Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o dodatku do Company of Heroes

54 postów w tym temacie

Wiem, ale wyobraź sobie zamiast "Jes Ser" usłyszeć "Tak jest" albo "Rozwalmy Szwabów!" :P
A z jednostek byłby Kubuś na przykład :D
Albo misja - Powstanie Warszawskie... To by było coś wielkiego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:22, Sephirath napisał:

Wiem, ale wyobraź sobie zamiast "Jes Ser" usłyszeć "Tak jest" albo "Rozwalmy Szwabów!" :P

Watpię by "Szwabów" przeszło przez cenzurę. Prędzej "nazistów".
Nie trzeba polskiej nacji by usłyszeć takie teksty - wystarczy pełna polonizacja.

Dnia 05.04.2007 o 11:22, Sephirath napisał:

Albo misja - Powstanie Warszawskie... To by było coś wielkiego! :)

No tak - misja w której nie ma szans na wygraną i by ją przejść trzeba przegrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:25, Evil Khan napisał:

Watpię by "Szwabów" przeszło przez cenzurę. Prędzej "nazistów".
Nie trzeba polskiej nacji by usłyszeć takie teksty - wystarczy pełna polonizacja.

Cóż... Ale chyba wiadomo o co mi chodzi :)

Dnia 05.04.2007 o 11:25, Evil Khan napisał:

No tak - misja w której nie ma szans na wygraną i by ją przejść trzeba przegrać...

Nie no, w grze wszystko można trochę nagiąć.

Ogółem to są raczej marzenia, żeby częścią integralną gry stali się Polacy, chociaż... Chociaż chyba właśnie pora o tym rozmawiać gdy nadchodzi dodatek, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper!! Ciesze się niezmiernie, może na jesień będę miał nowego kompa, to sobie pogram na max detalach(albo chociaż na średnich), bo teraz gram na minimalnych. Fajnie, że dodają kampanię brytyjską i niemiecką, chociaż chciałbym też zagrać Rosjanami lub Polakami....może w następnym dodatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podsawkę i jestem z niej zadowolony. Co do pomysłu z Rosjanami to za bardzo mi sie nie podoba. Alee Polacy jak najbardziej. Przecierz jakoś w Call of Duty3 było miejsce dla naszych chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz, ze bedzie to dodatek standalone na tej samej zasadzie jak Dark Crusade do Dawn of War.

CDP nie zrobcie kichy i wydajcie ta gre rowno z premiera w europie (przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:44, morthi napisał:

dopuki nie wprowadza realizmu i tak tej gry nie kupie... moze wygladac ladnie jednakze "bajkowa"
mechanika gry zupelnie do mnie nie przemawia


Oj Morthi, Ty znowu narzekasz. Nie wiem co masz do mechaniki gry, dla mnie jest to optymalne połączenie grywalności i elementów realizmu. Sądzę, że więcej realizmu zmniejszyłoby grywalność tego tytułu i to znacznie.

Odnośnie dodatku to żałuje, że nie będzie Rosjan, jedynie u nich są znaczące różnice w uzbrojeniu i taktyce (1 karabin na 10-ciu :). Szkoda, ale patrząc na WH40k to zapewne doczekamy się wielkiej Armii Czerwonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoje narzaekanie opieram na wersji demo - moze w pelnej wersji jest lepiej - tego nie wiem - ale jesli nadal stanowisko ckm moze zostac zdobyte rpzez piechote - chocby nawet i ciezka to bede narzekac i gry nie kupie :) co innego jesli ckm bedzie rozprawiac sie z piechota szczegolnie w bliskim (ok 50 m i mniej) zasiegu

wtedy chetnie sie w gre zaopatrze

Ten sam problem byl (wg mnie) w call of duty gdzie gracz mogl szturmowac ala rambo okopane stanowisko mg 34/42 zabic wszystkich i biec dalej :D dla mnie absurd.
Moze to i jest grywalne i daje wiele satysfakcji niektorym osobom jednakze nie zaliczam sie do tego grona

btw
ostatnio pojawil sie remake cc3 - niestety ma feler - wymaga javy microsoftowskiej a ja korzystam z sunowskiej wiec sobie remake''u nie zakupie :( pobawie sie oryginalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc albo to nie jest faktycznie dodatek, albo gram.pl podaje fajszywe informacje. ;) Co oczwywiście się baaardzo żadko zdarze, jak się w ogóle zdarza bo ja takiej sytuacji nie pamiętam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżisys.... to że ma być to samodzielny produkt,to nie znaczy że będzie to kolejna część gry!

"Nie podawajcie fałszywych informacji" Ludzie! Pomyślcie trochę! W niecały rok zrobiliby drugą część gry?
Przecież już bywały takie sytuacje... przykład? Codename panzers. Były tak zwane dwie fazy tej gry. Podstawka oznaczona jako "Faza pierwsza" i samodzielna "Faza druga" która jednocześnie nie była oznaczona jako dodatek, tylko jako samodzielny produkt... a wiecie czym się różniła? NICZYM,poza misjami które tym razem działy się w Afryce. Te same jednostki,ta sama grafika.

Tak samo będzie pewnie z CoH.
Poza tym w tytule nie ma żadnej "dwójeczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum Relica piszą że będzie dodatek "Standalone" czyli taj jak z Warhammerem 40k Dark Crusade będzie można grać 4 "rasami"

a 2 nowe "rasy" to brytyjczycy i niemiecka elita pancerna.
"We''ll be seeing British vs German Elite Panzers. He also gave the outline regarding some of the new units and doctrines we''ll see:
Mały 14:18:41
Znowu Niemcy będą z czołgami pewnie wymiatali
Filip 14:20:11
Brits:
Royal Canadian Artillery: Heavy Artillery based with the M7 Priest. Different modes, such as Overwatch, creeping barrage, and counter battery fire.

Royal Commandos: Glider SAS troops + Tetrach I light tanks. Abilities to see through FoW, intercept Axis ''messages'', decoys for artillery and glider drops. (Fake colored smoke?)

Royal Engineers: Churchill tank variants. 290mm mortar, Flamethrower, cover for tanks, trenches, machine gun nests.

Germans:
Scorched Earth: Ability to make impassable terrain, environment based defenses.

Luftwaffe: Fallshirmjagers, Flak Cannons, He129 Tank buster.

Tank Hunters: King Tiger, JagdPanther.


Brits also seem to have an ''ability'' where they go into patrol mode in enemy territory, aggressive mode in home territory, having an officer nearby will let them go into aggressive mode in enemy territory as well. They can dig trenches making infantry almost invulnerable to any kind of bombardment, requiring infantry to flush them out.

Screenshots also show PIAT equipped Universal Carriers, Bren Guns, Suart Tanks, Sherman Firefly tanks..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum Relica piszą że będzie dodatek "Standalone" czyli taj jak z Warhammerem 40k Dark Crusade będzie można grać 4 "rasami"

a 2 nowe "rasy" to brytyjczycy i niemiecka elita pancerna.
"We''ll be seeing British vs German Elite Panzers. He also gave the outline regarding some of the new units and doctrines we''ll see:
Mały 14:18:41
Znowu Niemcy będą z czołgami pewnie wymiatali
Filip 14:20:11
Brits:
Royal Canadian Artillery: Heavy Artillery based with the M7 Priest. Different modes, such as Overwatch, creeping barrage, and counter battery fire.

Royal Commandos: Glider SAS troops + Tetrach I light tanks. Abilities to see through FoW, intercept Axis ''messages'', decoys for artillery and glider drops. (Fake colored smoke?)

Royal Engineers: Churchill tank variants. 290mm mortar, Flamethrower, cover for tanks, trenches, machine gun nests.

Germans:
Scorched Earth: Ability to make impassable terrain, environment based defenses.

Luftwaffe: Fallshirmjagers, Flak Cannons, He129 Tank buster.

Tank Hunters: King Tiger, JagdPanther.


Brits also seem to have an ''ability'' where they go into patrol mode in enemy territory, aggressive mode in home territory, having an officer nearby will let them go into aggressive mode in enemy territory as well. They can dig trenches making infantry almost invulnerable to any kind of bombardment, requiring infantry to flush them out.

Screenshots also show PIAT equipped Universal Carriers, Bren Guns, Suart Tanks, Sherman Firefly tanks..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:31, morthi napisał:

swoje narzaekanie opieram na wersji demo - moze w pelnej wersji jest lepiej - tego nie wiem
- ale jesli nadal stanowisko ckm moze zostac zdobyte rpzez piechote - chocby nawet i ciezka
to bede narzekac i gry nie kupie :)


No ale jak Ty sobie to wyobrażasz? Ckm byłby wtedy do zdobycia/zniszczenia jedynie przez snajperów lub moździeż. Przecież nawet w realnym świecie piechota zdobywała takie "gniazda" , w większości przypadków z dużymi stratami ale jednak.

Chyba zły przykład dałeś, tym bardziej że taki ckm bardzo szybko przygniata do ziemi piechotę, a z bliska masakruje w bardzo krótkim czasie. Ta gra nie jest symulatorem pola walki, zresztą mniejsza z tym, nie wszystkim sie ta gra podoba i to jest normalne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować