Zaloguj się, aby obserwować  
Blackhand

Exterminacja - temat ogólny (problemy, porady itp. bzdury ;))

26 postów w tym temacie

Ostatnio zajęty rozwalaniem bazy obcych zorientowałem się, że w mojej bazie siedzi jakieś 12 jednostek(zaznaczało się jako jeden) składających się z grupek po 5 insektów. Co to miało być? Daleko w tej grze nie zaszedłem bo niedawno ją "odkopałem", ale takie coś to pierwszy słyszę. Podejrzewam, że to ma związek z tworzeniem grup bo tego nie robiłem, ale jednak trochę wątpię. Mam zapis, a więc jeśli jest to "wyjątkowe" zdarzenie to bym mógł zrobić screen tego zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe jednostki można łączyć w grupy 1-5 jednostek. Ma to swoje zalety i wady bo wtedy cała 5 liczy się jako 1 jednostka i ma naprawdę wielką siłę ognia, ale szybko wytraca swoją siłę bo pod aktywnym ogniem padają 3 razy szybciej niż jakby były pojedynczo.
Dawno nie grałem, ale przytrzymanie jakiegoś klawisza (Alt lub Ctrl) i kliknięcie prawym klawiszem myszy powodowało na jednej z jednostek przy zaznaczeniu całej grupy powodowało ich połączenie. Za to naciśnięcie jednego klawisza (chyba Z) powodowało rozdzielenie jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Exterminacje poza ostatnia planetą, lub przedostatnią bo tam znowu pojawia się bug. Jeśli ktoś jeszcze się interesuje exterminacją to napiszcie do mnie na islamuelle@wp.pl prześle wam zapis z 3 systemu, rasa kosmitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam

Czy ktos posiada jeszcze patche wydane przez techland? Nigdzie ich znalezc nie moglem, bardzo prosze o kontakt na gg: 5635488.

Druga sprawa jak uruchomic tryb multiplayer tak zeby mozna bylo pograc tylko przeciw komputerowi, bo przy wlaczeniu trybu multi gra sie zawiesza (dokladnie sie zawiesza podczas tworzenia wlasnej gry). Ktos moze probowal z was odpalac gre w virutal boxie na maszynie windows''a xp? Bo wyzej opisany problem nastepuje na systemie win 7.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować