Zaloguj się, aby obserwować  
Thog

Medieval II: Total War - Kingdoms

376 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 18:48, milten6 napisał:

Szkoda, że w dodatku nie dodano bitew morskich, chyba najbardziej urozmaiciły by rozgrywkę
;/.

Nom, całkowicie się z tobą zgadzam. Ale pomyś, ile by wtedy Medieval wraz z dodatkiem zżerał miejsca na dysku... Ogromna liczba, nieprawdaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:31, Riverex napisał:

Ogromna liczba, nieprawdaż? :P


Może i ogromna, ale nie po to wydawałem kaskę na dysk 250 GB, specjalnie na premierę podstawki Medievala ^^.
Btw. Mam 204 GB wolnego miejsca :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 08:47, milten6 napisał:

Może i ogromna, ale nie po to wydawałem kaskę na dysk 250 GB, specjalnie na premierę podstawki
Medievala ^^.
Btw. Mam 204 GB wolnego miejsca :P.

Zazdroszczę kompa. :P Ale teraz możesz czekać jeszcze na 10 innych dodatków do MTW. :P A tak zupełnie poważnie, to myślicie, że zrobią jeszcze jakiś dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ktoś chciałby odblokowowywać Polskę, która w dodatku jest najsłabszą frakcją w grze, nie dostaje żadnych nowych jednostek, powtarzam żadnych nowych jednostek... dla kontrastu, Turcja (gdzie chyba mniej ludzi ma komputer, a przynajmniej tak myślę) dostaje ich aż OSIEM... my ZERO.

Mam nadzieję że zespol CDP rozkochany w PRL''u nie zastosuje metod UB / ZOMO i nie wykasuje moich nieprzychylnych postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ta premiera???
Jak zamawiałem to było "Planowana wysyłka: 30 sierpnia"... dzisiaj jest "13 września".
Jeszcze w tym roku? Swoją drogą, z tego co pamiętam Medieval też się spóźnił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:52, lukow100 napisał:

A kiedy ta premiera???
Jak zamawiałem to było "Planowana wysyłka: 30 sierpnia"... dzisiaj jest "13 września".
Jeszcze w tym roku? Swoją drogą, z tego co pamiętam Medieval też się spóźnił :-(


Jak czytałem to premiera ma być 7 września, też planuje kupić i niechce żadnych przekładań ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:32, Draghon napisał:

A po co ktoś chciałby odblokowowywać Polskę, która w dodatku jest najsłabszą frakcją w grze,
nie dostaje żadnych nowych jednostek, powtarzam żadnych nowych jednostek... dla kontrastu,
Turcja (gdzie chyba mniej ludzi ma komputer, a przynajmniej tak myślę) dostaje ich aż OSIEM...
my ZERO.


To straszne... ZERO tolerancji dla twórców Medievala, faworyzują taki ciemno gród jakim jest Turca a nas naród wybrany olewają. ;)
A tak serio - może Turcja miała znacznie bardziej zróżnicowane wojska od nas? tu nie ma żadnego znaczenia ilu ludzi w danym państwie ma komputer, tylko jaką armią mogło się kiedyś pochwalić. Po za tym jak się umie grać to każdą frakcją się wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo sie chcial zapytac cdp le razy maja zamiar przesuwac premiere dodatku kingdoms. Amerykance maja gre o dwoch dni a my dostaniemy ja jako ostatni. PREMEIRA JEST PRZESUNIETA AZ NA 13 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zeby nie bylo wam za slodko to napisze tez ze amerykanie od razu wykryli ze w dodatku mamy rownie pasywne ai co w patchu 1.2 ktore za nic nie chce nas atakowac mimo duzej przewagi sil. A dodatek nie wporwadza zadnych zmian do podstawki poza nowym numerkiem 1.3 pozwalajacym nagre multi z graczami posiadajacymi dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy skróty?
Bezsensu, to zaśmiecanie pulpitu. Mogliby wzorem Medieval I dać wybór kampanii w grze.

A co gorsza. Kingdoms bez modów pewnie będzie dość liche, no trudno, poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:34, ArnoldAnhilator napisał:

Trzy skróty?
Bezsensu, to zaśmiecanie pulpitu. Mogliby wzorem Medieval I dać wybór kampanii w grze.

A co gorsza. Kingdoms bez modów pewnie będzie dość liche, no trudno, poczekamy, zobaczymy.

4 skroty z kindoms i jeden z m2tw czyli 5. oto opis zmian w podstawce:
Last Updated: 2007-05-30
v1.3


Medieval II: TW v1.3 contains the following changes:

Core Medieval II settlement data updated to function correctly with Medieval II: Kingdoms.
Fixes some instances of floating settlements in Medieval II: TW and Medieval II: Kingdoms.
Updates version number to 1.3
Ładne zarty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdury? A mnie już krew zalewa, gdy się dowiaduję, że w Kingdoms kawaleria zostanie osłabiona. Koniec z szarżami od frontu, bo wedle kogoś z CA, były one nieskuteczne w średniowieczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:34, ArnoldAnhilator napisał:

A co gorsza. Kingdoms bez modów pewnie będzie dość liche, no trudno, poczekamy, zobaczymy.


Tak jak w podstawke bez podstawowych modów gra się licho, wiem dobrze bo długo grałem bez modów. Teraz gram mało w M2 ale jakbym miał komuś radzić to od razu na tych ważniejszych modach to podstawa, bo inaczej gra się słabo (w każdym bądz razie słabiej niz na modach ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:54, Ratefi napisał:

Jak czytałem to premiera ma być 7 września, też planuje kupić i niechce żadnych przekładań
;/


Tyle że już jest przełożona. W planie wydawniczym była na 6 albo 7 września, a obecnie jest na "wrzesień". Wysyłka jest planowana na 13, czyli gra bedzie pewnie miała premierę 15 września.
Chyba że poślizg się zwiększy - wrzesień jest długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 20:21, lukow100 napisał:

Tyle że już jest przełożona. W planie wydawniczym była na 6 albo 7 września, a obecnie jest
na "wrzesień". Wysyłka jest planowana na 13, czyli gra bedzie pewnie miała premierę 15 września.
Chyba że poślizg się zwiększy - wrzesień jest długi...


Na gry-online jest napisane 6 wrzesień
Niechcę żeby premiera zbiegła się z World in Conflict który wychodzi 21 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm mi to nawet na rękę bo obecnie wymieniam płytki do medka podstawki u Cedepów... co nie zmienia faktu że jak zwykle dali ciała przy pre-orderze. Brawa dla Jedynego Słusznego Dystrybutora :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludize, mam do Was 2 pytanka
1. Jak zamówiłem zestaw pre-orderowy, to kiedy (mniej więcej) mi go wyślą?
2. Z kąd można pobrać mody do Medievala II (podstawki)? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować