Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero II na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!

27 postów w tym temacie

nono, cena tylko ciut wyższa od tej której się spodziewałem :|
teraz tylko trzeba wysupłać skądś te 3 stówki, bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

W sklepie gram.pl ruszyły właśnie zamówienia przedpremierowe na Guitar Hero II w wersji na Xboksa 360. Gra, dzięki której można się poczuć jak prawdziwa gwiazda rocka, dostępna jest wraz ze specjalnym kontrolerem-gitarą już od 329,99 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Guitar Hero II na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:38, Gercu napisał:

Cena :O


Nie ma w tym raczej nic dziwnego. Do standartowej polskiej ceny za gry na x360- 200 zł trzeba dorzućić jeszcze 120 za kontroler.

Pierwsza część była całkiem przyjemna. Normalna gitara jest nadal o niebo lepsza ale jeżeli ktoś nie umie na niej grać to GH jest idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:06, shinian napisał:

Pierwsza część była całkiem przyjemna. Normalna gitara jest nadal o niebo lepsza ale jeżeli
ktoś nie umie na niej grać to GH jest idealnym rozwiązaniem.


No zależy do czego i w jakim sensie "lepsza". Wiadomo, to jest gra. Prawdziwy samochód też jest niby "lepszy" od dajmy na to Need for Speeda, ale jednak niekoniecznie i nie zawsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że warto - mimo że w GH nie grałem, to jednak pykałem we Frets on Fire, czyli Guitar Hero na PC. Tylko ta cena trochę odstrasza.... Jak MS Flight Simulator X ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:21, VolfPL napisał:

Też uważam że warto - mimo że w GH nie grałem, to jednak pykałem we Frets on Fire, czyli Guitar
Hero na PC.


Marna imitacja... :P
W dodatku jakaś szemrana. Nie wiem jak to jest z prawami twórców do tych piosenek i w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo mnie to mało interesuje, ale pewnie nie_za_dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, i jeszcze jedno - Frets on Fire ma 2 przewagi na GH - jest darmowe i można na bieżąco aktualizować bibliotekę utworów (jest tego setki na torrentach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:58, WorldWar3PL napisał:

Gdy cena się zmniejszy, na pewno kupię :)

tego raczej bym się nie spodziewał :)
Guitar Hero I od samego początku kosztuje w okolicach 300zł, więc w tym przypadku cena raczej nie spadnie. a przynajmniej nie poniżej 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować