Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zupełnie nowy komiks o Wiedźminie!

35 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt RED (przygotowujący niecierpliwie wyczekiwaną grę komputerową Wiedźmin, która ukaże się we wrześniu 2007 roku) z przyjemnością informuje, że nabył prawa do wydania nowej serii komiksów o przygodach wiedźmina Geralta.

Przeczytaj cały tekst "Zupełnie nowy komiks o Wiedźminie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie ma Word up, bo toto to film nie jest co w telewizji puszczają :p

Komiks stary jest robiony po "staropolsku", przydałaby się swierza kreska (oj, Adlera weźcie! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:10, MonkOfWar napisał:

Na zamieszczonym concept-arcie występuje jeden z najpotężniejszych potworów w grze, zwany Demonicznym
Kameleonem.


?!

:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial już był, możecie (CDP Red) do niego wykupić prawa autorskie. Możecie jeszcze założyć "szkołę wiedźmińską", a na samym końcu napiszcie książkę o tym, jak zapchać totalnie płaską komercją świetne dzieło literackie. Już nawet nie miałbym siły się śmiać, gdybyście przełożyli premierę gry na następną dekadę.
Jestem taki niemiły, ale szanuję Waszą pracę - z pewnością włożyliście w to mnóstwo sił, ale nie powinniście robić z tego jakiejś szopki, która wlecze się już latami. "Painkiller" był tworzony raczej "po cichu", a bez jakiejś potwornej kampanii reklamowej osiągnął sukces, który nie powinien tkwić we włażeniu z komercyjymi popędami gdzie tylko się da, a na samej istocie tworzenia gier - jej jakości. Mimo mojego ciętego języka pozdrawiam i życzę powodzenia, bo liczy na Was mnóstwo polskich graczy (w tym również i ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt w starym komiksie było IMO beznadziejnie narysowany. Mam nadzieję, że nowy będzie wyglądał lepiej (choćby tak jak w grze).

Może ktoś się weźmie za nakręcenie nowego filmu? Hmm? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować