Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 16:09, Gubik napisał:

Ej mam pytanie !!!!????
Kupiłem niedawno grę Medieval II Total war. I mam pytanie u mnie jak wybiorę kampanie
jest tylko 5 frakcji a w instrukcji jest 17 frakcji to jest jakiś błąd w grze ???

Na początku zawsze tak jest, jak zaczynasz grę masz do wyboru tylko 5 frakcji. Inne możesz odblokować niszcząc je w kampanii lub przechodząc całą Wielką Kampanię. To nie jest żaden błąd:)
PS. Te 5 frakcji to i tak dobra rzecz w porównaniu z Rome Total War: tam na początku można grać tylko Rzymem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:09, Gubik napisał:

Ej mam pytanie !!!!????
Kupiłem niedawno grę Medieval II Total war. I mam pytanie u mnie jak wybiorę kampanie
jest tylko 5 frakcji a w instrukcji jest 17 frakcji to jest jakiś błąd w grze ???

hmmm....ja mam patcha który odblokował mi wszystkie nacje ;]

czemu w kingdoms jak mam armie łuczników i piechoty to wróg od razu szarżuje piechotą a łuczników zostawia. W medievalu 2 tak nie było. Najpierw łucznicy sie powystrzeliwali a potem piechota atakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 16:40, Maciek2194 napisał:

czemu w kingdoms jak mam armie łuczników i piechoty to wróg od razu szarżuje piechotą
a łuczników zostawia. W medievalu 2 tak nie było. Najpierw łucznicy sie powystrzeliwali
a potem piechota atakowała

Aż tak ci to przeszkadza? Jak jest się dobrym dowódcą to tych opuszczonych łuczników można wyrżnąć kawalerią, po czym zaszarżować na piechotę od tyłu. Takie trudne? Masz tak w każdej bitwie? Ja u siebie czegoś takiego nie zauważam, poza tym nie robi to dla mnie wielkiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię tak walczyć, że łucznicy sie najpierw powybijają a potem atakuje piechotą i kawalerią :D I mam to w każdej bitwie...ja mam poustawianych strzelców o ni strzelają a tu wróg już szarżuje a jego strzelcy są w tyle "-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zainstalowaniem gry Medieval Total War: Kingdoms. Wtrakcie instalacji wyskakuje mi okienko: "This 1.03.000 update cannot be applied to the 1.00.000" Mógłby mi ktoś powiedzieć, co zrobić?

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zainstalować najpierw patch 1.02 który jest w pliku update2 na płycie. potem instalujesz normalnie grę. czy ktoś mi może powiedzieć jak grac w medievala II kingdoms przez sieć w kampanię z podstawki? (szlag mnie już trafia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pojawila sie w sieci poprawka do kingdoms , niestety nie ma wersji dla wersji pl. Cz cos wiadomo juz o rozwiazaniu tego problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I. teraz kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się wgrac . Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował już wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
Może ktoś da radę odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:45, maxvista napisał:

witam,
lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I. teraz
kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się wgrac
. Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował już
wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
Może ktoś da radę odpowiedzieć

Z vistą jest ten problem,że DX10 a medieval wymaga 9c i tego problemu niktni obszedł dlatego jeszcze jestem przy xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:13, Carter napisał:

> witam,
> lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I.
teraz
> kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się
wgrac
> . Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował
już
> wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
> Może ktoś da radę odpowiedzieć
Z vistą jest ten problem,że DX10 a medieval wymaga 9c i tego problemu niktni obszedł
dlatego jeszcze jestem przy xp

dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:45, maxvista napisał:

witam,
lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I. teraz
kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się wgrac
. Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował już
wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
Może ktoś da radę odpowiedzieć?


Ja mam Viste. Możesz śmiało instalować. Gra powinna działac bez zarzutów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie serie total war. Jednak ten medievbla jakos mnei nudiz. No nieiwem co jest. Nigdy nie dojde do konca. Gram na najtrudniejszym poziomie powiedzmy angliaa cz yszkocja, mam cala wyspe, cala Francje i jeszcze troche i dopada mnei znudzenie :( Co robic? Nigdy jeszcze do ameryki nie doszedlem. Nieiwme czy juz tylko kliakc na tury i czekac na rozwoj wypadkow. Bitem tez juz mi sie nei che toczyc. W rome to kazda bitwe gralem, wszystko opanowane do perfekcji, a tutaj jakos daje na automatyczna. Jest juz bron palna, bedzie potem cos ciekawego? Jakis zwrot akcji, niewiem. Ogolnei to ez zastanawia mnie ten dodatek z tematu a glownei kampanai angielska, nac cyzm to polega? Zawsze najbardizej podobaj mi sie poczatki, jak jest tego za duzo to si jzu gubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:22, Yutima napisał:

> witam,
> lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I.
teraz
> kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się
wgrac
> . Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował
już
> wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
> Może ktoś da radę odpowiedzieć?

Ja mam Viste. Możesz śmiało instalować. Gra powinna działac bez zarzutów.

Pozdrawiam

na powino to my si,e nie możemy opierać.Zainstalować można to fakt ale jak się chce gre odpalić to wyskakuje komunikat,że nie znaleźiono DX9C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:22, Yutima napisał:

> witam,
> lubię gry z serii total war, kiedys miałem windowsa 2000 i gralem w total war I.
teraz
> kupilem nowy sprzęt z Vistą i chciałbym kupić total war II ale nie wiem czy da się
wgrac
> . Z wymagań systemowych na Total war II nie ma mowy o Viscie ale może ktoś próbował
już
> wgrywać total war II mając vistę i się udalo.
> Może ktoś da radę odpowiedzieć?

Ja mam Viste. Możesz śmiało instalować. Gra powinna działac bez zarzutów.

Pozdrawiam


dzieki za odp. chociaz teraz jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medieval II: Total War - Królestwa w dniu 12 czerwca wzbogaci serię TopSeller , ale niestety dodatek ten jest chyba niesamodzielny i do uruchomienia potrzebuje podstawową wersję gry , gdyby nie to może kupił bym ten dodatek ale poczekam aż wyjdzie w jakimś tanim pakiecie z podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:49, Sebat1 napisał:

Medieval II: Total War - Królestwa w dniu 12 czerwca wzbogaci serię TopSeller , ale niestety
dodatek ten jest chyba niesamodzielny i do uruchomienia potrzebuje podstawowej wersji
gry , gdyby nie to może kupił bym ten dodatek ale poczekam aż wyjdzie w jakimś tanim
pakiecie z podstawką.


Tak, dodatek Kingdoms wymaga podstawowej wersji Medieval II Total War :). Dodam od siebie tyle, że naprawdę opłaca się pograć w podstawkę, a jeśli się spodoba zainwestować w dodatek (choć jak napisałem w innym temacie - expansion bez szaleństw).

Jest to jedna z najlepszych strategii ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 19:55, Fagno napisał:

Tak, dodatek Kingdoms wymaga podstawowej wersji Medieval II Total War :). Dodam od siebie
tyle, że naprawdę opłaca się pograć w podstawkę, a jeśli się spodoba zainwestować w dodatek
(choć jak napisałem w innym temacie - expansion bez szaleństw).

Jest to jedna z najlepszych strategii ostatnich lat.


Jakby zamiast dodatku , podstawka staniała do tych 40 złotych to na pewno bym kupił ale niestety mam w tym miesiącu zbyt dużo wydatków na gry (KK , XKH) i 60 złotych za podstawkę wydaje się jednak trochę za dużo , poczekam aż gra stanieje , bo znając życie to pewnie grę bym sobie kupił w lipcu , a we wrześniu gra trafiłaby do tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Danią. Podbiłem Norwegie, zdobyłem cały półwysep skandynawski a nie ma opcji tej uni. O co chodzi?

Jakie miasta mają być członkami tej ligi kupieckiej? Nie mam Rygi i Nowogrodu z tyvh m,aiost o ktrych wiem, ze sa członkami tej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować