Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 16:20, Major W napisał:

mogli by jeszcze bardziej zmniejszyć znaczy żeby było więcej miast i (nawiązując do krucjat)
wyspy na których są miasta


Nie. Wtedy byłoby za prosto.
Gdy przeciwnik zaatakuje jedno z Twoich miast, wtedy mógłbyś zebrać wojsko z okolicznych (jeśli na przykład podwoiliby ilość miast) trzech (załóżmy)...
Tu ma być realizm wojenny ;]

Co do wysp - wyspy jak narazie nie są potrzebne. Zapewne ich wartość wzrośnie w Empire: Total War (następna, przyszłoroczna część). A dlaczego?
Bo będą bitwy morskie. Teraz zdobywanie wysp jest banalne.
Ale kiedy wróg czy też Ty będziesz miał flotę wokół wyspy, będzie to zadanie o wiele trudniejsze.
Przynajmniej IMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:16, Podpułkownik napisał:

Mam pytanie kiedy Dania która gram zamieni sie w Unie Kalmarska ??Zająłem całą Skandynawie
i nic ?? Jakie trzeba dokładnie zając regiony lub spełnić warunki aby Unia Powstała. Z góry
dzięki za Odp :)

Mi się wydawało ,że wystarczy zdobyć wszystki buntownicze miasta i nie mieć wojny z Norwegią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak ten czas leci :P
Musze skoczyć przed końcem tygodnia do sklepu i kupić, nie ma wyjścia :D
Jakbyście mogli koledzy wymienić zmiany w stosunku do pierwszej części, byłbym wdzięczny.

BTW dopiero co wydali dodatek, a już musieli wydać path ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 19:51, Sonic1575 napisał:

Ech, jak ten czas leci :P
Musze skoczyć przed końcem tygodnia do sklepu i kupić, nie ma wyjścia :D
Jakbyście mogli koledzy wymienić zmiany w stosunku do pierwszej części, byłbym wdzięczny.

BTW dopiero co wydali dodatek, a już musieli wydać path ;]

jaki patch ?
1.3 ? z tym patchem działa dodatek - a w podstwce 1.3 umożliwia grać z ludzmi co mają dodatek w multi (czyli co dostali automatycznie patch1 .3 instalujać dodatek ) - o innym patchu nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:16, Podpułkownik napisał:

Mam pytanie kiedy Dania która gram zamieni sie w Unie Kalmarska ??Zająłem całą Skandynawie
i nic ?? Jakie trzeba dokładnie zając regiony lub spełnić warunki aby Unia Powstała. Z góry
dzięki za Odp :)


Z unią kalmarska to jest tak, musi Norwegom zostac ostatnie miasto. Poza tym musimy my dunczycy zdobyć te miasta które są wymagane w evencie unii kalmarksiej, jak już zostanie Norwegom tylko krol + jakiś geneal to trzeba assasinować króla i nastapi pytanie czy chcemy wstapic do unii kalmarskiej. Jak się zgodzimy to ostatniego miasta niemusimy zdobywac już jest nasze i zmienia sie nasz banner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi sprawa się juz wyjaśniła :)

dante1007 ---> sprawa juz się wyjaśniła na oficjalnej stronie (TotalWar Org.pl) na forum dowiedziałem się jak zawiązać tą Unię Kalmarską więc :

Nie wolno do końca zniszczyć Norwegów. Powinna być informacja, że pozostał ostatni król Norwegii. Wtedy go zabijasz (lub przejmujesz miasto, w którym siedzi, o ile Norwegia ma jeszcze jedno). I wtedy powinna pojawić się informacja o Unii :) .

Pozdrawiam Podpułkownik [Calisius]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 10:25, Podpułkownik napisał:

Dzięki za odpowiedzi sprawa się juz wyjaśniła :)

dante1007 ---> sprawa juz się wyjaśniła na oficjalnej stronie (TotalWar Org.pl) na forum
dowiedziałem się jak zawiązać tą Unię Kalmarską więc :

Po pierwsze totalwar.org.pl nie jest zadna oficjalna strona gry, a po drugie gosc stamtad zwyczajnie zerznal rozwiazanie ktore jeden angol wpisal rownoczesnie na .com i .org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:32, Indrid Cold napisał:

Po pierwsze totalwar.org.pl nie jest żadna oficjalna strona gry, a po drugie gość stamtąd zwyczajnie
zerznął rozwiązanie które jeden angol wpisał równocześnie na .com i .org



Przyznaje , że nie jest to oficjalna strona gier z serii Total War lecz jest jedna z największych i najbardziej " poczytnych" stron www o serii w Polskim internecie I można by ją uznać za Oficjalną stronę oczywiście " umownie" .Poza tym licze, że kiedyś dołączy do kolektywu i będzie można mówić, że Total War.Org.Pl jest oficjalną strona w Polsce. Nie wiedziałem, że gość ten " zerznął" tą odpowiedz od jakiegoś Anglika jak ty tak twierdzisz :)
PS: jeżeli możesz to podaj oryginalny link z poradą dot. w/w tematu, a żeby sie upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:56, Podpułkownik napisał:

> Po pierwsze totalwar.org.pl nie jest żadna oficjalna strona gry, a po drugie gość stamtąd
zwyczajnie
> zerznął rozwiązanie które jeden angol wpisał równocześnie na .com i .org


Przyznaje , że nie jest to oficjalna strona gier z serii Total War lecz jest jedna z największych
i najbardziej " poczytnych" stron www o serii w Polskim internecie I można by ją uznać za Oficjalną
stronę oczywiście " umownie" .Poza tym licze, że kiedyś dołączy do kolektywu i będzie można
mówić, że Total War.Org.Pl jest oficjalną strona w Polsce. Nie wiedziałem, że gość ten " zerznął"
tą odpowiedz od jakiegoś Anglika jak ty tak twierdzisz :)
PS: jeżeli możesz to podaj oryginalny link z poradą dot. w/w tematu, a żeby sie upewnić :)

Sprobuj przeszukac powyzsze fora szukajac kalmar union a znajdziesz. W Polsce moze i jest najwieksza strona o tw ale za granica jest conajmiej oficjalna strona kapituly twardoglowych krzyzowcow walczacych o spalenie na stosie herezji calej ekipy ca i tak powaznie podchodzacych do wizerunku Polski w serii tw ze malo juz kto ich powaznie tam traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 10:25, Podpułkownik napisał:

Dzięki za odpowiedzi sprawa się juz wyjaśniła :)

dante1007 ---> sprawa juz się wyjaśniła na oficjalnej stronie (TotalWar Org.pl) na forum
dowiedziałem się jak zawiązać tą Unię Kalmarską więc :

Nie wolno do końca zniszczyć Norwegów. Powinna być informacja, że pozostał ostatni król Norwegii.
Wtedy go zabijasz (lub przejmujesz miasto, w którym siedzi, o ile Norwegia ma jeszcze jedno).
I wtedy powinna pojawić się informacja o Unii :) .

Pozdrawiam Podpułkownik [Calisius]


mam pytanie i problem pojawiła mi się juź ta informacja o ostatnim królu i jak go zabijam to norwegi przestaje istnieć bo niema żadnego dziedzica (norwedzy mają miasto na skrawku mapy lewy górny róg) czy pomoże mi ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:22, Major W napisał:

dobra ten problem mam za sobą ale niemoge robić jednostek norweskich :(

Może po prostu zbuduj odpowiednie do tego budynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować