• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Miczel

F.E.A.R Combat PL - brak napisów!

Pytanie

Właśnie - jak w tutule.... Mam dosyć poważny problem z grą F.E.A.R Combat w Polskiej wersji jezykowej...

Najpierw chciałem zainstalować sobie wersję z CDA (eng), ale (mimo iż płytka jest w stanie perfekcyjnym - ani jednego nawet najdrobniejszego zarysowania nie ma) trakcie instalacji wyskakuje mi błąd dotyczący plików FEARA.Arch00... Więc żeby się upewnić czy to nie wina płytki jednak, skopoiowałem instalator z płyty na dysk i ciągle to samo... (kiedy ignoruję ten błąd instalacja dochodzi do końca, ale gra nie chce się właczyć)

No więc pobrałem sobie od nowa F.E.A.R. Combat tym razem PL i patcha 1.08 PL...

Kiedy skorzystałem z nowo pobranego instalatora po błędzie nie było ani śladu... Za to pojawił się inny problem:
Otóż kiedy włączam gre wszystko działa ok, ale w "menusach" wogóle nie wyświetlają mi się napisy!!! (tj. w mnu głównym mam tylko podpowiedzi po najechaniu w miejsca gdzie powinny się znajdować odpowiednie przyciski, "ramki" w opcjach i przy wybieraniu servera gry - widzę, ale napisów wewnątrz i nazewnątrz już nie...)

Dzieje się tak zarówno przed jak i po zainstalowaniu patcha 1.08...


Czego to moze być wina i czy jest na to jakaś rada?

BŁAGAM - POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Aha! Zapomniałem dodać...

Co do wersji z CDA - miesiąc temu instalowałem ją i wszystko było ok... A teraz pojawiały się błędy przy instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha! Zapomniałem dodać...

Co do wersji z CDA - miesiąc temu instalowałem ją i wszystko było ok... A teraz pojawiały się błędy przy instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj przeinstalowac sterowniki od karty graficznej, a co do tych błedów przy instalce to wynikły one pewnie z tego, że płyta ma jakieś rysy czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie to mnie ciekawi, ze nie ma ani jednej ryski na płycie... a instalator bez żadnych problemów dam rady z niej skopiować na dysk (gdyby to była wina płyty to by kopiowanie przerwało zapewne - a tu nic - caluteńki instalator sie zgra)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować