Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książki w sklepie gram.pl

116 postów w tym temacie

Widzę, że niepozorny sklepik z grami CDP rozwinął już od tego ponad roku swoją działalność na znacznie większą skalę. Nadejście książek przeczuwałem już od jakiegoś czasu i nie myliłem się. Mam teraz nadzieję na powiększenie się ilości gadżetów w sklepie, bo póki co są tam jedynie smycze, koszulki i plakaty, a przydały by się jakieś inne gadżety. (był nawet temat z sugestiami pomysłów na gadżety, jednak coś sprawa ucichła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje doskonalego posuniecia! Tego wlasnie bylo trzeba! Moze zaczelibyscie jeszcze wspierac polskich wschodzacych pisarzy? Tworza naprawde dobra fantastyke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajny pomysl, ale jak dla mnie najlepsza fantastyka to lata 80'' 90'' teraz to juz "pitu pitu" wychodzi :/ Ceny tez sa niezaciekawe, duzo lepsze mozna na allegro znalesc w idealnym stanie.

No ale zawsze krok do przodu :D Byloby fajnie jesli gram.pl oferowalo mniej znane ksiazki fantasy bo narazie jest wszystko "ograne" i najpopularniejsze (czyli latwo to dostac wszedzie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to żeście mnie zaskoczyli i to pozytywnie! Znalazłem parę świetnych tytułów, ale niestety nie widzę żadnych książek autorstwa rodzimych pisarzy, a właśnie teraz interesowały by mnie najbardziej powieści Andrzeja Sapkowskiego (Wiedźmińska Saga, Opowieści o Wiedźminie). Poczekam aż interes się rozwinie i może wtedy zastanę interesujące mnie pozycje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście o nawiązaniu współpracy z lubelską Fabryka Słów. Od czasu do czasu pojawiają się na waszych łamach recenzje książek wydanych przez to wydawnictwo. Grupę docelową macie podobną, więc zbyt będzie. Nie mówiąc już o tym, że znajdziecie we mnie stałego klienta ;) Już teraz taniej jest zamówić u was 2x extraklasyka niż fatygować się do Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysl jest super, ale koszt przesylki jak dla mnie to przegiecie (chcialem zamowic pratchetta ale 12zl za przesylke to przegiecie, no chyba ze to jakis blad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować