Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

a teraz ja sie zalamalem. Instalowalem Kingdoms i podstawke ponad 6 razy pod rzad. I co? Na poczatku wyskakiwalo mi to samo ze plik Voice 1 jest zapsuty albo go brakuje. Ale patrze za pewnym razem normalnie patch sie dalej instalowal i zainstalowal normalnie Voice 1 ale nagle windowsowkie DING. No i pisze mi to samo co do Voice 1 tylko ze tym razem ma problem z data 0. No ja nie moge juz wytrzymac tego. Poxniej jak odinstalowywalem i instalowalem na nowo to znowu byl blad z Voice 1... Life is Brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 00:12, Melchah napisał:

Załamałem się po lekturze recenzji Kingdoms na stronie TotalWar.org.pl. I to nie samą recenzją
- bynajmniej - ale tym co napisali o spolszczeniu. A mianowicie porażka. PORAŻKA DO KWADRATU,
bo i podstawka i dodatek spolszczone fatalnie, i po amatorsku! Nieliczne (litościwie) przykłady
można tam przeczytać.

Widocznie nikt z CDP, a już tym bardziej z tego - pożal się Boże - studia translatorskiego,
które dokonało "dzieła" spolszczenia ani trochę nie zainteresował się opiniami fanów, którzy
tą grę ugryźli już z każdej strony i bynajmniej nie każdy to laik w językach obcych. Nie wzięli
pod uwagę ani słowa skargi, których wiele padło już podczas premiery podstawki Medievala II,
a przez ten czas - do teraz - na spolszczenie wylano już nie wiadro pomyj, a całą wręcz rzekę.
No to teraz można sobie wylewać kolejne pojemniki różnej pojemności, ale to już niczemu nie
służy. Mam nauczkę na przyszłość.

Nie kupię już żadnej gry spolszczonej przez studio Roboto, a informacja o tym kto był tłumaczem
będzie pierwszą informacją jakiej będę poszukiwał przed zakupem. Wolę kupić sobie grę w oryginale
korzystając z jakiegoś netowego zachodniego sklepu, niż męczyć się później z taką badziewiem
i co chwilę wkurzać. Żal po prostu.

Tlumaczenie nie jest tak zle jak chociazby to z podstawki, wciaz sa bledy jak skirmish tlumaczony na pojedynek, literowki w stylu syna wodza apacza w formie "ja" czy jerozolima po rusku na mapce krucjat ale moglo byc gorzej. Na pewno nie poscinali opisow frakcji. Katastrofa jest natomiast ksiazeczka , tam jest kupa bledow a fakt ze nie napisano w niej wymagan do skokow technologicznych apaczy jest skandalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może pytanko do pracowników CDP: kiedy będzie poprawka tego spolszczenia? Panie i Panowie, nie róbcie sobie jaj, bo to jest naprawdę mało śmieszne. Nie da się obcować z tą grą i jednocześnie dobrze bawić, bo babole tłumaczenia kolą co rusz w oczy. Dajcie to tym z Roboto i niech zagrają, a potem zadadzą sobie pytanie czy są zadowoleni ze swojej pracy.

Chwalą się na swojej stronie swoim profesjonalizmem i takie tam blablabla, a koleś, który wziął się za to tłumaczenie odwalił prymitywną manianę.

Poszukam w necie oryginalnych plików językowych i podmienię, bo nie zdzierżę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś wytęsknioną paczkę z Królestwami ale niestety nie chce mi czytać płyty.......

Moja nagrywarka to:
LITE-ON DVDRW SOHW-1653S

Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania krzyżaków całkiem niezła choć oni sami zawodzą.Gra nimi jest zbyt łatwa.Dużo lepiej gra się Polską .Innych kampani na razie nie instalowałem.Trochę szkoda też ,że nie ma prawdziwych bitew historycznych a mimo petycji jednostki Polskie nadal są najsłabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:31, ryciu6 napisał:

Mam pytanie czy w dodatku można tylko grac w tych 4 kampaniach tymi nowimy krajami czy w wielkiej
kampani też można ??

Sprawdziłem specjalnie dla Ciebie chociaż mógłbyś to zrobić sam.Nowymi krajami można grać tylko w nowej kampanii.Zresztą głupio by wyszło gdyby w 1080 r. można było grać zakonem krzyżackim albo królestwem Jerozolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc rozwiązać mój problem...

Ale na początek nie piszcie żebym oddał do reklamacji gdyż to będzie moim ostatnim krokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:36, Stania1 napisał:

Czy może mi ktoś pomóc rozwiązać mój problem...

Ale na początek nie piszcie żebym oddał do reklamacji gdyż to będzie moim ostatnim krokiem
:-)

Może płyta jest uszkodzona, ale zanim spiszesz ją na straty to sprawdź u kumpla czy działa, jeśli tak przeczyść napęd i zrób upgrade firmware''u nagrywarki.

Świetną stronę z firmware do różnych napędów znajdziesz tutaj http://forum.rpc1.org/portal.php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale napęd w ogóle jej nie widzi? Katalog wydaje się być pusty, albo wyświetla się komunikat, że brak napędu?

Sprawdź jeszcze u znajomego, w innym napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:27, Melchah napisał:

Ale napęd w ogóle jej nie widzi? Katalog wydaje się być pusty, albo wyświetla się komunikat,
że brak napędu?

Tfu, tfu... Brak płyty miało być :/ (opcja edit, jakże przydatna by była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkładam płytę do napędu DvD i nic się nie dzieje...
Płyta tylko chwileczkę się pokręci i to wszystko.

Płyta w napędzie i nic.
Zobacz sam:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d2235b9ac8ca2b80


Nie wiesz jakie są najnowsze sterowniki do nagrywarki dvd marki LITE-ON DVDRW SOHW-1653S ?

Na tamtej stronie co mi podałeś kompletnie nie mogę się ich dopatrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego, ta gra uzywa najnowszego typu securomu wiec jesli masz jakies oprogramowanie kopiujace mocniejsze niz nero to nie licz na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob moge zaistalowac polski dodatek do angielskiej podstawki. Obie sa oryginalne. Komunikat wyswietla sie i informuje, ze nie mozna zaistalowac Krolestwa do tej wersji jezykowej podstawki. Czy sa jakies sposoby aby to obejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować