Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited wjechał na sklepowe półki!

32 postów w tym temacie

No złożyłem zamówienie tylko dlaczego wysyłka jest 10 kwietnia ;( Why;(;(? Już się nie mogę doczekać dnia w którym kurier przyjedzie z nowiutkim TDU <trzęsienie rąk z pod ekscytowania>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram przez neta. Żaden problem. Poprostu najpierw instalujesz Game spy arcade, zakładasz tam konto. Potem robisz NOWY profil i zaznaczasz Game spy arcade wpisujesz maila i hasło. Potem łączy się z serwerem i grasz. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kasą jako tako nie jest tak cienko, jednak ta karta graficzna i te 1GB ramu mnie po prostu przeraża. Wiem że na dzisiejsze standardy to jest optimum, jednak mój komp tego nie pociągnie. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:48, szawer napisał:

A ja gram przez neta. Żaden problem. Poprostu najpierw instalujesz Game spy arcade, zakładasz
tam konto. Potem robisz NOWY profil i zaznaczasz Game spy arcade wpisujesz maila i hasło. Potem
łączy się z serwerem i grasz. Super!


A myślisz, że nie mam ani gs''a, ani konta na nim? Tylko nie wiem czemu TDU mi nie działa, mimo że w wiele innych gier mogę grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem raniutko w Empiku, i jeszcze breloczek dostałem :-). Bałem się bardzo, że będzie kiepsko chodzić, bo mam stosunkowo stary komputer: Pentium4D 2,8 GHz, AGP i DDR1... Na szczęście w AGP tkwi od paru miesięcy całkiem niezła GeForceFX7600, a RAM rozbudowałem do 1,5GB... I gra działa płynniutko w 1280x1024! Nie ma też jakichkolwiek przestojów przy ładowaniu mapy czy kolejnych zadań, a gra działa na razie w 100% stabilnie. Jedynie trochę rozczarowałem się współpracą z moim Joyem. Chyba kupię kierownicę, bo mój Saitek jest mało wygodny. Kiedyś fajnie mi się jeździło w NFS2000 joyem logitecha, ale po paru latach, gdy trzeba było go wymienić, skusiłem się za poradami internetowymi na konkurencję i to był błąd. Jest mało czuły, nie dało się zmusić przepustnicy do współpracy z hamulcem/gazem, więc muszę machać drążkiem w dwóch osiach.
Z innych wad (chyba to za duże słowo przy tak wspaniałej grze...) - odniosłem wrażenie, że nie ma takich zjawisk jak deszcz czy noc, ale może za krótko na razie grałem?...
Tak czy inaczej gra jest wspaniała. Nie znoszę tych tandetnych ścigałem w stylu Carbona. Lubię realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 23:37, maciekp85 napisał:

Tak czy inaczej gra jest wspaniała. Nie znoszę tych tandetnych ścigałem w stylu Carbona. Lubię
realizm.


Gra jest ciekawa ze względu na nowości w produkcjach tego pokroju (zintegrowanie trybu single- z multi-player, duży obszar, mnóstwo prawdziwych samochodów, giełda itp.), ale jeśli idzie o realizm, to jednak moim skromnym zdaniem znacznie bliżej jej do Carbona, niż Race''a czy GTR2. Nawet biedna (choć grywalna!) TOCA3 jakoś bardziej symulatorem zalat... ehm, pachnie :)

Gdyby autorzy TDU pomyśleli o modelu zniszczeń (wizyty u mechanika/blacharza) i kończących się oktanach w baku (wizyty na stacji benzynowej), to być może tego posta bym nie popełnił, tylko w tym czasie grał w TDU :)
A tak ... dopiero teraz idę pojeździć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w pre-orderze i powiem tyle: gra jest genialna, ale wspominane bugi dają się poznać.... U mnie co 30min następuje restart systemu (czytałem że to problem z kartami nvidii, a takową posiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2007 o 23:37, maciekp85 napisał:

w AGP tkwi od paru miesięcy całkiem niezła GeForceFX7600,


Jaka? <hahahaha> Chyba chodziło ci o Geforce 7600 Gs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować