Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited wjechał na sklepowe półki!

32 postów w tym temacie

Suuper ;/ Jak bym wiedzial ze tak bedzie to bym nie zamawial na gram.pl, tylko wybral sie do sklepu i tam kupil. Do mnie jeszcze listonosz nie dotarl :/ I juz raczej nie dotrze:( Kurcze, jestem rozczarowany i zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie, spore wymagania sprzętowe i kiepska grafika. A drugie? Na razie czekam i mam nadzieję, że będzie lepiej, bo wiązałem spore nadzieje z TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Empik, zainstalowałem, a szumnie zapowiadanego jeżdżenia online jak nie widziałem, tak nie widzę...
Duży minus dla panów od serwerów TDU online!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się o niebo lepiej niż NFSc, przynajmniej po trailerze... za niedługo zmiana sprzętu wiec pewnie też i nowe gierki trzeba będzie kupić i myślę, że TDU będzie jedna z tych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj w MM, wyglądała nawet nawet, kosztowała 79 zeta ale nie lubię samochodówek. Czekam na STALKERa, mam nadzieję że cena będzie podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc, jak na CDP przystało, TDU spieprzyć należało. Opóźniona premiera, z mało jasnych przyczyn, kiepska polonizacja, niedziałające multi. Od drugie uruchomienia gry dochodzą nowe bugi. Niemożna kursora przesuwać w dół i w prawo ekranu, dzięki czemu nie można zatwierdzić opcji, czy przesunąć mapy, czasem samochód stoi w miejscu i nie ruszy się dopóki go nie zresetujemy. Cóż, CDP, to jak zwykle "robota na najwyższym poziomie", no chyba, że mówimy o psuciu wrażeń z gry. Dziś zmarnowałem 100zł, a właściwie te 99,90zł. Czekam na patch''a, bo póki co nie gra się tak dobrze, jak miało być. I najwyższy czas zacząć kupować gry zagranicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:22, ArnoldAnhilator napisał:

No więc, jak na CDP przystało, TDU spieprzyć należało. Opóźniona premiera, z mało jasnych przyczyn,
kiepska polonizacja, niedziałające multi. Od drugie uruchomienia gry dochodzą nowe bugi. Niemożna
kursora przesuwać w dół i w prawo ekranu, dzięki czemu nie można zatwierdzić opcji, czy przesunąć
mapy, czasem samochód stoi w miejscu i nie ruszy się dopóki go nie zresetujemy. Cóż, CDP, to
jak zwykle "robota na najwyższym poziomie", no chyba, że mówimy o psuciu wrażeń z gry. Dziś
zmarnowałem 100zł, a właściwie te 99,90zł. Czekam na patch''a, bo póki co nie gra się tak dobrze,
jak miało być. I najwyższy czas zacząć kupować gry zagranicą...

Większość co wymieniłeś to błędy również w angielskiej wersji. Wszyscy wiedzieli, że gra ma błędy i oczekuje patcha. Co do kiepskiej polonizacji... szczerze mówiąc nie zauważyłem. Ale jeden błąd CDP popełniło, szczegóły w pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować