Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o dodatku do Company of Heroes

54 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 10:35, Evil Khan napisał:

To chyba nie ma byc dodatek lecz 2 cześć


Mnie to wygląda na samodzielny dodatek, choćby ze względu na brak "2" w tytule, wczesną datę premiery, "usprawnienia" w silniku zamiast nowego silnika, itd. Ale tutaj tak naprawdę całkowitej pewności na razie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lololol ta gra mi się nie odpala (podkreślam: NIE ODPALA) na min. detalach :P Czarny ekran :P IMO przesadzili i to mocno z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopuki nie wprowadza realizmu i tak tej gry nie kupie... moze wygladac ladnie jednakze "bajkowa" mechanika gry zupelnie do mnie nie przemawia

to takie Army Men tyle ze z "prawdziwymi" zolnierzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:36, Domek napisał:

> To chyba nie ma byc dodatek lecz 2 cześć

Mnie to wygląda na samodzielny dodatek, choćby ze względu na brak "2" w tytule, wczesną datę
premiery, "usprawnienia" w silniku zamiast nowego silnika, itd. Ale tutaj tak naprawdę całkowitej
pewności na razie nie ma...

Swoje przypuszczenia opieram na informacji z innego serwisu:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32613
Opposing Fronts nie będzie dodatkiem do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku, ale samodzielnym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie.
Dadzą kampanię niemiecką,tak? Bardzo dobrze. Dziwi mnie tylko to że będzie to operacja Market Garden.Wolałbym w tej operacji dowodzić wojskami alianckimi. Może nawet zobaczymy tam Polaków?

Evil Khan: To że produkt będzie samodzielny,wcale nie oznacza że jest to druga część. Chodzi raczej o to że nie będzie potrzebował "podstawki" do uruchomienia.

Poza tym czy naprawdę sądzisz że zdążyliby zrobić drugą część w przeciągu roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:50, Evil Khan napisał:

Swoje przypuszczenia opieram na informacji z innego serwisu:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32613
Opposing Fronts nie będzie dodatkiem do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku,
ale samodzielnym produktem.


Ach, no tak. Skoro GOL tak napisał, to musi być prawda. ;)

A ja się trzymam swojego, tego co zresztą napisałem w newsie - dodatek, najprawdopodobniej samodzielny. W tekście 1up, do którego zlinkowałeś niżej, nie jest to napisane wprost ani w jedną, ani w drugą stronę.

Co do działania tylko pod Vistą, to na pewno nie - to, że gra będzie wykorzystywać DX 10 nie znaczy przecież, że będzie go wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:09, Sephirath napisał:

Hmm... Ruskich by dodali i Polaków :)

Dać by dali, ale podejrzewam że prędzej będą dawać kolejne dodatki z dalszymi operacjami jakże dzielnych Amerykanów. Zostały jeszcze Ardeny,oraz przeprawa nad Renem.

Polaków możemy zobaczyć w tym dodatku... w operacji Market Garden brali udział polscy spadochroniarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz, podczas odwrotu pod Falaise też Polacy byli "tam gdzieś w rogu i chyba zaraz zginęli" ;)

Mi chodzi o to, żeby zrobić z nich "grywalną nację" (zasugerujmy się ilością nacji w drugim molochu Relica - 40 000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 11:13, Sephirath napisał:

Mi chodzi o to, żeby zrobić z nich "grywalną nację" (zasugerujmy się ilością nacji w drugim
molochu Relica - 40 000)

W cuda wierzysz? A niby jakie mieliby jednostki? Polacy korzystali z tego samego sprzętu co Amerykanie, jeśli oczywiście takowy od nich dostali. Tak naprawdę niczym nie różniliby się od jankesów,co najwyżej językiem,i wyglądem piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:57, morthi napisał:

moim zdaniem malo prawdopodobne by Relic zdecydowal sie na taki krok i wydal gre dzialajaca
wylacznie pod Vista

Możliwe że dostał od M$ masę $$ na pokrycie strat (mała sprzedaż). Może M$ ma strategię by na wszelkie możliwe sposoby zwiększyć sprzedaż Visty. A po 3 m-cach wyda się patcha pozwalającego na odpalnie gry na XP...
Oczywiście to tylko, małoprawdopodobne, wyssane z palca spekulacje.

Co do 2 części to faktycznie się zagolopowałem, prędzej samodzielny addon lub lużno związany produkt - przyznaję rację to bardziej realne. Zmian jest za mało by dawać "2" przy nazwie... chyba że wydanie produktu opóźni się z 1,5 roku i popracują nad grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:13, Sephirath napisał:

Mi chodzi o to, żeby zrobić z nich "grywalną nację" (zasugerujmy się ilością nacji w drugim molochu Relica - 40 000)


Byłoby diabelsko, ale raczej nie ma co na to liczyć... Już prędzej jakaś polska drużyna spadochroniarzy w ramach wybranej doktryny (coś jak Rangerzy przy wyborze Piechoty)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować