Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tańsze PSP w Stanach Zjednoczonych

17 postów w tym temacie

No amerykanie mają obniżki a my mamy słowa SONY że Europa jest dla nich najważniejsza;). Ja osobiście wolę obniżkę ceny niż słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość , że w US''and''A zarabiają więcej (nawet nie będę mówił ile), to jeszcze obniżkę mają. Co za świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:20, Ugry napisał:

Nie dość , że w US''and''A zarabiają więcej (nawet nie będę mówił ile), to jeszcze obniżkę
mają. Co za świat...



Dokładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak jestem z Ameryki jestem bogaty x) Dajcie spokój . Nie stać cię na PSP to i te prawie 90zl nie zrobi różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwie że Sony nie obniżyło ceny PSP w Polsce... W USA (i innych "bogatych" krajach) Zarabia się głównie na grach, więc: więcej sprzedanych konsol=więcej sprzedanych gier. U nas jest tak: znam 5 osób które mają PSP i żadna z nich nie ma więcej niż JEDNA oryginalna gra która została kupiona tylko do odpalania gier z ISO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest za przeproszeniem, sk******ństwo. Ale cóż, nic nie poradzisz - chyba, że asteroida spadnie na japonię i zniszczy siedzibę sony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jeeezuuu :( Polacy umieją tylko narzekać! Skoro w USA jest taniej to ściągnijcie sobie stamtąd konsolkę, nawet z cłem może być taniej

Btw. zauważycie że 10 % Amerykanów żyje poniżej granicy ubóstwa - czyli ponad 30 milionów! Prawie tyle co mieszka ludzi w Polsce wię przestańcie jęczeć jacy to my jesteśmy biedni, a oni bogaci...
Trawa zawsze jest bardziej zielona po drugiej stronie rzeki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak naprawdę mam poniżej kręgosłupa to, że Amerykanie mają tańsze PSP ;] Ja preferuje PC oraz laptopa. Tego produktu sony nie zamierzam kupować, więc naprawdę nad tym nie boleję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować