Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2010 o 18:01, Phalandir napisał:

Mam ten sam problem... Żal i wstyd... Jestem posiadaczem wielu oryginalnych gier... i
to nie pierwsze takie gnojstwo...

Zamontuj obraz płyty w Daemon tools, albo użycja Cracka. W końcu masz orginał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 19:08, bezimienny45 napisał:

Mam pytanko.

Jak można zagrać Mongołami w Królestwach??

Chodzi o Kampanie Krzyżacką? Poszukaj w folderze dodatku pliku "descr strat.txt" (użyj wyszukiwarki systemowej) i tam na początku pliku masz listę frakcji
Playable
Unlockable
Nonplayable

Dodaj Mongołów do Playable i już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy! Przy ładowaniu jakiejkolwiek bitwy (własnej, oblężenia, w polu) wyskakuje mi: "Medieval 2 Total War: Królestwa napotka". Co z tym zrobić? Reinstall nie pomaga... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:31, Kazruks napisał:

A czemu jak ja chcę uruchomić medieval II total war kingdoms to mi się wyświetla że włożyłem
nieoryginalny dysk


Wersja z Ekstra Klasyki jakieś tam?

Pisz do pomocy technicznej CD Projektu. Pewnie nie pomogą, bo nie obchodzi ich to, że polskie wydanie Kingdoms jest jakieś uszkodzone, tylko przepychają to przez kolejne reedycje, nie naprawiając problemu. Ale poszperaj w sieci, jak ja z pół roku temu szukałem rozwiązania to nie znalazłem, ale może coś nowego się pojawiło.

Podobno tylko crack pomaga, ale wtedy w multi nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
odblokowalem w kampani krzyzackiej Norwegie korzystajac z pliku "descr strat" , jednak nie da sie zbudowac zadnych jednostek,moge bodowac jedynie budynki, gdzie tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja! Potrzebuję pomocy. Zgubiłem płytkę z Medievala 2 Kingdoms, ale pudełko, instrukcja itd. wciąż posiadam. Mogę jakoś skądś grę pobrać nie licząc torrentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za problem pobrać z torrenta?
Jedynie na co musisz uważać, to by gra nie była ze zmnienionym, już zcrackowanym .exe.

W końcu cd-keya do gry posiadasz, jak i kupiłeś ją w pełni legalnie.

Z drugiej strony, w spuermarketach pełno jest którejs tam edycji podstawka+dodatek, za 19.90zł, więc wydatek to prawie żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ma ktos pomysł co zrobic gdy zagubilem ksiazeczke od medival 2 z dodatkiem krolestwa zlota edycja lubie w to zagrac i raz na rok instaluje podbija cala mape i po jakims czasie usuwam mialem 2 przeprowadzki i ksiazeczka z instrukcja i kodem zaginela jest jakies rozwiazanie tej patowej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
wie ktoś co się stało z forum totalwar.org.pl?
Z dnia na dzień zniknął dział modyfikacji, w tym dział Bellum Crucis, gdzie non stop coś się działo (działał tam zacny Araven et consortes)?
No masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować