Zaloguj się, aby obserwować  
Ola30

Dexter - seryjny morderca, w którym można się zakochać

100 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 19:49, Igor FCBayern napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale niedawno wystartował 3 sezon. Widać, że serial nadal trzyma
poziom i ten charakterystyczny klimat. Fabuła również niezła, choć ta z poprzednich sezonów
wydaje mi się ciekawsza.
Cóż, to dopiero pierwszy odcinek i trochę głupio jest na jego podstawie oceniać cały
sezon więc poczekamy jak to się rozkręci. W każdym razie Dexter Morgan powrócił!

O, a myślałem, że trzeci sezon będzie jakoś tak 23 czy 28 września, a tu taka niespodzianka :)
Dexter rules!!!
PS: A tak w ogóle to ten serial ma chyba jeden z najlepszych wstępów... ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:49, Igor FCBayern napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale niedawno wystartował 3 sezon. Widać, że serial nadal trzyma
poziom i ten charakterystyczny klimat. Fabuła również niezła, choć ta z poprzednich sezonów
wydaje mi się ciekawsza.
Cóż, to dopiero pierwszy odcinek i trochę głupio jest na jego podstawie oceniać cały
sezon więc poczekamy jak to się rozkręci. W każdym razie Dexter Morgan powrócił!

JAK JA MOGŁEM TO PRZEGAPIĆ!

kurde, już dziś nie zdążę obejrzeć... ale jutro robię seans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:56, Kapizak1 napisał:

PS: A tak w ogóle to ten serial ma chyba jeden z najlepszych wstępów... ever!

Ostatnio również zdałem sobie z tego sprawę! :D Taki dwuznaczny ten wstęp... Do tego ta melodia. W ogóle ścieżka dźwiękowa z Dextera jest kapitalna! Najbardziej podoba mi się ta z napisów końcowych ( http://infobot.pl/r/Kmw - W 0:24 zawsze przechodzą mi ciarki po plecach :P )

@Asthariel
Nie jesteś sam. Ja dowiedziałem się o tym przypadkiem z TV :P Byłem pewien, że trzeci sezon wchodzi dopiero pod koniec roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:11, Igor FCBayern napisał:

> PS: A tak w ogóle to ten serial ma chyba jeden z najlepszych wstępów... ever!
Ostatnio również zdałem sobie z tego sprawę! :D Taki dwuznaczny ten wstęp... Do tego
ta melodia. W ogóle ścieżka dźwiękowa z Dextera jest kapitalna! Najbardziej podoba mi
się ta z napisów końcowych ( http://infobot.pl/r/Kmw - W 0:24 zawsze przechodzą mi ciarki
po plecach :P )

Taa, muzyka końcowa też jest super. A w początku mi się podoba to, że wszystko kojarzy się z jakimiś morderstwami, czy np. obrabianiem tych ciał przez Dextera :D Np. cięcie mięsa, czy chociażby wiązanie sznurowadeł - super to jest pokazane.
Btw. czy wie ktoś o czym jest trzecia seria?? Wiem tylko, że oni prowadzą śledztwo ws. tego ''spontanicznego'' morderstwa popełnionego przez Dextera, ale wiadomo coś więcej?? Bo całą serię ciągnąć tylko przez tego ''spontana'' to chyba trochę dużo, co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia:
Trzecia książka "Dexter in the Dark" została wydana 3 października 2007 w Wielkiej Brytanii, a 18 września w Stanach Zjednoczonych. Data polskiej premiery - nieznana. Czwarta część książki pt. "Dexter by Design" ma ukazać się w 2009.

Ja przeczytałem jak na razie tylko pierwszą część, ale niedługo zabieram się za drugą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:55, Kapizak1 napisał:

Wikipedia:
Trzecia książka "Dexter in the Dark" została wydana 3 października 2007 w Wielkiej Brytanii,
a 18 września w Stanach Zjednoczonych. Data polskiej premiery - nieznana. Czwarta część
książki pt. "Dexter by Design" ma ukazać się w 2009.

Ja przeczytałem jak na razie tylko pierwszą część, ale niedługo zabieram się za drugą
;]

Dzięki. Tak przy okazji, to uważam, że tłumaczenia tytułów książek są znakomite. Takie, Demony dobrego Dextera brzmią frapująco i intrygująco. Według mnie przewyższają oryginalne Darkly Dreaming Dexter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja póki co obejrzałem pierwszy sezon i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. wspaniała fabuła, świetna gra aktorska i cudowna, klimatyczna muzyka. dawno nie oglądałem czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza część moim zdaniem najlepsza, reszta to już trochę naciągane. O ile druga seria jeszcze jest w porządku, tak trzecia jest całkiem skopana. Ale warto obejrzeć wszystkie trzy mimo tego, bo to i tak bardzo dobry serial.
Btw., wie ktoś o czym będzie czwarta seria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądnąłem od początku wszystkie cztery sezony i naprawdę nie mogę się doczekać piątej.
Mam tylko nadzieję, że Micheal C. Hall wygra walkę z nowotworem, bo tego aktora uwielbiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:03, Kapizak1 napisał:

Ostatnio oglądnąłem od początku wszystkie cztery sezony i naprawdę nie mogę się doczekać
piątej.
Mam tylko nadzieję, że Micheal C. Hall wygra walkę z nowotworem, bo tego aktora uwielbiam
;]

to bedzie spoiler - kto zbił Ritę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:00, tosz napisał:

to bedzie spoiler - kto zbił Ritę ?

Przewodniczący a nie widzi, że dodali taką wyraźną ikonką "SPOILER" na którą się klika po zaznaczeniu danego tekstu? Jakie to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:06, Rumcajsev napisał:

To będzie odpowiedź na spoiler - a skąd mamy wiedzieć. (

Spoiler

może to trójkowy, może to
kto inny.

)

ci co oglądali wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i jakoś nie jestem na 100% pewny.

Spoiler

Trójkowy by zaryzykował i co najważniejsze zdążył zabić Ritę jednocześnie uciekając przez połową miasta?

<-- tu jest mega spoiler, więc jeśli ktoś nie obejrzał 4 sezonu niech nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak nazywa się muzyczka z końcówki 10-ego odcinka pierwszego sezonu? Chodzi mi o scenę, kiedy w splamionym krwią pokoju, Dexter przypomniał sobie, jak zabili mu matkę. Toż to był chyba jednej z najgenialniejszych motywów jakie widziałem... Wręcz genialnie im to wyszło.

A tak poza tym muszę powiedzieć, że wczoraj skończyłem oglądać pierwszy sezon i kurna jestem pod ogromnym wrażeniem. Zdecydowanie najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem. Nie tylko trzyma w napięciu, ale ukazuje życie głównego bohatera z niedostrzeganej przez Nas perspektywy...
Chyle czoła przed reżyserami. Kawał świetnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować