Zaloguj się, aby obserwować  
DexterWojtek

Prosimy o zrobienie nowego konkursu cos podobnego do mikołaja ale zeby bylo wiecej laureatow !!

22 postów w tym temacie

widac ze wieksza ilosc osob zarejstrowanych na www.gram.pl angazowala sie w ta prace! Mozecie zrobic wiecej takich konkursow sami powiedzieliscie ponad 800 prac !! Tylko ze tym razem wiecej laureatow :] Pzd4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:45, DexterWojtek napisał:

widac ze wieksza ilosc osob zarejstrowanych na www.gram.pl angazowala sie w ta prace! Mozecie
zrobic wiecej takich konkursow sami powiedzieliscie ponad 800 prac !! Tylko ze tym razem wiecej
laureatow :] Pzd4all

800 prac w tym niektózi przysyłąli pewnie po 10 :P A nagród jest naprawde sporo. Myślałem że będą ze 3 a tu 30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:45, DexterWojtek napisał:

widac ze wieksza ilosc osob zarejstrowanych na www.gram.pl angazowala sie w ta prace! Mozecie
zrobic wiecej takich konkursow sami powiedzieliscie ponad 800 prac !! Tylko ze tym razem wiecej
laureatow :] Pzd4all


Hehe, i tak było dosyć dużo nagród.
Ja za to zrobiłbym tak żeby każdy mógł wysłać tylko jedną pracę- wtedy wszystkie byłyby dopieszczone i każdy by się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiaj się. Z pewnością konkursów nie braknie. A taki jak ten mikołajkowy to musi byc okazja. Jeśli nie wygrałeś teraz to byc moze wygrasz następnym razem. Nie bądź taki pazerny :P Zresztą i tak bardzo często są konkursy. Więc czekaj, ucz się cierpliwości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest-Vermin ty tak mowisz bo wygrales to sie cieszysz ze niedlugo do twych drzwi zapuka listonosz i powie ci ze przesylka do ciebie a do mnie predzej zapuka smierc niz cos wygram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz koniec ?! Ach znowu przegapilem konkurs bo odkladalem zrobienie pracy na sam koniec (lol me) hyhy ;/.
Ale tak to dobra idea nastepny konkurs... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:06, Monastor napisał:

Na gwiazdkę opublikują niektóre prace i dadzą polecenie żeby z nich spowrotem zrobić screeny
xD


E tam to by bylo glupie troche niektorzy by sie trudzili w Paincie i co ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:43, DexterWojtek napisał:

> Na gwiazdkę opublikują niektóre prace i dadzą polecenie żeby z nich spowrotem zrobić screeny

> xD

E tam to by bylo glupie troche niektorzy by sie trudzili w Paincie i co ?? :P

To by wygrali jakby im się udało :)

Trzeba być "masta", żeby w paincie coś takiego zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:54, DexterWojtek napisał:

do mnie predzej zapuka smierc niz cos wygram :P


Podoba mi sie Twoj sposob myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:53, DexterWojtek napisał:

> > do mnie predzej zapuka smierc niz cos wygram :P


Heh... o to jest przykład optymisty :)))) Ten człowiek jest wręcz pewien że wygra... :P
Żeby wygrać jakiś konkurs na gram.pl trzeba się nieźle postarać, konkurencja jest duża a i prace wcale nie są złe.

Dexter ---> Paint to dobra rzecz, a dobra rzecz nie jest zła :P Po co się męczyć w Photo Shopie albo np. w Corelu jak można spokojnie pobawić się w zwykłym i prostym w obsłudze paincie? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paint to dobra rzecz, a dobra rzecz nie jest zła :P Po co się męczyć w Photo

Dnia 06.12.2005 o 21:59, Nasurdim napisał:

Shopie albo np. w Corelu jak można spokojnie pobawić się w zwykłym i prostym w obsłudze paincie?
:)))

Czy ja mowilem Paint to dobra rzecz przeczytaj o co dokladnie chodzi :] A dokladnie chodzi o to ze jak by byl taki konkurs ze oni robia mikolaja a ty masz spowrotem sreena zrobic to mowie ze bylo by dla pocztakujacych duzo problemow a w szczegolnosci w Paincie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Paint to dobra rzecz, a dobra rzecz nie jest zła :P Po co się męczyć w Photo

Dnia 06.12.2005 o 21:59, Nasurdim napisał:

Shopie albo np. w Corelu jak można spokojnie pobawić się w zwykłym i prostym w obsłudze paincie?
:)))

Corel też jest prosty w obsłudze, a jego możliwości są nieporównywalnie większe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym wystąpić z prośbą do gra.pl o realizację jak największej ilości fajnych konkursów z ciekawymu nagrodami.
Oprócz tego chciałbym zwrócić uwagę na to, że info o konkursach nie jest wyświetlane oddzielnie, tylko podane jest zwykle w newsach. Prowadzi to do tego, że niektórzy mogą przegapić swoją szansę, ponieważ przeleciał im news a termin konkursu jest nadal.

Chciałbym aby powstał przycisk (w menu gram.pl), który będzie się nazywał KONKURSY.
Kto jest za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować