Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TrackMania United – okiem Mejstego

11 postów w tym temacie

Hakken

Ten tydzień zdominowały samochodówki. Jeżeli macie chwilowo dość Oahu, zawsze możecie spróbować szalonych i tylko na poły poważnych wyścigów TrackMania. To ciekawe połączenie puzzli i rajdów samochodowych zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nawet jeżeli pod względem grafiki mocno odstaje od TDU...

Przeczytaj cały tekst "TrackMania United – okiem Mejstego " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ta gra to chyba jedyny dzisiaj spadkobierca genialnej swego czasu gry... oczywiście mowa o stunts.
trackamnia jest całkiem niezła, ale na dłuższą metę trochę męczy, szczególnie na tych maksymalnie zakręconych trasach, gdzie jeździ się po jakichś dziwacznych platformach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna gra, miło samemu uczynić plansze a później po niej śmigać samochodzikiem :D Jednak przydałaby się już TM 2, z jakimś nowym błyskotliwym pomysłem na urozmaicenie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

United to bardziej próba zarobienia kasy na posiadaczach poprzednich TrackManii. Ale chyba formuła szalonych wyścigów już się wyczerpała, przydałby się jakiś oryginalny pomysł w rozgrywce. Ale Nations wspominam najlepiej, z polskim hymnem i moim custom bolidem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niposiadam internetu w jakości pozwalającej na gre w cokolwiek [iPlus] ale gierca i tak mi mega sie spodobała ...
O dziwo moja żona która grywała tylko w Sims''y też się wciągneła ...
I mega jej sie to spodobało :-]

Gra godna polecenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 09:40, s0senek napisał:

Niposiadam internetu w jakości pozwalającej na gre w cokolwiek [iPlus] ale gierca i tak mi
mega sie spodobała ...
O dziwo moja żona która grywała tylko w Sims''y też się wciągneła ...
I mega jej sie to spodobało :-]

Gra godna polecenia :-)

I co ty robisz? Piszesz posta w temacie sprzed 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować