Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostra jazda z Test Drive Unlimited już jutro!

42 postów w tym temacie

do mnie jeszcze NIE przyszedl pre - order!! to jest straszne dzisiaj myslalem ze fikne na zawal jak czekalem na listonosza i wkoncu NIE przyszla moja oczekiwana paczuszka z nowiuskim test drivem!! wy nie macie pojecia jak to jest czekac na listonosza i jak to jest nie dostac od niego przesylki. a tak wogle to nastepnym razem zamowie kuriera - gralbym pewnie juz od 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mnie jeszcze NIE przyszedl pre - order!! to jest straszne dzisiaj myslalem ze fikne na zawal jak czekalem na listonosza i wkoncu NIE przyszla moja oczekiwana paczuszka z nowiuskim test drivem!! wy nie macie pojecia jak to jest czekac na listonosza i jak to jest nie dostac od niego przesylki. a tak wogle to nastepnym razem zamowie kuriera - gralbym pewnie juz od 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:24, ezzakiel napisał:

jestem nieco rozczarowany.wydaje mi sie ze gra jednak nie zostala do konca dopracowana mimo
kilkukrotnego przekladania premiery-nie mowie tutaj o bledach w intrukcji itp. ale o tym ze
po pierwsze nie dziala mi dzwiek na Asusie P5b Deluxe a poza tym bardzo czesto wywala sie grafika
co juz nie jest wogole do przyjecia.kiedy patch?


Tak samo ja się tą grą rozczarowałem. Problem z grafiką (co któreś uruchomienie sieczka na ekranie), z dźwiękiem mam inny problem, bo gra daje za dużo basu, przez co głośniki aż błagają o litość (grzebanie w ustawieniach Soundblastera x-fi nic nie dają ;/). Dobrze, że chociaż płynnie gra działa na wysokich ustawieniach :)
Ale największym IMO mankamentem tej gry są... polskie głosy - poprostu ochyda.

Czekam na STALKERA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:40, SLAY3R napisał:

(grzebanie w ustawieniach Soundblastera x-fi nic nie dają ;/). Dobrze, że chociaż
płynnie gra działa na wysokich ustawieniach :)
Ale największym IMO mankamentem tej gry są... polskie głosy - poprostu ochyda.

Czekam na STALKERA :)


A masz subwoofer? Poniewaz TDY bardzo mocno z niego korzysta a nie da sie wylaczyc go w grze. Dlatego gdy nie masz sub-a to dziwiekowka probuje przerzucic te basy na zwykle glosniki i jest problem. Proponuje w ustawieniach glosnikow wlaczyc 5.1 (nie przejmuj sie ze nie masz sub-a). Poprostu przestanie wtedy wysylac basy na zwykle glosniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem TDU w konkursie sms-owym ! Tylko, że nagrodę wyślą mi w ciągu dwóch miesięcy... :-( Na pewno nie będę czekać tyle czasu - biegnę jutro do sklepu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostalem swoj TEST DRIVE!!!No i co z tego jak patrze sobie na niego na polce bo nie da sie go zainstalowac na Windows Vista Home Premium 64 Bit!!!To juz druga gra po Gothic 3 ktora "walczy" z tym cholernm systemem!Do Gothic 3 patch naprawiajacy ten problem juz chyba nie wyjdzie nigdy w zyciu...po co? w koncu juz tyle kopii tej gry sie sprzedalo a co do Test Drivea dostalem dzis odpowiedz od CD Projekt ze patch ma wyjsc w ciagu kilku dni!Tylko mysle po co mi byl ten Pre-Order jak nie wiem czy gra wogole pojdzie!Narazie wiem jedno Windows Vista to system z bledami strasznymi!Jak mozna wypuscic takie badziewie za taka cene?Wiekszosc rzeczy nie dziala!Moze service pack 1 w maju jak zapowiadaja cos zmieni!Ja juz wymiekam!Chyba trzeba wrocic do XPka!!Pozazdroscic tym co graja i wspolczuc tym co przeszli na Viste!POZDRO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekły.
Napisali, że gra w wersji kinowej, a tu co? Jakieś beznadziejne polskie głosy... O ile jak facet gada to jest spoko, o tyle kiedy kobieta [modelka np.] zaczyna coś gadać tym piskliwym głosem to ku**ica mnie bierze!

No, ale gra fajna jest... Tylko jedno mogę powiedzieć. Nie grać na Win Vista.
Mam dosyć mocnego kompa [dla mnie to stary śmieć, ale dla wielu to marzenie]. Na windowsie XP x64 nie udało mi się zainstalować gry. Zainstalowałem na 32-bit Viście. Ale na systemie Vista nie da się grać... Mam może z 20fps na full opcjach. Włączyłem XPka i uruchomiłem TDU [wersję zainstalowaną na Win Vista]. Te same opcje, itd. - ponad 60fps..... Vista sucks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę osób pytało o wymagania sprzętowe. Ja odpalałem TDU z dużymi obawami - mam 2,4Ghz Intel Pentium HT, 1GB RAM i Radeona 9600 ze 128 RAM.

Grałem juz chyba ze 4-5 godzin, w tym ścigałem się z 8ma osobami na raz na multi jak i z dwoma osobami we free ride (polecam).

W kazdym razie na sprzecie majacym juz prawie 3 lata - Gra ani razu mi sie nie przykrztusila... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować