po 10 latach został wydalony za uderzenie cegłą generała. Przyłączył się do najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:22, Aroski napisał:

> A ja się pytam. Czy dostałeś pozwolenie na używanie mojego regulaminu?

Czekaj ja regulaminu jeszcze nie zapisałem. Jak będzie odpowiednia ilość osób to ja go zapisze.
Ja tylko sposób grania od ciebie wziąłem. Jak coś się nie podoba to ja zapisze nowe rzeczy.



Dobra, zobaczy się, ale żeby nie było sporów, napisz "zasady są zbliżone do tych, z większości gier forumowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Kuba
Nazwisko:Gęsiarz
Bronie:Karabinek Lancer Assault Rifle z piłą mechaniczną,pistolet Magnum 0.54 z 2015 roku,Nóż Finka
Ekwipunek:Granaty odłamkowe,mikrofon,Amunicja do Magnum,Lancer Assaulta a także słuchawki
Opis:Urodził się w Warszawie w roku 2114.Gdy miał 18 lat,zaciągnął się do armii.Wydalony dyscyplinarnie z zbluzganie dowódcy.Przyłączył się do najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zresztą tez sie wbiję ;P Tylko proszę, żebyśmy nie strzelali zbyt celnie, żeby ta gra miala choc troche realizmu.

Imie : Luke
Nazwisko : Blazkovich
Pochodzenie : Moskwa, Rosja
Wiek : 30
Broń : Pistolet Desert Eagle A7 z amunicją, strzelba Winchester 2145 i amunicja, wyrzutnia rakiet LAW 34 z dwoma pociskami
Ekwipunek : Granaty błyskowe, nóż, lornetka, gwizdek, radio, ciekły azot do tortur
Opis : Zawodowy komandos, zahibernowany w roku 2008, jego komorę otworzono dopiero dziś, wysoki, zielonooki, poważne spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować